BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2011-02-03 17:34:20

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 459

Re: Streszczenia odcinków

36

Monika postanawia zachować dystans w kontaktach z Arturem. Konstancja proponuje Monice pracę w butiku, który właśnie otwiera. Basia podsłuchuje rozmowę Konstancji z Rafałem i Robertem na temat ciąży. Jest przekonana, że kobieta spodziewa się dziecka. Tym sposobem Artur dowiaduje się, że jego narzeczona jest w ciąży. Postanawia z nią porozmawiać o wspólnej przyszłości.

37

Artur ze spokojem przyjmuje wiadomość o ciąży narzeczonej. Jest gotów zachować się z honorem. Chce przyjąć odpowiedzialność i założyć rodzinę. Monika rozpoczyna pracę w butiku. Konstancja, widząc, jak Artur przyjął informację o tym, że będzie ojcem jej dziecka, postanawia rzeczywiście zajść w ciążę. Oczekuje, że dzięki temu zbliżą się do siebie.

38

Monika ma wątpliwości, czy dobrze zrobiła, przyjmując pracę w butiku. Artur, odwożąc dzieci do szkoły, zauważa, że Kuba znów wagaruje. Mężczyzna idzie za chłopcem, który kieruje się do kamienicy dziewczyn. Spotyka się tam z Gośką. Konstancja ponownie próbuje uwieść Artura. Artur przychodzi z Moniką na otwarcie butiku.

39

Podczas otwarcia butiku Konstancja udziela wywiadu przybyłym dziennikarzom. Informuje ich o ślubie z Arturem, który wspólnie planują. Artur proponuje Monice, by wróciła do pracy w jego firmie. Ta, po zastanowieniu, decyduje się przyjąć propozycję. Otrzymuje stanowisko asystentki Artura. Basia zwierza się Gośce, że jest zauroczona Mariuszem. Prosi też koleżankę o pożyczenie sukienki. Aneta wyjaśnia z Moniką sprawę pobicia jej przez chłopaka.

40

Basia jest szczęśliwa z powodu udanej randki. Rafał knuje intrygę, w wyniku której Konstancja wyjawia Wiki, że nie spodziewa się dziecka Artura. Mężczyzna oszukuje Konstancję, twierdząc, że popiera jej postępowanie. O tym samym zapewnia Wiki. Do firmy przyjeżdża pan Sahin, z którym Artur negocjuje warunki kontraktu.

Ostatnio edytowany przez pomadka25 (2011-02-03 17:35:16)

Offline

 

2011-02-03 17:34:20

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2011-02-12 16:07:53

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1075

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 41

Konstancja przyznaje się Arturowi, że jej ciąża była kłamstwem. Oskarża Rafała, że to on ją namówił, by udawała, że spodziewa się dziecka. Czarek kończy swój pierwszy dzień w nowej pracy. Od razu zaczyna narzekać. Kuba jest załamany tym, że Gośka całowała się z Mariuszem. Rafał namawia go, by poszedł z nim do baru. Potem informuje o tym Roberta, co kończy się wizytą pracownicy ośrodka adopcyjnego u Artura.

Odc. 42

Pani Broniec z ośrodka adopcyjnego kontroluje sytuację dzieci w rodzinie Artura. Nic nie budzi jej zastrzeżeń. Robert namawia Rafała do kolejnej intrygi. Przekupują Cezarego, by podmienił dokumenty, co zniweczy kontrakt z Turkami. Monika jest oburzona, gdy odkrywa, że jej były partner brał udział w akcji podmiany teczek.

Odc. 43

Artur i Monika umawiają się na swoją pierwszą prawdziwą randkę. Gośka i Basia przygotowują dziewczynę do romantycznej kolacji. Tymczasem Czarek razem z Niną szukają sposobu, by Milewska do niego wróciła. Również zrozpaczona Konstancja chce powstrzymać Artura przed wyjściem na spotkanie z Moniką.

Odc. 44

Artur wyznaje Monice, że zamierza wziąć udział w jeździe testowej nowego samochodu. Dziewczyna daje mu na szczęście łańcuszek, który należał do jej matki. Para umawia się na kolejną randkę. W firmie wszyscy są podekscytowani powrotem Sagowskiego na tor wyścigowy i oglądają transmisję telewizyjną z tego wydarzenia. Zaniepokojona Monika nie jest w stanie patrzeć na ryzykującego Artura. Wkrótce Basia informuje ją, że miał on wypadek.

