BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-12-16 18:15:33

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1075

Streszczenia odcinków

Prosto w serce

odc. 1
Monika Milewska toczy pojedynek bokserski. W trakcie walki zgłasza uraz Cezaremu Wójcikowi, który jest jej trenerem i chłopakiem. Cezary lekceważy problem i każe jej szybko zakończyć walkę. Monika odnosi kontuzję. Przegrywa walkę i na jakiś czas musi zrezygnować z boksu, który był jej źródłem utrzymania. Artur, prezes Sagowski Development, przylatuje z Berlina, by zapobiec podpisaniu niekorzystnego kontraktu. Demaskuje Marcina Drozda, który chciał oszukać firmę. Monika postanawia znaleźć pracę w firmie Sagowski Development.

odc. 2
Monika udaje się do siedziby Sagowski Development, by ubiegać się o posadę sekretarki. Pomimo sceptycyzmu Baśki, dziewczyna jest przekonana, że uda jej się zdobyć wymarzoną pracę. Feliks próbuje delikatnie przekonać Artura, że przekręt Marcina Drozda nie mógł się udać bez współudziału Rafała. Mężczyzna nie chce o tym słyszeć. Artur odwiedza zaprzyjaźniony dom dziecka, który wymaga remontu. Spotyka się tam z Laurą, Hanią i Kubą. Dowiaduje się, że rodzeństwu grozi rozdzielenie. Pewne małżeństwo gotowe jest adoptować najmłodszą Hanię.

odc. 3
Monika za namową Artura wraca do firmy. Zostaje zatrudniona przez Feliksa. Artur nakazuje Anecie, aby przeszkoliła Monikę. Monika niefortunnie zaczyna pracę. Przez pomyłkę wyprasza Artura z jego gabinetu. Artur dowiaduje się, że dzieci z zaprzyjaźnionego domu dziecka, Laura, Hania i Kuba, uciekły. Prosi Monikę o pomoc w ich odnalezieniu.

odc. 4
Monika mówi Cezaremu, że znalazła pracę w chińskiej restauracji. Cezary jest zirytowany. Hania, schowawszy się na tylnym siedzeniu samochodu Artura, zakrada się do jego domu. By zacieśnić więzy z rodziną Sagowskich, Marcin Drozd flirtuje Wiki, młodszą siostrą Artura i Rafała. Dziewczyna jest zachwycona Marcinem. Artur zwierza się Monice, że nie może przestać myśleć o Laurze, Kubie i Hani. Obawia się, że rodzeństwo zostanie rozdzielone.

odc. 5
Artur postanawia pomóc Kubie, Laurze i Hani. Jedzie do sądu i deklaruje chęć zaopiekowania się dziećmi. Rafał, szantażowany przez Marcina, chce zdobyć pieniądze, którymi zapłaciłby Drozdowi za milczenie. Czarek umówił Monikę na spotkanie z promotorem bokserskim Michałem Czewskim. Dziewczyna spóźnia się. Cezary idzie do chińskiej restauracji, w której, jak sądzi, pracuje Monika.

źródło: http://twoje-seriale.pl


Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

Offline

 

2010-12-16 18:15:33

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-12-16 21:09:33

Kagato
Drugie oczy Uli
Od: Małopolskie / Trentino
Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 207
Serwis

Re: Streszczenia odcinków

o ja je***, już są streszczenia pierwszych odcinków? O nie może byyyyć big_smile
ekstra *zabiera się za czytanie*


something has been taken from deep inside of me,
a secret I've kept locked away, no one can ever see...

Offline

 

#3 2010-12-16 22:03:53

Iwona
Kochanka Marka
Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 4431

Re: Streszczenia odcinków

Enigma big_smile dzięki serdeczne za streszczenia. 
Jeszcze tydzień i premiera. big_smile


"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

Offline

 

#4 2010-12-16 22:07:08

panna anna
Prawie jak Cindy
Od: wschód Europy
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 8523

Re: Streszczenia odcinków

Powiem, że ja też jestem ciekawa... Wszystko jest lepsze od M.

