BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#101 2010-12-30 11:52:21

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków

Re: Nowinki o serialu

Wylądują razem w łóżku

W "BrzydUli" zagrali szefa i podwładną. W "Prosto w serce" wcielają się w parę. Jak Małgorzacie Sosze i Filipowi Bobkowi pracuje się w najnowszej produkcji TVN?

Filip Bobek w jednym z wywiadów przyznał, że podczas zdjęć do "BrzydUli" sugerował scenarzystom, aby rozpisali w jego wątku takie sceny, w których Marek Dobrzański wylądowałby w łóżku z Violettą Kubasińską, graną przez Małgorzatę Sochę. Jego życzenie doczekało się spełnienia w innej telenoweli, a mianowicie w "Prosto w serce". W najnowszej produkcji TVN aktorzy wcielają się w parę z wieloletnim stażem.

- Tym razem mamy sporo scen, w których nasi bohaterowie lądują razem w łóżku - śmieje się Małgorzata Socha.

- Lubię pracować z Filipem. Moim zdaniem to profesjonalista. Jest świetnym kolegą także poza planem. Znamy się jeszcze ze szkoły teatralnej.

Zarówno Małgorzata Socha, jak i Filip Bobek dokładali starań, aby ich nowi bohaterowie nie kojarzyli się z tymi znanymi z "BrzydUli".

- Zależało nam na tym, aby niczego nie powielać - podkreśla aktorka.

- Mimo że Konstancja jest zupełnie inna niż Violetta, motyw działań obu tych kobiet jest identyczny. W związku z tym czasami ciągnęło mnie do "violettyzmów". Na szczęście "Prosto w serce" współtworzy ekipa pracująca także przy "BrzydUli".

Reżyserzy pilnują, abym nie powtarzała się, abym mogła pokazać się od nowej strony. Uwielbiam to w aktorstwie - bezkarnie mogę żyć życiem różnych osób o różnym charakterze, zawodach itd.

źródło: Świat Seriali

Zdjęć nie dodaję, bo są te same, co w galerii Lądowanie w łóżku, które wczoraj wkleiła Imogene smile

Ostatnio edytowany przez Enigma (2010-12-30 13:01:37)

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

2010-12-30 11:52:21

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#102 2011-01-05 01:48:38

mucha_na_bobku_;)
Linkożerca

witam wszystkich smile
dzis zaczalem ogladac i chyba wsiakne jak w brzydule hehehe... a swoja droga obsada sugeruje ciut inny tytul ;-P

#103 2011-01-07 17:03:06

Enigma
Rysiowiańczyk

Ekscentryczny nieudacznik

Ekscentryk w eleganckich butach wysadzanych ćwiekami? Takiego Grzegorza Małeckiego jeszcze nie znaliście! Swoje nowe oblicze aktor prezentuje w najnowszym serialu TVN "Prosto w serce", gdzie gra Cezarego.

Grzegorz Małecki do tej pory kojarzony był głównie z bohaterami statecznymi, spokojnymi i poukładanymi.

- Tak było w przypadku "Egzaminu z życia" oraz "M jak miłość" - wyjaśnia aktor.

- W "Prosto w serce" mam okazję pokazać się od zupełnie innej, nieznanej szerszej widowni strony. W serialu TVN wcielam się w postać Cezarego. To ekstrawertyk. Sprawia wrażenie, jakby stale zażywał dopalaczy - szybko mówi, działa i porusza się. Ma w sobie niezużyte pokłady energii. Na świat patrzy w optymistyczny sposób. Co prawda niewiele mu w życiu wychodzi, ale za cokolwiek się zabierze, wkłada w to całego siebie. Jest przy tym bardzo błyskotliwy. Posiada mnóstwo uroku, co - wydaje mi się - przysporzy mu sympatyków.

Postać grana przez Grzegorza Małeckiego nie tylko zwraca uwagę swoim zachowaniem, ale także wyglądem.

- Prywatnie wstydziłbym się wyjść na ulicę w ubraniach mojej postaci - przyznaje aktor.

- Ale dzięki barwnym koszulom, skórze i eleganckim butom z ćwiekami wydaje się być nonkonformistycznym ekscentrykiem, co jeszcze bardziej charakteryzuje jego sposób bycia.