źródło: http://twoje-seriale.pl/


Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

Offline

 

#13 2011-02-15 23:09:12

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1075

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 45

Monika wybiega z firmy i jedzie do szpitala. Tymczasem Feliks zbiera wszystkich pracowników firmy. Mówi im o smutnej wiadomości. Wszyscy są poruszeni wypadkiem Artura, nawet Rafał i Robert. Basia słyszy rozmowę Rafała i Roberta. Słysząc pojedyncze zdania, dochodzi do wniosku, że Rafał i Robert chcą bardzo skrzywdzić Artura. Basia mówi o tym dziewczynom. Razem uprowadzają Artura ze szpitala. Kiedy Konstancja orientuje się, że sala Artura jest pusta, wzywa policję.

Odc. 46

Dziewczyny zabierają Czarka z łóżka Moniki i na wózku zostawiają go w Sali Prób. Tymczasem Konstancja szuka z policjantami kamienicy Moniki. Artur budzi się w nocy w pokoju Moniki. Pyta dziewczyn - co się stało i jak się tu znalazł. Dziewczyny tłumaczą mu sytuację. Artur nie może uwierzyć w to, że Rafał mógł mieć zamiar go zabić.

Odc. 47

Artur dochodzi do siebie po wypadku na torze. Opiekuje się nim Monika, co wzbudza wściekłość zazdrosnej Konstancji. Cezary próbuje dociec co zaszło w trakcie mocno zakrapianej nocy. Aneta zaczyna podejrzewać, że Rafała i Roberta łączy coś więcej niż wspólne interesy. Do kamienicy przyjeżdża z USA MC Jagódka - znany raper.

Odc. 48

Cezary wyzywa Jagódkę na pojedynek we free style'u, który przegrywa. Wisi nad nim groźba, że Jagódka wyjawi Monice, w jaki sposób Cezary usiłował ją kiedyś zdobyć. Monika jest skłócona z Arturem. Artur robi wszystko, by jak najdłużej zatrzymać ją w firmie. Monika otrzymuje od Jagódki propozycję wyjazdu z nim do Los Angeles. Do Artura przychodzi Konstancja, która dostała informację od Rafała, że to najlepszy moment, by zaczęła Artura pocieszać.

Odc. 49

Jagódka odpuszcza Czarkowi, bo wierzy w jego uczucie do Moniki. Monika dowiaduje się o ich zakładzie o nią. Tymczasem Artur obawia się, że Monika naprawdę może wyjechać z Jagódką do Stanów. Niezawodna Konstancja "przyjacielsko" podtrzymuje Artura na duchu, zostając u niego na noc. Kuba znowu wagaruje, tym razem jest z Gośką na castingu. Ich namiętny pocałunek podoba się reżyserowi.

Odc. 50

Artur jest wściekły na Monikę za to, że nie upilnowała Gośki, która całowała się z Kubą. W firmie trwają przygotowania do Świąt. Feliks próbuje zbliżyć się do Anety. Wiki ma dla Basi niespodziankę - organizuje dla niej imprezę urodzinową w klubie ze striptizem, na którą wstęp mają tylko kobiety. Do Artura dociera, że musi odzyskać Monikę. Postanawia z nią porozmawiać, jednak jedynym sposobem, by to zrobić, jest udanie się do klubu z męskim striptizem...

źródło: http://www.filmpolski.pl/


Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

Offline

 

#14 2011-02-26 18:35:24

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1075

Re: Streszczenia odcinków

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które połączą jedną z par.
Co czeka bohaterów w odcinkach od 14 marca?
Przeczytajcie streszczenia.

Odc. 51
Monika jest wciąż pod wrażeniem striptizu Artura, nie przyjmuje jednak jego przeprosin. Rozbawiona Aneta całuje Feliksa. Podczas świątecznych zakupów Laura spotyka swoją dawną koleżankę z domu dziecka, Sabrinę. Dziewczyna jest w potrzebie i prosi ją o pomoc. Monika i Nina przygotowują wigilijne potrawy. Milewska wspomina swoje ostatnie święta w domu dziecka.

Odc. 52

W firmie Sagowski Development trwają przygotowania do świąt. Aneta i Feliks opowiadają sobie o wspaniałych rodzinnych kolacjach wigilijnych, które rzekomo czekają ich w domach. Kłamstwo wychodzi na jaw, gdy przypadkowo spotykają się na ulicy. Oboje spacerowali samotnie. Konstancja szykuje się do świąt w domu Artura. Ma zastąpić Krystynę, która pojechała z Kacprem do rodziny.