Ostatnio edytowany przez panna anna (2010-12-16 22:09:10)


Я схожу с ума, мне мало-мало-мало
Mне мало-мало-мало тебя
Знаю я сама, мне мало-мало-мало
Мне мало-мало-мало тебя

Offline

 

#5 2010-12-23 13:51:44

Imogene
Przyjaciel Brzyduli
Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 182

Re: Streszczenia odcinków

odc. 1-4  (spoilery)

W trakcie walki bokserskiej Monika doznaje kontuzji. Musi na kilka miesięcy zrezygnować ze sportu, który jest jej jedynym źródłem utrzymania. Dlatego postanawia ubiegać się o posadę sekretarki w firmie Sagowski Development. S potkanie za odpowiedzialną za rekrutację Anetą, zamienia się w katastrofę. Monika zostaje wyrzucona z firmy przez ochronę. Artur dostrzega zrozpaczoną dziewczynę. Podaje się za kierowcę w Sagowski Development i obiecuje jej pomoc w otrzymaniu etatu. Radzi by spróbowała jeszcze raz, ale tym razem powinna zgłosić się do Feliksa. I rzeczywiście! Warecki zatrudnia Monikę. Niestety, jej dobra passa szybko się kończy. Milewska nadal myśli, że Artur jest szoferem dlatego niefortunnie… wyrzuca go z własnego gabinetu. Gdy prawdziwa tożsamość szefa wychodzi na jaw, wściekła wychodzi z firmy. Artur biegnie za nią, gdy nagle odbiera telefon. Dowiaduje się, że trójka dzieci z zaprzyjaźnionego domu dziecka znikła. Prosi Monikę o pomoc w ich odnalezieniu.

ŹRÓDŁO: ŚS nr 26 

*

odc. 6
Kuba, Laura i Hania zamieszkali w domu Artura. Dziewczynki nie mają problemów z odnalezieniem się w nowej rodzinie, tylko Kuba wydaje się niepewny nowej sytuacji. Konstancja zmusza Artura do wieczornego wyjścia na wcześniej umówioną kolację. Artur prosi Monikę o opiekę nad dziećmi. Monika przyjeżdża do Artura i poznaje Konstancję. Obie panie nie przypadają sobie do gustu.

odc. 7
Aneta i Feliks przygotowują się do przyjazdu francuskich kontrahentów. Nina, matka Cezarego, podejmuje kolejne próby uwolnienia syna z aresztu. Wiki oznajmia Rafałowi, że Marcin jest miłością jej życia. Monika przeprasza Cezarego, że nie stawiła się na umówione spotkanie z Czewskim, ale wciąż nie mówi mu prawdy na temat swojej nowej pracy. Po rozmowie z Czarkiem Monika zastanawia się, czy zrezygnować z pracy w firmie Sagowskiego.

odc.8
Artur usiłuje dowiedzieć się, co zaszło między francuskim biznesmenem a Moniką. Konstancja postanawia zabrać dzieci na zakupy. Monika i Cezary spotykają się z promotorem Czewskim, który po dłuższej rozmowie postanawia trenować Monikę, co spotyka się z wielkim entuzjazmem Czarka. Artur stara się załagodzić spór między Konstancją a Kubą, a także z pomocą Anety i kierowcy Zbyszka próbuje odnaleźć Monikę.

odc. 9
Monika spędza czas z Cezarym, kiedy do mieszkania dziewczyn przychodzi Artur. Kobieta zaprasza go na rozmowę do Niny, wiedząc, że tej nie ma w domu. Artur prosi Monikę, żeby wróciła do firmy. Syn gosposi Artura próbuje zbliżyć się do Laury, co wywołuje niezadowolenie Kuby. Marcin żąda od Rafała coraz większych pieniędzy.

odc.10
Artur ustala z ojcem dzieci, że spotka się z nim, by porozmawiać o ich przyszłości. Konstancja porusza kwestię wykształcenia rodzeństwa. Pod pozorem troski o ich przyszłość proponuje wysłać je do szkół z internatem. Irytuje ją, że Artur poświęca dzieciom wiele czasu. Cezary inwestuje pieniądze za ostatnią walkę Moniki w kolację z Czewskim w drogiej restauracji. Wiki odkrywa oszustwa Rafała.

