BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#181 2009-06-07 21:39:14

Alarm
Poszukiwaczka truskawek
Od: Gdańsk

Re: BrzydUla oczami (forumowiczów) Plejady

No chyba, że  tak. ;D Ja też tak czasami mam. wink

.

2009-06-07 21:39:14

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#182 2009-06-07 21:44:18

GinnyLFC
Przyjaciel domu Uli

Alarm napisał:

Ja mam czasem taką głupawkę, że śmieszą mnie takie rzeczy, że nikt nie wie o co mi chodzi big_smile

FOM  SEMUMIUWW SWSiOCJT FSiJPH DORIS KTB
MUNDIAL 2010! COME ON ENGLAND! big_smile ...It's coming home, it's coming home, it's coming, football coming home... smile
Liverpool FC- my big love smile You'll never walk alone!

#183 2009-06-17 22:35:47

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

GinnyLFC napisał:

Alarm napisał:

Ja mam czasem taką głupawkę, że śmieszą mnie takie rzeczy, że nikt nie wie o co mi chodzi big_smile

Ja mam czasem tak samo big_smile Nie mogę przestać się śmiaćbig_smile

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#184 2009-06-18 00:48:25

kayaaa
Przyjaciel Brzyduli

Ze specjalną dedykacją dla Brzydulomaniaczki smile

Opowiadania ''Wszystko się może zdarzyć''
  16.06.2009 15:53
~Klaudia z ********.pl 

Spa 1
Ula i Marek są w drodze do górskiego spa.
U: Długo jeszcze  - spytała zniecerpliwiona dziewczyna
M:Noo jeszce trochę zdrzemni się
Dziewczyna położyła głowę na ramienu Marka i zasneła.
Ten wpatrując się w nią pojoł piękno Uli.Nie mógł się powstrzymać, chciał ją tylko delikatnie pocałować.
Ale zrobił to z takim uczuciem,zrobił to z miłości nie z pożądania czy z wyrachowania tylko z czystej miłości do niej.
Dziewczyna czując na sobie usta i namiętność Marka odwzajemniła jego pocałunek z takom samą intencją.
Mogli by się tak całować ale jednak musieli jechać.
Marek na Koniec tego zdarzenia wyszeptał Uli do ucha 'Kocham Cię'!Cóż to była za chwila!!!
I jechali dalej   .
Kiedy już byli na miejscu Marek obudził Ule .
Było tam pięknie 
ciąg dalszy nastąpi

Spa 2
No i są na miejscu.....przed nimi wielki budynek, z basenem, jeziorkiem i pięknymi widokami ( w tle leci piosenka Lady Gagy- Eh Eh ).A tam pełno kobiet a raczej ''piękności''.
Marek i Ula już byli w pokoju rozpakowali się, poszli na taras Ula przeglondała papiery a Marek jak to Marek oglondał się za ''spudniczkami''.
Ulę to intrygowało, nie chciała być gorsza.
M:Co będziesz jutro robić?
U:Jeszcze nie wiem 
Była już noc Ula wruciła z solarium i kosmetyczki.
Marek nie mógł jej poznać, zaczoł ją całować coraz namiętniej i namiętnej...
Rano obudzili się w jednym łóżku nadzy.
Marek obudził się pierwszy i nie miał pojęcia co się stało, zauważył Ulę wtuloną w niego.Nawet  mu się podobało bo Paulina to Paulina
nigdy go tak nie przytulała.Ula w końcu się obudziła, była obsypana płatkami róż, a na stoliku stało śniadanie z listem od Marka "Poszłem pobiegać, SMACZNEGO! ''
Ula nareszcie poczuła się doceniona.Była tak szcześliwa że postanowiła zrobić niespodziankę Markowi.
Kiedy Marek wrucił do Spa,( w tle leci pisoenka Jameli - Superstar) ujżał piękną kobietę która czytała gazetę.....Nagle wyjżała z za gazety u uśmiechając się to była Ula:bezaparatu,bez okularów i dotego świętnie ubrana i umalowana.Marek poczuł jakąś niezwykłą siłę coś go do niej przyciągało( w tle leci piosenka mrozu- miliony monet).....

