BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-12-02 18:54:36

Imogene
Przyjaciel Brzyduli

Nowinki o serialu

Małgorzata Socha: - Nigdy nie biłabym się o mężczyznę.

Czym różni się serial "BrzydUla" od  serialu "Prosto w serce"?
- Nie chciałabym porównywać, myślę, że widzowie sami to zrobią. Chciałabym, żeby nas oglądali i polubili jak "BrzydUlę". Konstrukcja wszystkich seriali chyba jest podobna, ale postacie są inne - bardzo ciekawe i śmieszne, i takie bardzo... dwuznaczne.

Po raz kolejny grasz z Filipem Bobkiem.
- Po raz pierwszy będę jego partnerką, w "Brzyduli" nasze wątki tak się nie przeplatały. Teraz nasze postacie są ze sobą ściśle powiązane. Z Filipem znamy się bardzo dobrze, bo jeszcze ze szkoły, więc między nami nie ma tajemnic.

Z Anią Muchą też grasz po raz drugi.
- Grałyśmy ostatnio w filmie "Och, Karol 2". Ania grała w innym wątku, więc się jedynie mijałyśmy w garderobie. Jak się dowiedziałyśmy, że spotkamy się w tym serialu, to się bardzo ucieszyłyśmy, że będziemy miały okazję razem sobie pograć.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że się z Anią nie lubicie...
- To jest zabawne, ponieważ rzeczywiście w serialu mają być sceny walki pomiędzy naszymi bohaterkami. I przeczytałam, że my już tę walkę mamy właściwie za sobą... Jak się okazuje, niektórzy bardzo łatwo mylą fikcję z rzeczywistością. Ale to było tylko dla nas pretekstem do świetnej zabawy, ponieważ od razu podzieliłyśmy na jeden dzień świat na pół i dla zabawy walczyłyśmy. Podzieliłyśmy garderoby, napisałyśmy - że to jest moja strona, a to twoja. To była dobra zabawa.

Ania uczyła się boksu. Dawała ci jakieś lekcje?
- Nie. Dopiero przede mną lekcje boksu, bo mamy się z Anią zmierzyć na ringu. Będą takie sceny. W końcu to jest serial o bokserce, a moja postać jest twardym zawodnikiem, więc jak rękawica zostanie rzucona, to ją podniesie.

Czy w życiu prywatnym byłabyś w stanie walczyć w ten sposób o mężczyznę?
- Nie. Wydaje mi się, że każda kobieta powinna wiedzieć, kiedy sobie powiedzieć dość. Jak nas nie chcą, to trzeba się po prostu z klasą wycofać.

Kiedy dostałaś scenariusz "Prosto w serce", to długo się zastanawiałaś czy przyjąć tę rolę?
- Przede wszystkim próbowałam się upewnić, że ta postać nie będzie kalka Violetty, ponieważ nie chciałam, żeby gdzieś przenosić tę postać. Były przez moment rozmowy, żeby zrobić serial o perypetiach Violetty, i to by wtedy miało sens. Kiedy czytałam ten scenariusz, zobaczyłam, że to jest zupełnie inna postać, że to będzie dla mnie coś nowego i że takiej widzowie mnie jeszcze nie widzieli. Tak podłej, złej i wyrachowanej...

Nie boisz się tego, że widzowie przestaną cię lubić?
- Wydaje mi się, że widzowie mnie znają, i to z różnych ról. To jest kolejna postać, którą gram, i bardzo się cieszę, że mogę mieć teraz takie doświadczenie.

Podobno będziesz miała do zagrania sceny łóżkowe z Filipem Bobkiem. Nie sprawia ci to trudności?
- To jest serial, więc tak naprawdę jeżeli chodzi o takie sceny bliskości pomiędzy dwojgiem ludzi, to one nie mogą być scenami bardzo odważnymi. To jest wszystko w takich niedopowiedzeniach, więc sceny łóżkowe to jest za dużo powiedziane.

In the end it was all worth it...
/.\ - AALIYAH - /.\
             heart

2010-12-02 18:54:36

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-12-02 19:29:41

Chocolate
BrzydUloholik
Od: Zimowa stolica
Serwis

Re: Nowinki o serialu

Widzę, że Małgosia będzie się bardzo dobrze czuła w swojej roli. A przynajmniej mnie się tak wydaje. Ja w ogóle lubię czarne charaktery i zawsze chciałam zagrać taką rolę w przedstawieniu szkolnym... Ale to stara historia. tongue
Mam nadzieję, że Gosia będzie tak wredna - a może nawet bardziej - jak Konstancja ta oryginalna (nie pamiętam imienia ani nazwiska aktorki). Ciekawi mnie tylko, czy scenarzyści skuszą się na utratę wzroku... Na razie więcej nic nie będę mówić. tongue

Moje nowe opowiadanie: Bezludna wyspa | Nareszcie są wakacje! lol

Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść,
nie nienawidź mocno, bo przyjdzie miłość...

#3 2010-12-02 20:24:44

Kagato
Drugie oczy Uli
Od: Małopolskie / Trentino
Serwis

Goosia to profesjonalistka i normalnie nie mogę się doczekać Konstancji w jej wydaniu, bo oryginalna była niefajna... wink

something has been taken from deep inside of me,
a secret I've kept locked away, no one can ever see...