ŹRÓDŁO

Ostatnio edytowany przez Imogene (2010-12-23 13:52:05)


In the end it was all worth it...
/.\ - AALIYAH - /.\
             heart

Offline

 

#6 2011-01-01 23:44:28

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1075

Re: Streszczenia odcinków

odc. 11
Zdenerwowana Wiki przychodzi do domu Artura, by powiedzieć mu prawdę o jego starszym bracie. Nagle zjawia się Rafał. Nina, pod naciskiem Cezarego, mówi mu, gdzie pracuje Monika. Artur przeżywa rozterki w związku z pojawieniem się mężczyzny podającego się za ojca Laury, Kuby i Hani. Spotyka się z nim w firmie. Zjawia się tam również Monika, by wesprzeć Artura.

odc. 12
Artur spotyka się z mężczyzną podającym się za ojca dzieci. Okazuje się, że jest to oszust. Konstancja rozmawia z Wiki. Twierdzi, że Artur ją lekceważy. Jest też zaniepokojona obecnością Moniki w jego otoczeniu. Czarek wraz z członkami zespołu przybywa na miejsce, gdzie mają zagrać koncert. Okazuje się, że jest to impreza piknikowa, zorganizowana dla rodzin z dziećmi. Tymczasem Artur znajduje ulotki reklamujące występ zespołu. Chcąc rozweselić dzieci, zabiera je na koncert.

odc. 13
Cezary zmusza Monike, by wystąpiła za niego na pikniku. W tym celu daje jej maskę tygryska. Występ zespołu bardzo podoba się Hani. Aneta i Feliks zastanawiają się, dlaczego Rafał siedzi w sobotę w pracy. Aneta rozmawia z Feliksem o jego problemach z byłą żoną. Konstancja ma pretensje do Artura, że zabrał wszystkich na piknik, a nie w jakieś bardziej cywilizowane miejsce. Dochodzi do kłótni. Konstancja idzie kupić wodę. Upuszcza torebkę, z której wysypuje się cała zawartość. Cezary stojący obok, pomaga jej zbierać rzeczy.

odc.14
Monika wznawia treningi bokserskie. Cezary umawia się z Konstancją, żeby oddać jej zgubiony notatnik. Artur i Konstancja wychodzą na uroczystą galę wręczenia nagród Osobowości Roku. Artur odkrywa, że jednym z kandydatów do nagrody w kategorii sport jest Bernard Rogowski, jego dawny rywal. Zastanawia się na rezygnacją z udziału w gali, ale Konstancja odwodzi go od tego pomysłu. Monika pod koniec dnia przypomina sobie o kontrakcie, który powinna dać do podpisania Arturowi. Niestety, nie udaje jej się z nim skontaktować, jedzie więc do jego domu.

odc. 15
Monika chce się dowiedzieć od Konstancji, kiedy przyjedzie Artur, ponieważ musi zdobyć jego podpis na umowie. Konstancja jednak ją okłamuje. Gdy prawda wychodzi na jaw Monika postanawia pójść na przyjęcie. Rafał odnajduje w firmie stary komputer Marcina. Monika dostaje się na przyjęcie. Znajduje Artura, po czym razem wychodzą podpisać umowę. Nagle pojawia się Konstancja, która zastaje ich w niedwuznacznej sytuacji. Wiki poznaje Bernarda Rogowskiego _ przeciwnika Artura sprzed lat. Jest nim zauroczona.

źródło: http://www.telemagazyn.pl/


Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

Offline

 

#7 2011-01-04 21:45:45

Imogene
Przyjaciel Brzyduli
Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 182

Re: Streszczenia odcinków

Odcinek 16
Konstancja próbuje zmusić Artura, by zwolnił Monikę. W trakcie kłótni Artur informuje Konstancję o urodzinach Hani, jednak ona mówi, że nie zamierza przyjść na przyjęcie. Artur kontaktuje się z Cezarym, aby poprosić go o zorganizowanie występu tygryska. Monika jest załamana. Idzie do domu, gdzie wyżywa się na worku treningowym. Tymczasem Konstancja zmienia zdanie i przychodzi z prezentem na przyjęcie urodzinowe Hani. Wywołuje to serię nieprzewidzianych zdarzeń.

Odcinek 17
Na przyjęciu urodzinowym Hani Artur próbuje opanować sytuację z Cezarym. Ku zaskoczeniu wszystkich, Hania jest zachwycona występem. Konstancja imprezę spędza w sypialni, obrażona o pojawienie się Moniki. Czuje do niej coraz większą niechęć. Tymczasem w firmie Feliks zaskakuje Anetę, przynosząc jej prezent. Chce w ten sposób zrekompensować kobiecie naganne zachowanie Wandy, swojej byłej żony.

Odcinek 18
Konstancja knuje intrygę, chcąc pozbyć się konkurentki. W jej wyniku Monika zostaje posądzona o kradzież bransoletki należącej do Anety. Nie mając wsparcia ze strony Artura, wzburzona Monika rezygnuje z pracy. Gdy Artur orientuje się, że Monika nie ukradła bransoletki, prosi ją, by dała mu jeszcze jedną szansę. Kacper pomaga Kubie pozbyć się prześladujących go od dłuższego czasu szkolnych opryszków.