Odc. 53

Monika i Artur są uwięzieni w windzie. W chwili, gdy prawie dochodzi między nimi do pocałunku, Feliks otwiera drzwi. Po rozmowie z Konstancją Cezary nalega, by Monika powiedziała mu, co tak naprawdę łączy ją z Sagowskim. Aneta spędza noc z Feliksem. Mężczyzna wyjawia jej, że Wanda ma problemy psychiczne.

Odc. 54

Sabrina, znajoma Laury z domu dziecka, namawia swoich kolegów z dzielnicy, by pomogli jej okraść dom Sagowskiego. Po pełnej emocji rozmowie z Rafałem Artur wybiega z firmy. Konstancja nie może się na niego doczekać na lotnisku. Tymczasem Wiki jest podekscytowana wizją wspólnej przygody w Las Vegas.

źródło: http://twoje-seriale.pl/


Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

Offline

 

#15 2011-03-03 19:09:13

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 459

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 55

Okazuje się, że policjanci zamiast włamywaczy aresztowali Kubę i Kacpra. Artur jedzie do aresztu wyjaśnić sprawę. Laura martwi się, że wydani przez Sabrinę włamywacze mogą teraz zrobić dziewczynie krzywdę. Do firmy przychodzi Wanda. Jest w trakcie terapii, której częścią ma być pogodzenie się z demonami przeszłości. Czarek przyjeżdża do domu Artura z dokumentami.

Odc. 56

Cezary dochodzi do wniosku, że musi zrobić coś, aby zaimponować Monice.
Laura postanawia pomóc Sabrinie, która ma poważne kłopoty.
Monika i Artur ją wspierają. Rafał wpada na pomysł, by wziąć udział
w przetargu na budowę parkingów wokół stadionu. Artur dowiaduje się,
że Kuba znowu ma problemy w szkole.

Odc. 57

Cezary przygotowuje niespodziankę dla Moniki. Artur spotyka się
z wychowawczynią Kuby. Dowiaduje się, że Kuba jest zagrożony
z dwóch przedmiotów. Rozmowa dotyczy także wielu innych problemów chłopca
w szkole. Rafał spotyka się z Wandą. Okłamuje ją, mówiąc,
że Feliks i Aneta są w sobie zakochani. Wanda przychodzi do firmy
i urządza Anecie awanturę. Feliks rozdziela kobiety i prosi Wandę, by wyszła.

Odc. 58

Rafał przygotowuje prezentację na przetarg. Prowokuje Wandę
do kolejnej awantury z Anetą. Ta jest zrozpaczona. Laura chce poprawić
los Sabriny. Informuje ją, że czeka na nią praca, a ona sama może
zamieszkać w domu Artura. Rafał i Artur wygrywają przetarg.
Okazuje się, że brała w nim również udział piękna kobieta - Tamara,
która jest dawną znajomą Artura.

Odc. 59

Cezary zaprasza Monikę do restauracji na uroczystą kolację.
Spotykają tam Artura z Tamarą. Monika nie potrafi opanować emocji
i psuje atmosferę. W rezultacie przeprasza Cezarego, że zepsuła spotkanie,
które przygotował. Sabrina mieszka w domu Artura, powodując
nieporozumienia Laury z Kubą. Sabrina jedzie na rozmowę kwalifikacyjną
do agencji aktorskiej. Laura jej towarzyszy. Tamara odwiedza
Artura w jego firmie. Prosi go o udostępnienie sali konferencyjnej
na kilka godzin. Monika jest zazdrosna.

Odc. 60

Monika jest świadkiem pocałunku Artura i Tamary.
Zszokowana wybiega z firmy. Artur ma żal do Tamary.
Ta udaje skruchę i twierdzi, że źle zrozumiała ich relację.
Monika jest rozczarowana zachowaniem Artura. Dochodzi do wniosku,
że zauroczenie nim było błędem. Czarek w romantyczny
sposób prosi Monikę o rękę.

Offline

 

#16 2011-03-11 14:11:44

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 459

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 61

Przy wsparciu Niny Czarek z entuzjazmem rozpoczyna przygotowania do ślubu i wesela. Gośka krytykuje decyzję Moniki, Basia uważa, że to rozsądny krok ku stabilizacji. Potwierdzają się podejrzenia Rafała dotyczące bankructwa Tamary. Mężczyzna próbuje się zorientować, jakie są jej zamiary. Podczas rozmowy przyznaje, że szanse Artura na adopcję znacznie wzrosną, gdy się ożeni.

