BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#171 2009-06-07 15:22:19

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Re: BrzydUla oczami (forumowiczów) Plejady

kayaaa napisał:

O JEJKU! TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA!!!

http://brzydula.plejada.pl/forum.html?h … VtMDAxLmpz

(Sprawdźcie, polecam)

Widziałam to:) Boskie:) No i niech mi ktoś teraz powie, że Brzydula nie pobudza wyobraźni seksualnej...

Ómarłam. Dosłownie.

"Zerwał niej wszystkie ubrania, wyjął aparat ten na zęby, ..." - a to ona miała nakładany? Ale jego chyba nie nosi się cały dzien, tylko w nocy... Ciekawe... smile
" Ula rozmażonym głosem..." - chyba rozmarzonym... big_smile
"Wybrał danie o najbardziej egzotycznym brzmieniu. La przytaknęła z rozkoszą." - kto? big_smile
"Marek z czułością objął towarzyszkę i sprawnym ruchem powalił ją na deski. " - a co to boks był czy co? big_smile

Nie no, opek jest po prostu zarąbisty! Genialny i sama nie wiem co jeszcze! Wyłam ze śmiechu... Niestety, wszystkich kwiatków nie zacytowałam, ale musiałabym całe zacytowaćsmile

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-06-07 15:32:59)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

2009-06-07 15:22:19

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#172 2009-06-07 15:32:27

Papuka
Wraca w 2020
Od: 100lica/Piaseczno

Tak dzieci mają wyobraźnię lol

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#173 2009-06-07 16:25:38

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

A mam jeszcze cóś takiego - wprowadziłam tylko małe poprawki, żeby dało się gładko (?) przeczytać. Nie jest bardzo zabawne, ale...
Moja prośba - przyłączmy się do tego i rozkręćmy trochę, co?
Temat: Kolejna zabawa(stara ale fajna) -Tworzymy historię.

Pewnego dnia u gabinecie Marka Ula i on rozmawiali o swojej wczorajszej nocy. Byli tak tym zajęci, że nie zauważyli jak weszła Viola , której udało się usłyszeć zdanie, które bardzo ją zaintrygowało i skłoniło do dalszego podsłuchiwania ich rozmowy, a że miała w ręku megafon
spojrzała nań i pomysłała: im głosniej tym przyjemniej i postanowiła tą rozmowę nagrać i pokazać Pauli. Jednak w nagrywaniu przerwała jej jakaś osoba, tą osobą był Alex, który zapytał co robi, a ona odpowiedziała mu, że nagrywa bardzo interesującą rozmowę Uli i Marka, która jest dowodem zdrady Pauliny. W tym momencie Alex oburzony wpadł do biura Marka, który akurat mówił Uli, że bardzo ładnie jej bez okularów, które właśnie zdjęła. I w tym momencie zadzwonił telefon Marka - to była Paulina. Marek odebrał i powiedział jej,że właśnie rozmawia z Ulą i Aleksem o zmianie na stanowisku dyrektora finansowego. Na to Aleks, że dlaczego Marek okłamuje Paulę i, że słono za to zapłaci. Na to Marek, że nie kocha Pauli i pocałował Ulę. Aleks ucieszył się gdyż wiedział że teraz Paula zostawi Marka i będzie szczęśliwa z Adamem, który zakochał się w niej skrycie. Aleks wybiegł z gabinetu i wpadł na Violę która nagle wydala mu sie byc bardzo atrakcyjna kobieta, wyciagnal do niej reke i powiedziała do Aleksa, że jest oschły jak podwawelska, i ma się w końcu od niej odczepić, bo nie jest nienormalna niej i nikomu o tym nie mówił. Ona odskoczyła jak poparzona. w przeciwieństwie do niego, podbiegła do ani z recepcji i zaczeła sie z nią....bawić wibratorem ,aby się odstresować. Po pewnym czasie zorientowała się, że Ania to nagrywa. Ula marząc o sławie aktorki, poprosiła ją...

A teraz pytanie za 100 punktów: kto mi powie, o co chodzi w końcówce?

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-06-07 16:26:06)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#174 2009-06-07 18:09:06

GinnyLFC
Przyjaciel domu Uli

Umarłam ze śmiechu big_smilebig_smilebig_smilebig_smile Mój umysł nie jest w stanie pojąć tego toku rozumowania xD Skąd tam się wzięła Ula, nie mogę tego zrozumieć big_smile Viola nagrywała megafonem, bardzo ciekawe... big_smile

FOM  SEMUMIUWW SWSiOCJT FSiJPH DORIS KTB
MUNDIAL 2010! COME ON ENGLAND! big_smile ...It's coming home, it's coming home, it's coming, football coming home... smile
Liverpool FC- my big love smile You'll never walk alone!

#175 2009-06-07 20:06:42

JagOOda
Drugie oczy Uli
Od: Warszawa

Oj na plejadzie to można wiele ciekawych rzeczy przeczytaćsmile A ostatnio coraz więcej:) Tylko nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Wiesz przez ile trzeba przejść by zostać nazwany przyjacielem?
Przez kałużę, która sięga dna piekła.

#176 2009-06-07 20:36:02

Lana
Gajowa
Od: Hiszpania
Serwis

brzydulomaniaczka napisał:

(...) w przeciwieństwie do niego, podbiegła do ani z recepcji i zaczeła sie z nią....bawić wibratorem ,aby się odstresować. Po pewnym czasie zorientowała się, że Ania to nagrywa. Ula marząc o sławie aktorki, poprosiła ją...