Ciąg dalszy nastapi

Jedna myśl nie daje mi spokoju: Marek ma bardzo dobrą kondycję (ciekawe co trzeba robić,  aby być tak sprawnym XD) skoro podczas gdy on biegał Ula zdążyła się wyspać, ubrać, umalować i zdjąć aparat (miejmy nadzieję, że nie robiła tego sama!).

Ostatnio edytowany przez kayaaa (2009-06-18 00:54:03)

Palenie zabija!!!

#185 2009-06-18 01:12:31

Kacmurka
Aktywny CZŁONEK
Od: Sławków :D

kayaaa napisał:

Ze specjalną dedykacją dla Brzydulomaniaczki smile

Opowiadania ''Wszystko się może zdarzyć''
  16.06.2009 15:53
~Klaudia z ********.pl 

Spa 1
Ula i Marek są w drodze do górskiego spa.
U: Długo jeszcze  - spytała zniecerpliwiona dziewczyna
M:Noo jeszce trochę zdrzemni się
Dziewczyna położyła głowę na ramienu Marka i zasneła.
Ten wpatrując się w nią pojoł piękno Uli.Nie mógł się powstrzymać, chciał ją tylko delikatnie pocałować.
Ale zrobił to z takim uczuciem,zrobił to z miłości nie z pożądania czy z wyrachowania tylko z czystej miłości do niej.
Dziewczyna czując na sobie usta i namiętność Marka odwzajemniła jego pocałunek z takom samą intencją.
Mogli by się tak całować ale jednak musieli jechać.
Marek na Koniec tego zdarzenia wyszeptał Uli do ucha 'Kocham Cię'!Cóż to była za chwila!!!
I jechali dalej   .
Kiedy już byli na miejscu Marek obudził Ule .
Było tam pięknie 
ciąg dalszy nastąpi

Spa 2
No i są na miejscu.....przed nimi wielki budynek, z basenem, jeziorkiem i pięknymi widokami ( w tle leci piosenka Lady Gagy- Eh Eh ).A tam pełno kobiet a raczej ''piękności''.
Marek i Ula już byli w pokoju rozpakowali się, poszli na taras Ula przeglondała papiery a Marek jak to Marek oglondał się za ''spudniczkami''.
Ulę to intrygowało, nie chciała być gorsza.
M:Co będziesz jutro robić?
U:Jeszcze nie wiem 
Była już noc Ula wruciła z solarium i kosmetyczki.
Marek nie mógł jej poznać, zaczoł ją całować coraz namiętniej i namiętnej...
Rano obudzili się w jednym łóżku nadzy.
Marek obudził się pierwszy i nie miał pojęcia co się stało, zauważył Ulę wtuloną w niego.Nawet  mu się podobało bo Paulina to Paulina
nigdy go tak nie przytulała.Ula w końcu się obudziła, była obsypana płatkami róż, a na stoliku stało śniadanie z listem od Marka "Poszłem pobiegać, SMACZNEGO! ''
Ula nareszcie poczuła się doceniona.Była tak szcześliwa że postanowiła zrobić niespodziankę Markowi.
Kiedy Marek wrucił do Spa,( w tle leci pisoenka Jameli - Superstar) ujżał piękną kobietę która czytała gazetę.....Nagle wyjżała z za gazety u uśmiechając się to była Ula:bezaparatu,bez okularów i dotego świętnie ubrana i umalowana.Marek poczuł jakąś niezwykłą siłę coś go do niej przyciągało( w tle leci piosenka mrozu- miliony monet).....

Ciąg dalszy nastapi

Jedna myśl nie daje mi spokoju: Marek ma bardzo dobrą kondycję (ciekawe co trzeba robić,  aby być tak sprawnym XD) skoro podczas gdy on biegał Ula zdążyła się wyspać, ubrać, umalować i zdjąć aparat (miejmy nadzieję, że nie robiła tego sama!).