Odc. 62

Artur jest zaskoczony propozycją ślubu z Tamarą. Okazuje się, że Wiki wygrała sporą sumę
pieniędzy w Las Vegas. Rafał jest szczególnie zainteresowany jej wygraną. Cezary zajęty jest przygotowaniami do ślubu. Uzgadnia z Moniką listę gości, dom weselny, projekty zaproszeń. Artur przyjeżdża do Moniki. Tymczasem Rafał robi wszystko, co w jego mocy, żeby zdyskredytować Tamarę. Przedstawia Arturowi dowody na to, że Tamara zamierzała go oszukać.

Odc. 63

Tamara usiłuje szantażować Artura. Cezary dowiaduje się, że został zaproszony do eliminacji teleturnieju. Kuba, mimo starań, nie zdaje egzaminów z chemii i fizyki. Monika dowiaduje się, że lokal, w którym pracuje Gośka, jest okryty złą sławą. Próbuje przekonać koleżankę, by zrezygnowała z tej pracy.

Odc. 64

Monika z Gośką próbują niepostrzeżenie wydostać się z klubu. Niechcący są jednak świadkami rozmowy szefa, dotyczącej dziwnych interesów. Czarek bierze udział w teleturnieju. Bardzo mu zależy, by zdobyć nagrodę, którą przeznaczyłby na pokrycie kosztów wesela. Podczas nagrania pozdrawia narzeczoną Monikę Milewską, i mówi na co chciałby przeznaczyć nagrodę.

Offline

 

#17 2011-03-17 20:25:19

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 459

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 65

Monika i Gośka zostają porwane. Gośce udaje się uwolnić i zawiadomić policję. Wiki przyjeżdża z Konstancją do kamienicy, by dać jej prezent, który przywiozła dla Basi z Las Vegas. Konstancja nie chce wejść do mieszkania Moniki. Zatrzymuje się na klatce schodowej, gdzie spotyka Cezarego. Artur uwalnia Monikę z rąk porywaczy i zawozi do domu.

Odc. 66

Monika obiecuje Arturowi, że niedługo wyjaśni sytuację osobistą. Nina prosi Cezarego, by przyznał się do romansu z Konstancją. Odbywa się rozprawa sądowa dotycząca adopcji. Zdaniem sędziego na niekorzyść Artura świadczy brak żony, a także to, że Kuba nie osiąga wymaganych wyników w nauce. Konstancja proponuje, że nauczy Kubę chemii, sądząc, że dzięki temu zyska w oczach Artura.

Odc. 67

Monika i Artur idą do ambasady na kolację, która okazuje się wielką wpadką towarzyską Moniki i kończy się skandalem. Artur jednak nie zauważa niezręczności kobiety. Jest zachwycony jej urokiem i temperamentem. Następnego dnia w prasie ukazują się zdjęcia i złośliwe komentarze dotyczące wydarzeń w ambasadzie.
Odc. 68
Rafał i Robert wpadają na pomysł, jak poróżnić Monikę z Arturem. Zatrudniają atrakcyjnego uwodziciela, Żonkila. Zadaniem mężczyzny jest okazywanie względów Monice, by ją oczarować i uwieść. Artur oczekuje od Moniki poważniejszej deklaracji dotyczącej ich uczuć. Konstancja w pomysłowy sposób uczy Kubę przedmiotów ścisłych.

Odc. 69

Okazuje się, że Czarek nie usłyszał wiadomości Moniki a propos rozstania. Zmorzył go sen. Konstancja idzie z Kubą na egzamin. Artur próbuje dowiedzieć się, dlaczego Monika go unika. Żonkilowi udaje się zaprosić Monikę na basen. W ślad za nimi udaje się Artur.

Odc. 70

Artur zabiera Monikę z basenu i wynajmuje pokój w hotelu, żeby mogli się osuszyć. Żonkil wraca do firmy i informuje Rafała i Roberta o nieudanej misji. Po otrzymaniu tej wiadomości mężczyźni informują Czarka, że Monika jest sam na sam z Arturem w hotelu.

