BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2009-04-01 23:05:21

kasia120888
Ma duże Wi
Od: Trzebiatów/Szczecin

Re: BrzydUla oczami (forumowiczów) Plejady

Hahaha znalazlam to na serialew.com.pl  :
Ja mam info 100% wiarygodne! Już się nie mogę doczekac tego odcinka i w ogóle tych dalszych odcinkó aaaa xD

Odc.189
Ula postanawia dac Markowi szanse. Ten zdaje sobie, że jego “romans” z Brzydulą to już nie tylko częśc intrygi. Marek zaprasza Ulę dodomu, zły, że Paula wyjechała na służbowy wyjazd z Lwem. W trakcie burzliwej kłótni dochodzi do gorących pocałunków….

Odc.190
Ula budzi się w sypialni Marka. Nie czekając na wyjaśnienia ucieka. Wieczorem pod jej domem zjawia się Marek lecz Ula nie wychodzi. Violetta znajduję w rzeczach Uli list do Marka, który napisała po ich pierwszym pocałunku.

Odc.191
Z gór wraca Paulina. Viola mówi jej o swoich przypuszczeniach lecz tak jej nie wierzy. Zaczyna śledzic Marka. Marek i Ula umawiają się w parku. Ula jest zła na mężczyznę za spędzoną razem noc. Na przeproszenie Dobrzański całuje ją. Widzi to Paula, zraniona rzuca w narzeczonego pierścionek.

Odc.192
Marek próbuje udobruchac Paulę. Zaprasza ją na romantyczną kolację. Viola rozpowiada po firmię plotkę o romansie Uli i Marka. Romantyczną kolację Dobrzańskiego z Paulą przerywa Ula- ma dla Marka piorunującą wiadomośc.

Odc.193
Ula mowi Markowi, że nie oczekuję pomocy przy dziecku. Postanawia wyjechac. Alicja i Józef spędzają miłe popołudnie we dwoje. Sielanke przerywa wiadomośc o ciąży i wyjeździe Uli.

Odc. 194
Marek nie wie co robic. Zarzuca Sebastianowi,że to przez niego traci Ulę,poniewaz wierzył mu co do tego,że Ula chce ich oszukac. Marek jedzie do domu i mówi Pauli,że ją nie kocha.

Odc.195 Alex idzie do Krzysztofa z wiadomością o porzuceniu jego siostry. Rodzice wymuszają na Marku zwrot udziałów. Ten jedzie po nie do Uli. Okazuje się że już wyjechała na lotnisko…

Odc.196
Marek śpieszy na lotnisko. W drodze uświadamia sobie że kocha Ulę i nie jedzie po udziały tylko odzyskac ukochaną i ich dziecko. Pshemko chwali się w firmie,że przed wyjazdem Uli zupełnie ją odmienił.

Odc.197
marek wpada na lostniko i nie świadomy zmiany wyglądu Uli mija ją. Viola umawia się z Sebastianem. Chcę żeby został jej sponsorem.Magda oznajmia Jaśkowi że nie kocha Robsona tylko jego, słyszy to Kinga.

Odc.198
W drodze z lotniska Marek ma wypadek. Ula wysiada z samolotu i śpieszy doukochanego. Jozef mówi Ali że ją kocha. Kinga próbuje popelnic samobójstow, ratuje ją Jasiek i się jej oświadcza. Spędzają razem noc.

Odc.199
Ula czuwa przy łózku Marka. Ten budzi się i oświadcza się Cieplakównie. Józef z Alą przyjeżdżają do szpitala z wiadomoscia ze są szczęśliwi. Paula wyjeżdza do Włoch. Ku zaskoczeniu Alex mówi Krzysztofowi że nie popiera decyzji siostry i zostaje w firmie.