Odcinek 19
Artur i Monika spędzają romantyczną noc u ekscentrycznej malarki. Nie mają możliwości powiadomienia kogokolwiek o tym, gdzie są, dlatego wszyscy się o nich martwią. W firmie Rafał postanawia wykorzystać nieobecność brata, by zaprowadzić tam własne porządki. Zatrudnia osobistą sekretarkę i próbuje odsunąć od pracy Feliksa i Anetę. Artur ma nowy skuter. Zawozi Monikę pod jej kamienicę.

Odcinek 20
Nina podejrzewa Monikę o to, że zdradza Cezarego. Przyjaciel Artura, Mateusz, planuje otwarcie szkółki kartingowej. Zaprasza na jej otwarcie Artura wraz z dziećmi i Konstancją. W trakcie imprezy inauguracyjnej Kuba ma wykonać pokazowy przejazd gokartem. Monika podczas treningu otrzymuje silny cios. Na jej twarzy pojawia się siniak. Dziewczyna ma kłopot z wyjaśnieniem tego w pracy. Zaniepokojony Artur wyciąga błędne wnioski.


In the end it was all worth it...
/.\ - AALIYAH - /.\
             heart

Offline

 

#8 2011-01-12 16:27:25

Imogene
Przyjaciel Brzyduli
Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 182

Re: Streszczenia odcinków

Odc . 21
Monika ukrywa przed Arturem fakt, że trenuje boks. Chcąc się zemścić na Anecie i Feliksie, Rafał knuje kolejną intrygę. Konstancja zaprasza do domu Artura Polę, która jest jej młodszą siostrą. Chce w ten sposób zbliżyć się do dzieci i poprawić relacje z Arturem. Pojawienie się Poli komplikuje jednak sytuację. Wanda pojawia się w biurze i zastaje Feliksa i Anetę w niedwuznacznej sytuacji. Dochodzi do awantury. Artur zabiera dzieci i Konstancję na otwarcie szkoły gokartowej Mateusza.

Odc. 22
Michał Czewski proponuje Monice powrót na ring. Podczas otwarcia szkoły Mateusza Bernard Rogowski prowokuje Artura i doprowadza do wyścigu gokartami, podczas którego niemalże dochodzi do wypadku. Wieczorem Artur i Monika spotykają się w pizzerii. Monika próbuje powiedzieć Arturowi, że walczy w ringu. Ten jednak opacznie rozumie jej słowa. Jest przekonany, że Monikę ktoś bije, być może jej chłopak.

Odc. 23
Konstancja żąda wyjaśnień w sprawie wspólnego zdjęcia Moniki i Artura w pizzerii. Na spacerze Pola zauważa byłego chłopaka z inną dziewczyną. Dla poprawienia nastroju szuka pocieszenia u Kuby. Konstancja spotyka się w restauracji z Czarkiem. Nina mówi Michałowi Czewskiemu, że syn bardzo pozytywnie zmienił jej życie. Czarek słyszy zdanie wyrwane z kontekstu i opacznie interpretuje słowa matki.

Odc. 24
Monika i Cezary odwiedzają chorą Ninę. Okazuje się, że Nina zasłabła. Artur przygotowuje się do wieczornego przyjęcia w ambasadzie argentyńskiej. Konstancja nie może z nim pójść, ponieważ ma objawy alergii. W tym samym czasie zjawia się Monika. Laura proponuje, by Monika zastąpiła Konstancję na przyjęciu.

Odc. 25
Monika i Artur wracają z przyjęcia. Konstancja dowiaduje się, że Monika poszła do ambasady w jej balowej sukni i nie kryje niezadowolenia. Artur bagatelizuje sprawę. Rafał postanawia przyjąć łapówkę proponowaną przez pewnego biznesmena. Nie podejrzewa, że jest on podstawiony przez Feliksa.


In the end it was all worth it...
/.\ - AALIYAH - /.\
             heart

Offline

 

#9 2011-01-23 22:25:44

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 459

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 26
Wiki i Artur znajdują nieprzytomnego Rafała.
Monika dowiaduje się, że Nina jest w szpitalu.
Jedzie ją odwiedzić. W trakcie rozmowy dowiaduje się,
że konieczna jest droga operacja. Kuba i Kacper chcą się nauczyć,
jak podrywać dziewczyny. Zrządzeniem losu trafiają
do przyjaciółki Moniki - Gośki.