Offline

 

#18 2011-03-25 11:34:42

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 459

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 71

Monika i Nina znajdują list od Cezarego. Laura wyjawia Konstancji, że jest szykanowana przez uczennice z klasy. Ta szuka sposobu, jak pomóc dziewczynie. Robert i Rafał spotykają się z Sebastianem Zadwornym, który żąda pieniędzy w zamian za to, że nie oskarży Artura o pobicie. Podczas rozmowy z Niną Monika wyjawia jej, że nie wyjdzie za mąż za Cezarego. Następnie spotyka się z Arturem, by wyznać mu prawdę, że Cezary nie jest jej bratem.

Odc. 72

Artur zostaje zatrzymany przez policję. Monika, domyślając się powodu jego aresztowania, udaje się po pomoc do Kazika. Rafał i Robert informują panią Broniec o zatrzymaniu Artura. Kobieta przychodzi do jego domu, by ocenić sytuację dzieci. Spotyka tam Konstancję, która zapewnia ją, że do wyjaśnienia sprawy zaopiekuje się dziećmi. Artur prosi Roberta, by wyciągnął go z aresztu. Robert obiecuje, że zrobi wszystko, co w jego mocy. Nie zamierza jednak podjąć żadnych działań. Wiki planuje rozpocząć pracę w firmie od poniedziałku.

Odc. 73

Artur pozostaje w areszcie. Jeden ze współwięźniów wzbudza jego zainteresowanie. Przeprowadzają długą i szczerą rozmowę, która w znacznym stopniu zmieni spojrzenie Artura na życie. Tymczasem w firmie zbiera się rada nadzorcza. Rafał z jednej strony niby broni dobrego imienia Artura, z drugiej jednak próbuje go skompromitować w oczach członków rady. Monika postanawia za wszelką cenę uwolnić Artura.

Odc. 74

Feliks usiłuje namówić Artura do walki o fotel prezesa. Ten jednak nie jest zainteresowany propozycją. Zaprasza Monikę na spacer i wyznaje jej, że znaczy dla niego bardzo wiele. Następnie mówi Krystynie i dzieciom, że jest zdecydowany się ożenić. Wybiera się do Moniki z zamiarem oświadczenia się jej. Konstancja jest zdruzgotana tą sytuacją. Ku jej uciesze telewizja emituje teleturniej, w którym występuje Czarek i pozdrawia swoją narzeczoną - Monikę.

Odc. 75

Artur nie zjawia się na kolacji u Moniki. Spędza wieczór w garażu z Mateuszem. Monika bezskutecznie usiłuje się do niego dodzwonić. Następnego dnia spotyka się z nim, by wyjaśnić sytuację. Wyznaje Arturowi prawdę o sobie i Czarku. Rafał i Konstancja knują kolejną intrygę. Chcą przekonać Artura, że Czarek i Monika od początku spiskowali przeciwko niemu dla korzyści finansowych. Czarek żałuje rozstania z Moniką.

Offline

 

#19 2011-04-08 10:03:20

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 459

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 76
Artur zobaczył Monikę całującą Cezarego. Jest tym wstrząśnięty. Monika zdaje sobie sprawę z tego, że zraniła Artura, jak również z tego, że być może straciła go na zawsze. Czarek postanawia wykorzystać tę sytuację. Robi wszystko, by zbliżyć się do Moniki. Wkrótce przypadkiem spotyka Konstancję. Wynik tego spotkania jest zaskakujący.

Odc.77
Monika spotyka się z Arturem. Po pożegnaniu nagle traci przytomność. Cezary postanawia otoczyć ją opieką. Tymczasem w firmie mnożą się plotki i podejrzenia dotyczące przyczyny zasłabnięcia Moniki.

Odc.78
Między Arturem i Cezarym dochodzi do rękoczynów. Monika rozdziela mężczyzn. Usiłuje wyjaśnić zaistniałą sytuację, informując, że nie spodziewa się dziecka, a wiadomość ta jest zwykłą plotką. Rafał przekonuje Artura, żeby pozbył się Moniki z firmy. Artur nie chce o tym słyszeć. Prosi Anetę, by zaopiekowała się Moniką. Konstancja ponownie postanawia uwieść Artura, a także odzyskać jego zaufanie. W tym celu spędza z Sagowskim romantyczny wieczór.