A teraz pytanie za 100 punktów: kto mi powie, o co chodzi w końcówce?

BWAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAA!!! XD UMREEEEE UMREEEE O LOOOOOL XXDDDDDD ja nie moge że jeszcze taki dinozury chodzą xDDD

Zrzeszona w: FOM, SMDwWP, SMSZ, SMSZwS, 90%, R+R=R (Roy+Riza=Romance)
Teraz mi przypomnijcie co oznaczają te skróty...
Jestem sokole oko! =DDDDDDDDDD
WSZYSCY KŁAMIĄ

#177 2009-06-07 20:45:01

Alarm
Poszukiwaczka truskawek
Od: Gdańsk

Końcówka najlepsza. ;o
ja nie wiem jaką to trzeba mieć płaską wyobraźnię to takich rzeczy. ;PP

.

#178 2009-06-07 20:54:12

GinnyLFC
Przyjaciel domu Uli

A ja ostatnio trafiłam na bloga z opowiadaniem by plejada big_smile Nie widzę innej możliwości, lałam ze śmiechu xD Oto fragment:

Od kilku dni Ula i Marek chodzili razem na randki, które sprawiały przyjemność im obojgu.
Wujek dobra rada (Seba) poczuł że jest nie potrzebny Markowi i wyjechał na urlop nad może.
A Violetta jest pokłócona Pauliną, ponieważ Viola pomogła Markowi się pozbyć Aleksa.
Dzień następny
Marek pisze maila do Uli
M: Dzisiaj też gdzieś idziemy?
U: Nie wiem czy pan prezes ma ochotę ze mną gdzieś wyjść
M: Mam wielką ochotę wyjść z moją asystentką
U: Dobrze więc gdzie się spotkamy?
M: Będę czekał przy windzie o 17
U: A gdzie mnie pan prezes porwie
M: Zobaczysz
U: Dobrze więc jesteśmy umówieni
Paulina od jakiegoś czasu podejrzewała że Marek ma kochankę. A Violetta chciała się wkupić w jej łaski więc Paulina kazała Violi śledzić Marka i odkryć kto jest jego kochanką.
O 17 Marek czekał na Ulę przy windzie. Ula przyszła.
M: Idziemy?
U: Tak idziemy
Ula i Marek wsiedli do samochodu. I Marek powiedział
M: Ula chcę ci zrobić niespodziankę i chcę ci zasłonić oczy dobrze?
U: No Niewinem
M: Ufasz mi??
U: Tak ufam i pozwalam zasłonić oczy
Marek zasłonił Uli oczy i pojechali a Violetta za nimi taksówką
Gdy byli już na miejscu Marek podał Uli rękę i poszli do palmiarni
M: Już możesz otworzyć oczy
Ula otworzyła i powiedziała
U: Ale to jest nasza palmiarnia
M: Tak ale chciałem ci zrobić niespodziankę bo dawno tu nie byliśmy
U: Dziękuję
I pocałowała go. W tym czasie Viola ich obserwowała i zadzwoniła do ….

Violetta zadzwoniła do Pauliny. Gdy Paulina przyjechała do palmiarni obserwowała Marka i Ulę przez pewien czas, w tym czasie przytulali się i całowali delikatnie. Paulina niewytrzymała gdy Ula i Marek się namiętnie całowali. Zrobiła Markowi awanturę.
P: MAREK JAK MOGŁEŚ ZDRADZAĆ MNIE Z BRZYDULA
M: Paulina mówiłem ci to mnóstwo razy to nie brzydula tylko ULA
P: Nieważne czy z brzydulą czy z Ulą
i w tym momencie Ula wybiegła z palmiarni płacząc jak bóbr. Gdy Ula zaczęła biec Paulina parę razy spoliczkowała Marka, i zapytała
P: Czy ty mnie kiedykolwiek kochałeś?? Tylko błagam cię żebyś był chociaż raz ze mną szczery
M: Paulina przykro mi ale NIE
W tym momencie Marek zdjął Paulinie pierścionek zaręczynowy z palca i wyszedł
Po całej awanturze Paulina wcale nie żałowała zerwanych zaręczyn i postanowiła dać szansę Lwu. Marek mieszkał w mieszkaniu Sebastiana bo ten dał u kluczę przed wyjazdem na urlop jak by coś markowi nie wyszło. Marek próbował zadzwonić do Uli ale ona nie odbierała. Po godzinie od ostatniego telefonu Ula napisała do niego SMS a
”Marek wyjeżdżam na 2 tygodnie na urlop przemyśleć sobie to wszystko, ciebie, mnie, nas. Ula”
Marek był trochę niezadowolony z takiego obrotu sprawy. Ale sam nie wiedziała dlaczego.
Ula postanowiła że wyjedzie nad może. Do Gdyni….

Jak wam się podoba? big_smile Bo ja wyłam ze śmiechu xD

Tu jest całość: http://karroll.blog.onet.pl/Historia-Br … 09-05-24,n

MUNDIAL 2010! COME ON ENGLAND! big_smile ...It's coming home, it's coming home, it's coming, football coming home... smile

#179 2009-06-07 21:01:26

Alarm
Poszukiwaczka truskawek
Od: Gdańsk

Bez urazy, ale nie widzę w tym nic śmiesznego. oO
big_smile

.

#180 2009-06-07 21:28:44

GinnyLFC
Przyjaciel domu Uli

Ja mam dziwne poczucie humoru big_smile

Stopka forum