Cezary od siedmiu lat jest w związku z Moniką (Anna Mucha). Ich uczucie trudno jednak nazwać miłością.

- Naszych bohaterów łączy głęboka przyjaźń - mówi Grzegorz Małecki.

- Razem się wychowywali, więc znają się od podszewki. Sami przed sobą nie chcą się przyznać, że nie ma między nimi miłości.

Anna Mucha wielokrotnie potarzała w wywiadach, że chwali sobie współpracę z Grzegorzem Małeckim. A co na to sam aktor?

- Świetnie dogaduje mi się z Anią - potwierdza.

- Bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język. Także poza planem dobrze się rozumiemy.

http://img708.imageshack.us/img708/3158/ned97287c268ae4ab150d1c.jpg

źródło: Świat Seriali

Tak na marginesie od siebie dodam, że na razie ani postać, ani tym bardziej aktor mnie do siebie nie przekonują..

Ostatnio edytowany przez Enigma (2011-01-07 17:04:38)

Blaise Pascal

#104 2011-01-07 18:20:56

Ursiss
Przyjaciel Brzyduli

A mnie jak najbardziej. Widziałam Grzegorza Małeckiego w Teatrze Narodowym w Tangu i facet po prostu wymiótł swoją rolą, tym bardziej, że miał okazje pokazać kilka stron swojej osobowości - Tą niepokorną, jako przyjaciel domu i spokojną, jako lokaj. W obu sprawdził się świetnie i w tym serialu również go wielbię. I ten jego zegarek... wink

"jak się czegoś bardzo chce, to..."

Ostatni rozdział "Niepamięci" już w Radosnej. Zapraszam wink

#105 2011-01-07 19:01:48

juligianni
Przyjaciel Brzyduli
Od: Warszawa

Ursiss napisał:

A mnie jak najbardziej. Widziałam Grzegorza Małeckiego w Teatrze Narodowym w Tangu i facet po prostu wymiótł swoją rolą, tym bardziej, że miał okazje pokazać kilka stron swojej osobowości - Tą niepokorną, jako przyjaciel domu i spokojną, jako lokaj. W obu sprawdził się świetnie i w tym serialu również go wielbię. I ten jego zegarek... wink

Nie widziałam go nigdzie poza PwS, ale w pierwszym bodaj odcinku grał tak dobrze, że odniosłam wrażenie, że to nie serial, a jakaś dobra fabuła smile Zdecydowanie ma talent.

"Kłam­stwo nie sta­je się prawdą tyl­ko dla­tego, że wie­rzy w nie więcej osób."  Oscar Wilde

#106 2011-01-09 15:20:28

Enigma
Rysiowiańczyk

Cóż ja na razie podtrzymuję moje zdanie z poprzedniego postu. Nie ukrywam, że jak usłyszałam/przeczytałam o zdolnościach Grzegorza Małeckiego (w końcu Felixa Warszawskiego nie dostaje się w wyniku przypadku) to moje oczekiwania co do niego wzrosły, na razie jednak ich nie spełnia.

Poznaj zespół Cztery serca

Ponieważ chłopcy mieszkali i mieszkają blisko siebie, już w podstawówce wymyślili sobie, że zrobią karierę w szołbiznesie (wszyscy są samoukami). Spotykali się przez lata – towarzysko, czasem pobrzękując dla siebie i znajomych na imprezach, ale parę miesięcy temu Cezary wymyślił, że warto reaktywować grupę – „na poważnie” . To Cezary, w kamienicy zagospodarował salę prób. Koledzy spotykają się dość regularnie, ale ciężko ich spotkania nazwać próbami. Zazwyczaj spotkanie polega na szukaniu pomysłu na stylistykę, w której ten kwartet indywidualności najlepiej by się sprawdził.

Czas ich przedstawić:

Góra (33) – perkusista. Sąsiad Cezarego. Ksywka pochodzi od wzrostu Góry. Prosty chłop (ale nie prostak), robotnik budowlany, lubi wypić piwo i pogadać z kumplami. Jest typem misia, jednak gdy bliska mu osoba jest zagrożona, potrafi użyć swoich wielkich pięści. Góra jest wrażliwym człowiekiem z liryczną duszą. Najbliżej mu do bluesa, który w prostych (czyli łatwych) chwytach wyraża prostą prawdę o życiu prostych ludzi. „Dusza-człowiek” w wielkich podkoszulkach i szerokich dżinsach.