Odc.79
Aneta zapewnia Monikę, że błędem byłoby odejście z firmy na własne żądanie. Monika decyduje się pozostać w pracy, by nie zawieść zaufania Anety i nie stracić przyjaznych jej współpracowników. Postanawia lekceważyć Rafała. Żonkil ponownie próbuje zbliżyć się do Anety. Konstancja wymyśla intrygę, w wyniku której Monika interweniuje w szkole Laury i zostaje niesłusznie oskarżona.

Odc.80
Artur zabrania Monice zbliżać się do dzieci. Kobieta jest tym wstrząśnięta. Laura próbuje wyjaśnić Arturowi nieporozumienie, twierdząc, że Konstancja zawiniła. Ujmuje się za Milewską, usiłując przekonać go, że ta nie zrobiła niczego złego. Daniela ponownie czeka przed szkołą na Kubę i Laurę. Odc. 81
Artur wybiera się do szkoły, by wytłumaczyć nieporozumienie, które wynikło między Laurą i jej koleżanką, Danielą. Maciej Kwiatkowski adoruje Anetę. Feliks z nieukrywaną złością obserwuje rozwijający się romans. Pracownica ośrodka adopcyjnego ponownie wizytuje dom Artura.

Odc. 82
Laura odwiedza Monikę i przeprasza ją za zachowanie Artura. Rafał wprowadza nowe zasady w firmie. Tym sposobem zamierza zniechęcić Anetę i Feliksa do pracy. Cezary organizuje salkę treningową dla Moniki. W tym celu wynosi z sali prób instrumenty zespołu "Cztery serca". Artur odwiedza Monikę. Proponuje, by zapomnieć o nieporozumieniach. Milewska jednak nie chce z nim rozmawiać. Czarek znajduje w gazecie ogłoszenie, z którego wynika, że ktoś z rodziny szuka Moniki Milewskiej.

Odc. 83
Nina nie zamierza przekazać Monice wiadomości, że rodzina jej szuka. Tymczasem w firmie powstaje zamieszanie, w którym Milewska bierze udział. Aneta postanawia odejść z Sagowski Development. Chce założyć własną firmę do spółki z Żonkilem. W prezencie dla Anety Wiki kręci pożegnalny film z udziałem pracowników.

Odc. 84
Konstancja zgadza się wyjść za mąż za Artura, akceptując wszystkie warunki. Artur informuje dzieci o planach małżeńskich. Okazuje się, że dzieci nie są zachwycone pojawieniem się Konstancji w roli mamy. Feliks demaskuje Żonkila. Wspólnie z Anetą dowiadują się na komisariacie policji, że Kwiatkowski oszukał już kilka innych kobiet. Teraz najprawdopodobniej zamierza uciec za granicę. Monika dowiaduje się o ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie.

Offline

 

#20 2011-04-28 20:30:04

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1075

Re: Streszczenia odcinków

Odc. 85
Monika zdobywa adres kobiety, która poszukiwała ją przez ogłoszenie. Rafał i Robert wpadają na plan, który pozwoli im przejąć firmę Sagowski Development. Konstancja próbuje zakończyć romans z Czarkiem. Artur dowiaduje się, że Monika wychowywała się w domu dziecka i że jedzie odszukać matkę.

Odc. 86
Monika zjawia się - jak sądzi - u matki, tej jednak nie ma. Tymczasem Rafał i Robert usiłują skupić z rynku akcje Sagowski Development. Marcin Drozd wspólnie z Zadwornym usiłują się dowiedzieć, co się dzieje w firmie Artura. Szukają okazji, w jaki sposób mogą mu zaszkodzić. Monika boi się spotkania z matką, nie widziała jej tyle lat. Ciotka próbuje ją przekonać, że warto.

Odc. 87
Artur i Monika wracają od ciotki. Monika jest smutna, bo nie dowiedziała się o matce zbyt wiele. Marcin Drozd próbuje dotrzeć do Wiki, posiadaczki kluczowego pakietu akcji Sagowski Development. Konstancja chce się zemścić na Monice za wyjazd z Arturem.

Odc. 88
Sagowski Development jest spółką akcyjną zagrożoną tzw. wrogim przejęciem. 40 % akcji firmy skupił Sebastian Zadworny, a 60% nadal jest w rękach Sagowskich. Aby Zadworny nie przejął pakietu większościowego, rodzina musi być jednomyślna. Artur jest w coraz trudniejszej sytuacji, a Zadworny przy pomocy Drozda usiłuje kupić brakujące mu udziały od Wiki. Jednak Monika, przy niewielkiej pomocy Anety, znajduje genialne rozwiązanie...