#4 2010-12-02 20:34:49

Chocolate
BrzydUloholik
Serwis

Kagato napisał:

Goosia to profesjonalistka i normalnie nie mogę się doczekać Konstancji w jej wydaniu, bo oryginalna była niefajna... wink

Jak dla mnie była taką tlenioną idiotką. W sensie ta oryginalna Konstancja. I nigdy jej nie lubiłam... smile No bo jak można się tak zachowywać? hmm

#5 2010-12-03 15:27:25

Kagato
Drugie oczy Uli
Serwis

Ja wiem czy to taka nowinka.. ale w pon. w pewnej gazecie ma być artykuł o PWS. wink

#6 2010-12-03 19:14:56

Imogene
Przyjaciel Brzyduli

Kagato napisał:

Ja wiem czy to taka nowinka.. ale w pon. w pewnej gazecie ma być artykuł o PWS. wink

Wiem, wiem. Liczę na jakieś fajne zdjęcia. Skoro tak bardzo zależy ci na rozdzielczości - zobaczę co da się z tym zrobić.

*

Nowy serial TVN będzie emitowany od 3 stycznia 2011 roku. To kolejna wzruszająca i często zabawna opowieść o miłości, która zanim się jeszcze wydarzy, będzie musiała pokonać wiele przeszkód, będących wynikiem intryg czarnych charakterów.

Wiadomo jednak, że jeśli strzała Amora trafi prosto w serce, nie da się zniszczyć rodzącego uczucia. Serial udowodni, że wszystko to, co zdaje się być początkowo niemożliwe, może się wydarzyć - w Monice (Anna Mucha), sierocie utrzymującej się do tej pory z boksu, zakocha się na zabój bogaty biznesmen Artur (Filip Bobek)...

Aby przygotować na przyjęcie nowego serialu, TVN zorganizował konferencję prasową, którą poprowadził Andrzej Deskur, czyli Wiktor Olszewski z "Majki". Impreza odbyła się w Auli Teatralnej warszawskiej "Fabryki Trzciny". Na zaimprowizowany ring aktor zapraszał do walki na słowa bohaterów "Prosto w serce". Podczas rozmowy można było poznać bliżej zarówno główne postaci produkcji - Monikę i Artura, jak i ich przyjaciół oraz najbliższych.

Po spotkaniu TVN wyemitował pierwszy odcinek serialu. Wrażenia po jego obejrzeniu są jak najbardziej pozytywne. Anna Mucha sprawdziła się w nowej roli, a Filip Bobek z powodzeniem starał się trzymać z daleka od swojej niedawno zagranej postaci Marka Dobrzańskiego z "BrzydUli".

Uwagę zwrócili także pozostali aktorzy, którzy w "Prosto w serce" pokażą się od zupełnie innej, dotąd nieznanej strony. Małgorzata Socha wystąpi jako zepsuta celebrytka, Agata Kulesza jako silna i bezkompromisowa szefowa biura, typowa służbistka, Jacek Braciak pojawi się w roli intryganta, a Grzegorz Małecki jako menedżer Moniki - człowiek nieskomplikowany i prosty, marzący o szybkim wzbogaceniu się.

"Prosto w serce" realizowane jest przez ekipę, która pracowała przy serialu "BrzydUla".

- To dla nas duże wyzwanie - mówi Dariusz Gąsiorowski, dyrektor nadzorujący TVN.

- Wiemy, że nie możemy zawieść oczekiwań naszych widzów. I obiecuję, że będą oni zadowoleni.Zebraliśmy utalentowanych aktorów, którzy udźwignęli dobry i pełen humoru scenariusz. 

Uh,I can't wait!

Ostatnio edytowany przez Imogene (2010-12-03 19:16:06)

/.\ - AALIYAH - /.\
             heart

#7 2010-12-03 21:05:21

Chocolate
BrzydUloholik
Serwis

Teraz już wiem, że serial może być jeszcze bardziej ciekawszy, skoro i Socha, i Bobek, i Mucha sprawdzili się w swoich nowych rolach. Jednak ja będę wszystko dopiero oceniać... smile Skoro to ta sama ekipa, co przy BrzydUli, to pocieszające jest to, że powinni się dogadywać.

#8 2010-12-06 10:03:24

Imogene
Przyjaciel Brzyduli

Smacznego: smile

http://serialprostowserce.socjum.pl/_/spolecznosci/serialprostowserce/galeria/ob657d7f795745c790e03f6e9f7651c0c.jpg

http://serialprostowserce.socjum.pl/_/spolecznosci/serialprostowserce/galeria/o208fbb401bed9004af3e2192b7f27f8e.JPG

http://serialprostowserce.socjum.pl/_/spolecznosci/serialprostowserce/galeria/ob868cb14a1e4bba1da5c53ae8c166b5d.JPG

http://serialprostowserce.socjum.pl/_/spolecznosci/serialprostowserce/galeria/o6afee7e791eacc5780ddf87b513c9aa0.JPG

http://serialprostowserce.socjum.pl/_/spolecznosci/serialprostowserce/galeria/o7ce8e5e7e92fa950b92948cd4b084a8a.JPG

http://serialprostowserce.socjum.pl/_/spolecznosci/serialprostowserce/galeria/oe82233052cddd00339950df33f07bb83.JPG

http://serialprostowserce.socjum.pl/_/spolecznosci/serialprostowserce/galeria/o195106cceecfda179e32536b5fb3f9d9.JPG

Ostatnio edytowany przez Imogene (2010-12-06 11:13:25)

/.\ - AALIYAH - /.\
             heart

#9 2010-12-06 11:45:37

Kagato
Drugie oczy Uli
Serwis

O Jeżu. Filip. Umarłam. Znaczy, doznałam nagłego ozdrowienia i zaraz lecę do kiosku. Ułaaaa. Na plakacie czuje się pasję między Arturem i Moniką. Ach. Nie mogę się doczekać!!!

#10 2010-12-06 12:11:10

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

O jesóóó! Wody, wody, wooody! lx heart
Ach! Och! Ech! Uch! Ich! Ich liebe dich! lol3

Fenomenalne! smile

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

Stopka forum