Chudy (30) – gitarzysta. Mimo, że wcale nie jest chudy, ksywka pozostała mu z czasów szkolnych, kiedy był patyczkowatym chuchrem. Granie z chłopakami, których zna jeszcze z podstawówki – to dla niego sposób na wyrwanie się z domu – przede wszystkim z dala od żony, która gada, gdera, plecie i ani na chwilę nie milknie. A granie pozwala mu, żeby być jak najdalej od niej. Żeby w ciszy i spokoju pobyć w gronie nie gadających wiecznie mężczyzn. Chudy pracuje obecnie na stacji benzynowej – chętnie bierze „nocki”. Ta praca nie jest jednak dla niego szczytem marzeń – po prostu musi jakoś zarabiać.

Motyw (29) – chciałby zostać realizatorem dźwięku (szuka wszelkimi sposobami metody, żeby dostać się do ekipy realizującej koncerty). Pracuje w sklepie muzycznym. Człowiek o wielu „pasjach”. Kawaler. Miły chłopak, luzak. Zawsze stara się przywalić ciętą ripostą i jakoś zamknąć dyskusje chłopaków. Całe dnie spędza na poszukiwaniach brzmienia idealnego. Na każdej próbie co jakiś czas słychać głośne brzdęknięcie – to Motyw sprawdza ton.

Członkowie zespołu coraz częściej przyłapują się na tym, że przypadkowo sięgają po instrumenty i zaczynają grać. Wydawane przez nich dźwięki od biedy można nazwać muzyką. Grają głównie covery, ale czasem przychodzą też z pomysłami na piosenkę – wierzą, że uda im się nagrać hit. Czasem Motyw wrzuci do Internetu jakieś „dzieło”, które stworzyli spotykając się w wolnych chwilach od pracy.
Cezary wymyśla stylistykę zespołu (reagee, hip-hop, rock). W międzyczasie szuka kontaktów, nawiązuje znajomości, rozpowiada o nowej supergrupie – te działania w końcu muszą przynieść sukces.

Jak myślicie, czy chłopcom uda się zrobić zawrotną karierę w show-biznesie? Dowiecie się już niebawem, oglądając serial TVN "Prosto w serce".

http://img7.imageshack.us/img7/4227/47d042a753b32225296f01.jpg

źródło: PwS TVN

Ostatnio edytowany przez Enigma (2011-01-09 15:20:55)

Blaise Pascal

#107 2011-01-10 18:21:23

Imogene
Przyjaciel Brzyduli

A jednak topless, ale co z tego skoro ma kocyk? xD
http://serialprostowserce.socjum.pl/_/spolecznosci/serialprostowserce/galeria/o662ef579233885e60eda718016a3f491.JPG

In the end it was all worth it...
/.\ - AALIYAH - /.\
             heart

#108 2011-01-10 19:52:50

Chocolate
BrzydUloholik
Od: Zimowa stolica
Serwis

Oj, będzie się działo... lol Biedna Konstancja nie wie, że to jej sprawka. lol3
Tylko matka Czarka akurat nie ma co robić... maruda

Moje nowe opowiadanie: Bezludna wyspa | Nareszcie są wakacje! lol

Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść,
nie nienawidź mocno, bo przyjdzie miłość...

#109 2011-01-14 20:52:42

Beja
Kochanka Marka

Dwa videa:
Zabawne sytuacje z planu PwS
http://www.plejada.pl/3,42628,news,1,1, … tykul.html

Anna Mucha o współpracy z dzieciakami
http://www.plejada.pl/3,42637,news,1,1, … tykul.html

#110 2011-01-15 02:02:13

Iwona
Kochanka Marka

Byłam, przeczytałam, obejrzałam, podobało mi się i bardzo dziękuje za skany i linki kiss.

A tu Filip i Anka na ławeczce, może ktoś jeszcze nie widział big_smile.
http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,4256 … detal.html

Ostatnio edytowany przez Iwona (2011-01-15 02:04:44)

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

Stopka forum