Jeb*am big_smile to koniec

Cześć! Mam na imię Kasia i też mam 10 lat
If you wanna make the world a better place take a look at yourself, and then make a change
Aspekt czystości pokoju nie zawsze mówi o Nas big_smile Love miu kiss

#186 2009-09-07 00:40:37

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

kayaaa, jestem wzruszona, doprawdy. Aż mnie korci, żeby to poprawić, ale aż żal...
Boskie tak czy inaczej lol2

Specjalnie dla fanów Dody:

"Hej, hej to ja jestem ula  w tym serialu!! smile   19.08.2009 21:12
~Brzydula 

Kochani tak bardzo wam dziekuje ze ogladacie ten serial! 
Jak macie jakies pytania to wam odpowiem smile 

Juz powracam do serialu za 9 dni!!!"
Odpowiedzi:

"Hej, hej to ja jestem ula  w tym serialu!! smile   19.08.2009 21:58
~brzydula-ulaa 

Ok,przyznam się ...Ja jestem Św. Mikołajem...O jakim prezencie marzysz?"

"   20.08.2009 15:12
~czarnaa 

,, Juz powracam do serialu" - chyba byłaś skacowana pisząc tą wypowiedź, albo masz braki w szkole. Dziewczyno weź się za konkretną robotę, a nie tu jakieś banialuki wypisujesz. ,, hej, hej to ja jestem ula w tym serialu!! smile" - co to ma być....? Twoja wypowiedź ( za przeproszeniem) kupy się nie trzyma, więc najpierw się podszkol, a później wypowiadaj. Naprawdę z braku jakichkolwiek obowiązków ludziom odbija."

~Madonna 

a Ja jestem   Madonna,dzięki,że byliście na koncercie...:)Bemowo jest piękne!!!!"

"   23.08.2009 13:24
~Paweł Małaszyński 

A ja to Paweł Małaszyński. Jak wam się podobam ?"

"Paweł jesteś świetny! Ubóstwiam cię smile
~Marylin Monroe"

"
~P.M. 

Ty Marylin,ty adoruj Michala Archaniola albo sw. Piotra,a zywch zostaw w spokoju!"

"
~Doda 

ja jestem Doda ta od loda!!!!!!!!!!!""

"
~Radosław Majdan 

Cześć Doda ! Ostatnio się nie widzieliśmy. Obraziłaś się czy co ?"

"   
~Doda 

Radziu,wyrwałam nowego chwasta więc się odczep......goooollllll"

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-09-07 00:53:03)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.

#187 2009-10-04 21:19:16

kasia007ify
Linkożerca

moja wersja brzyduli

#188 2009-10-04 21:26:59

Chori
BrzyduloManiak
Od: Marki koło Urszulina

Właśnie zeszłam na zawał (wywołany atakiem śmiechu) po przeczytaniu historii Spa lol3 Jeżu malusieńki skąd Ci ludzie biorą pomysły na takie dzieła?! lol2