Odc. 89
Okazuje się, że Wiki uratowała firmę. Po zebraniu rady nadzorczej Artur powraca na stanowisko prezesa. Sagowski próbuje pogodzić się z Moniką, której pośrednio zawdzięcza ocalenie firmy. Monika ma kłopoty finansowe i za namową Gośki rozważa powrót do firmy. Rafał jest zirytowany, że pracownicy chętniej widzą Artura, niż jego, na stanowisku prezesa. Konstancja przedstawia Rafałowi Lamberta Lorka z firmy Lalo Wedding, którego zatrudniła do pomocy przy organizacji wesela.

Odc.90
Cezary bierze udział w konkursie radiowym i wygrywa drogą wycieczkę. Postanawia spieniężyć nagrodę i kupić dla siebie i Moniki bilety lotnicze do Las Vegas. Zdaniem Lala wesele Artura i Konstancji powinno się odbyć w najmodniejszym miejscu w mieście. Monika dowiaduje się o pieniądzach, które Nina otrzymała od Konstancji. Artur odwiedza Monikę, by wyjaśnić sytuację. Milewska oznajmia mu, że wyjeżdża do Las Vegas. Powodem tej decyzji jest jego ślub z Konstancją.

Odc. 91
Artur i Monika rozstają się, ale zastanawiają się, czy podjęli słuszne decyzje. Monika wciąż jest niezdecydowana, czy wyjechać do Las Vegas. Rafał, widząc wzmożone przygotowania Konstancji do ślubu z Arturem, postanawia ją kontrolować. W tym celu zamierza zbliżyć się do Lala, by mieć Konstancję na oku. Stawka rośnie, kiedy okazuje się, że Rafał musi szybko spłacić zaciągnięty dług.

Odc. 92
Czarkowi nie udało się zdobyć pieniędzy na wyjazd do Las Vegas. Monika decyduje, że będzie walczyć na ringu z Panterą, a za wygrane pieniądze zamierza kupić bilety do USA. Kuba wypytuje Kacpra o upodobania Gośki, by zrobić jej niespodziankę. Zakrada się do jej pokoju, przypadkowo słyszy nieprzyjemną dla siebie rozmowę dziewczyn. Rafał i Robert, korzystając z nagrań głosu Konstancji, wyciągniętych z poczty głosowej, umawiają Konstancję i Czarka na randkę.

Odc. 93
Mając kompromitujące zdjęcia Konstancji z Czarkiem, Rafał szantażuje ją, grożąc ich ujawnieniem. Konstancja wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną miesięcznikowi "Celebryci". Mimo licznych komplikacji i niechęci Artura do tego przedsięwzięcia, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Kuba nie może pogodzić się z faktem, że Gośka go lekceważy.

Odc. 94
Artur ma dosyć przygotowań ślubnych. Jego wyobrażenia o uroczystości różnią się od oczekiwań Konstancji, która ma ekstrawaganckie pomysły. Rafał nie ma pieniędzy na spłacenie długów. Postanawia wykorzystać Konstancję, aby uwolnić się od wierzycieli. Gośka jest wściekła na Kubę. Ciotka Moniki przychodzi do Artura.

Odc. 95
Artur postanawia doprowadzić do spotkania Moniki z matką. Zabiera dziewczynę do hotelu, w którym mieszka Elżbieta, jednak do spotkania nie dochodzi. Feliks stara się o względy Anety. Wprowadza w życie szalone pomysły, dzięki którym zamierza zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura.

Odc. 96
Monika nie chce rozmawiać z matką, ale Artur nie daje za wygraną. Postanawia odnaleźć Elżbietę. Gośka coraz przyjaźniej traktuje Kubę. Wierzy, że dzięki jej pomocy chłopak wydorośleje. Rafał jest coraz bliższy poddania się. Ukrywa się u Wiki.

Odc. 97
Monika ma spotkać się z matką, ale ucieka. Czarek prosi Ninę, by dała Monice list. Elżbieta napisała go do córki zaraz po jej urodzeniu. Kuba jest załamany historią z Gośką. Spędza męski wieczór z Arturem. Rafał idzie na spotkanie z kolegą z liceum, który teraz pracuje jako psychiatra.

źródło: htto://www.telemagazyn.pl

Ostatnio edytowany przez Enigma (2011-05-05 17:31:09)


Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB© Copyright 2002–2018 PunBB
statystyka