Odc. 27
Wskutek nieporozumienia Artur jest przekonany,
że Czewski i Monika są parą. Monika martwi się o Ninę.
Chce zdobyć dla niej pieniądze na operację. Decyduje się na walkę
z “Kobrą”. Konstancja zaprasza Artura na kolację,
podczas której proponuje mu wspólny weekend.
Wanda postanawia pokrzyżować plany Feliksa i Anety.

Odc. 28
Monika szykuje się do walki z “Kobrą”.
Cezary stara się przekonać ją, by poddała walkę.
Artur bez porozumienia z Konstancją planuje wspólny wyjazd.
Gdy Konstancja odkrywa plan zabrania dzieci, wpada w złość.
Basia i Gośka przygotowują dla Moniki przyjęcie z okazji zwycięstwa.
Kuba mówi Monice, że Artur i Konstancja zerwali znajomość.

Odc. 29
Konstancja spotyka się z Bernardem. Ten w sekrecie kontaktuje się
z fotografem, by zrobił im zdjęcie podczas pocałunku.
Monika przychodzi do pracy w peruce, by ukryć ślady walki.
Rafał spotyka się z prawnikiem Robertem Millerem.
Proponuje mu współpracę nad przejęciem firmy w zamian za część udziałów.

Odc. 30
Artur zmierza do bójki z Czewskim. Monika w ostatniej chwili
ich rozdziela i próbuje wyjaśnić sytuację. Wiki w akcie zazdrości
policzkuje Bernarda i zrywa przyjaźń z Konstancją.
Bernard próbuje ją udobruchać. W firmie pojawia się Robert,
który zaczyna flirtować z Anetą. Feliks jest zazdrosny.
Do domu Artura przychodzi Pola, by poprosić Kacpra o pomoc.
Artur dowiaduje się o zdjęciach Konstancji i Bernarda.
Monika podejmuje kolejną próbę powiedzenia Arturowi prawdy.

Offline

 

#10 2011-01-28 19:07:05

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1075

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 31
Monika mówi Arturowi, że walczy na ringu. Pola prosi Kacpra, żeby odegrali scenę pocałunku przed jej chłopakiem. Kuba widzi zdarzenie. Konstancja przyprowadza Bernarda do firmy Artura. Aneta bardzo zadowolona wraca z randki. Feliks jest zazdrosny. Artur poważnie rozmawia z Kubą o kolejnych wagarach. Pyta go także o kłótnię z Kacprem. Kuba przyznaje, że poszło o dziewczynę.

Odc. 32
Artur, w przebraniu Zorro, udaje się wraz z Kubą na bal andrzejkowy. Konstancja i Wiki również zjawiają się na zabawie. Konstancja jest zazdrosna o Artura. Ten, widząc ją, natychmiast ukrywa się w mieszkaniu dziewczyn. Monika jest zła na Cezarego, który wypił zbyt wiele alkoholu. Wchodząc do mieszkania, widzi przebierańca w stroju Zorro. Sądzi, że to jej chłopak. Robert i Rafał obmyślają plan, który uniemożliwi Arturowi adopcję dzieci.

Odc. 33
Monika dochodzi do wniosku, że to Artur był na balu w przebraniu Zorro. Żąda, by mężczyzna wyjaśnił, co robił minionej nocy w kamienicy. Wiki budzi się w mieszkaniu Niny i Cezarego. Konstancja realizuje plan Rafała i Roberta - uprowadza Hanię z parku.

Odc. 34
Trwają poszukiwania Hani. Konstancja zauważa, że dziewczynka coraz gorzej znosi dzień poza domem i postanawia z nią wrócić. Na wyścigach konnych Czarek stawia na konia, który mu się przyśnił. Hania się odnajduje. Artur ma pretensje do narzeczonej. Rafał przedstawia Konstancji nowy plan. Sugeruje, żeby oszukała Artura, mówiąc, że jest z nim w ciąży.

Odc. 35
Monika i Artur zabierają dzieci do zoo. Spędzają bardzo miło czas. Artur zaprasza Monikę na obiad. Czarek stawia pieniądze sąsiadów na kolejnego konia, który mu się przyśnił. Wiki stwierdza, że jest zakochana w Górze.

źródło: http://www.telemagazyn.pl


Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB© Copyright 2002–2018 PunBB
statystyka