A propos głupot lol3
194 odcinek
marek mówi rodzicom o romansie z ulą i wyznaje, że kocha cieplakową. helena każe synowi walczyć o ulę, do firmy zostaje przyjęta sylwia, która ma zastąpić violettę którą aleks przeniósł do bufetu
195 odcinek
ula przyznaje się eli i izie do romansu z markiem, pshemka odwiedza matka wojtka prosi o pomoc finansową, bartek wraca do rysiowa
196 odcinek
helena odwiedza ulę i prosi, aby ta nie krzywdziła marka, mówi że jej o uczuciach syna ula jest w szoku, nie może uwierzyć, że marek powiedział rodzicom o ich romansie
197 odcinek
marek wprowadza się do rodziców, aleks zaczyna interesować się dorotą, ania i maciek idą na randkę
198 odcinek
izabela rodzi syna, marek rezygnuje ze stanowiska prezesa, wieczorem helena odkrywa, że marek próbuje popełnić samobójstwo, aleks mimo woli wyznaje paulinie, że zakochał się w dorocie, siostra go wyśmiewa
199 odcinek
aleks po kłótni z pauliną nocuje w biurze, rano wyznaje dorocie miłość, dochodzi do pocałunku, którego światkiem jest adam
200 odcinek
z włoch przyjeżdza babcia aleksa i pauliny, pyta dlaczego nie doszło do ślubu, helena mówi alicji o depresji marka
201 odcinek
paulina wyrzuca babcie z domu, aleks chce pogodzić się z markiem, nie ma jednak odwagi, paulina wraca do mieszkania, w którym mieszkała z mdobrzańskiem
202 odcinek
ela i włodek postanawiają się pobrać, izabela pojawia się w firmie z dzieckiem, pshemko na widok chłopca wzrusza się
203 odcinek
dorota i aleks lądują w łóżku w jego biurze, ula rano szukając aleksa zastaje ich , aleks wyznaje babci, że marzy o dziecku
204 odcinek
pshemko godzi się z synem, paulina zostaje potrącona przez samochód, kierowcą jest sebastian, kinga i robson postanawiają wyjechać za granicę na studia, jasiek jest załamany, traci nadzieję na pogodzenie się z kingą
205 odcinek
jasiek upija się w barze, skąd zabiera go magda, dochodzi między nimi do pocałunku, w firmię pojawiają się włoscy inwestorzy, sebastian zawiadamia marka o wypadku pauliny
206 odcinek
ula, ela i ala poznają męża izabeli- leszka, sebastian czuwa w szpitalu przy paulinie, gdy ta budzi się po operacji sebastian trzyma ją za rękę
207 odcinek
dorota wypytuje aleksa o inwestora z włoch, aleks wymiguje się od odpowiedzi, sebastian przywozi paulę ze szpitala, magda mówi jaśkowi, że spodziewa się jego dziecka
208 odcinek
pshemko idzie z synem na piwo, józef wyznaje ali miłość, w firmie pojawia się siostra adama – aldona, adam zaprzyjaźnia się z sylwią
209 odcinek
umiera matka maćka, szymczyk jest załamany, sebastian spędza z pauliną coraz więcej czasu, aleks boi się że kolejny mężczyzna skrzywdzi jego siostrę

Ostatnio edytowany przez Chori (2009-10-04 22:18:40)

Moje kochane córki - Ninny i Pszczółka kiss
KSSWZDDFB
Jestem fanką J-popu,k-popu i c-popu http://www.youtube.com/watch?v=x6QA3m58DQw heart

#189 2009-10-04 23:36:23

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

Chori, je*łam big_smile To koniec. Ale chociaż imiona z wielkiej litery... Ale nie, konsekwencja musi być. Jak wszystko źle, to wszystko big_smile To jest boskie! Jakby był dalszy ciąg, to daj big_smile Autor tego ma przed sobą wielką przyszłość...

#190 2009-10-04 23:50:10

Chori
BrzyduloManiak
Od: Marki koło Urszulina

brzydulomaniaczka napisał:

Chori, je*łam big_smile To koniec. Ale chociaż imiona z wielkiej litery... Ale nie, konsekwencja musi być. Jak wszystko źle, to wszystko big_smile To jest boskie! Jakby był dalszy ciąg, to daj big_smile Autor tego ma przed sobą wielką przyszłość...

Wzięłam to z seriali, tam akurat było wszystko wielką literą, ale raziło po oczach to przerobiłam na małą big_smile A tam niektórzy uwierzyli, że to prawdziwe streszczenia i był już lament podnoszony, ze Paula miała wypadek itp. lol

Moje kochane córki - Ninny i Pszczółka kiss
KSSWZDDFB
Jestem fanką J-popu,k-popu i c-popu http://www.youtube.com/watch?v=x6QA3m58DQw heart

Stopka forum