Odc.200(przedłużony do 3 czesci po 1 godz.)
Trwają przygotowania do slubów: Uli i Marka oraz Ali i Józefa. Przemko triumfuje sukces jakim było przemienienie Uli w pięknośc. Viola wyznaje Sebie,że nie chcę już jego pieniędzy bo go kocha. Ten oznajmia, ze wyjezdza z Anią do Argentyny i dla Violi nie ma już miejsca w jego życiu. Dzień ślubu. Na uroczystosci ku zaskoczeniu zjawia się Alex i godzi z Markiem. Do Krzysztofa dochodzi wiadomosc ze firma jest najlepsza Marka w kraju i jedna z najlepszych na świecie. Postanawia że po ślubie mianuje Marka prezesem, a Alexa jego zastępcą.

Kilka miesięcy pózniej. Scena porodu Uli, nad jej łozkiem stoi szczesliwy tatus-Marek,Jasiek z Kinga(zaręczeni) Ala i Józef z Beti. Zjawiają się takze Dobrzańscy i Alex oraz Pshemko i przyjaciółki Uli. Okazuje się że Sebastian porzucił Anię,która zdradzała go w Argentynie i wrócił do Violi aby spędzic z nią reszte życia.
big_smilebig_smilebig_smile

Paletą barw pomalowałeś mój świat!
I dotknąłem gwiazd, tych odległych tak!
Teraz jesteś tu, tak bliskooooo mnie! big_smilebig_smilebig_smile heart

2009-04-01 23:05:21

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2009-04-01 23:08:43

MuMiNkA
Dzicz i swołota
Od: Za 7 górami, za 7 lasami ...

dzięki big_smile podziwiam osobę która to wymyśliła lol że też jej się chciało tyle odcinków pisać hehe

Jaki był ten dzień, co darował, co wziął
Czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno
Jaki był ten dzień, czy coś zmienił, czy nie
Czy był tylko nadzieją na dobre i złe

#23 2009-04-01 23:24:53

Kawaii
Piesek Aleksa

To jest genialne xD Najlepszy fragment: "Do Krzysztofa dochodzi wiadomosc ze firma jest najlepsza Marka w kraju i jedna z najlepszych na świecie"
Szaaacun big_smile

Ostatnio edytowany przez Kawaii (2009-04-01 23:25:07)

#24 2009-04-01 23:32:56

Patty
Zmora Roota
Od: Niezdara / Sosnowiec

haha xD do 192 probowalam w to wierzyc, potem juz nie dalam rady.. <hahaha> lol, extra.. ale sie usmialam.... big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

kominn aftur og alltalltílæ
samt vantar eitthvað
eins og alla vegginna

#25 2009-04-02 09:27:21

dita
Mroczki Pshemko

hahaha. Mają ludzie wyobraźnie ;]
ej a macie linka do 198?

mała zastanów się- to bilet w jedną stronę...

#26 2009-04-27 12:06:30

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

boskie jest to streszczenie...
a ja mam takie cos...

--------------------------------------------------------------------------------

OK
A PSZEMKO NIE CZUJE COŚ TO TEJ IZY? BO COŚ MI SIE TU ROMANS CHYBA   26.04.2009 08:37~Roxi 
szykuje!

i jeszcze...

OK
EJ! FANKI MARKA? WIECIE JAK WASZ IDOL MA NA NAZWISKO? BOBEK !!   26.04.2009 10:40~fanka Alexa 
szok!Ciekawe czy barani czy kożi?

Dodaj komentarz

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-04-27 12:07:14)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#27 2009-04-29 15:54:53

wenila
Drugie oczy Uli
Od: Za górami, lasami,za7 dolinami

TA OSOBA...właśnie śledzi forum Brzyduli!

Bardzo proszę o głosik:) będę niezmiernie wdzięczna za pomoc http://wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=380805

#28 2009-04-30 19:30:32

Maaalinaaa
Kochanka Marka
Od: Świnoujście/Anglia

<lol2> dobre te streszczenia <lol2>

normalnie nie moglam ze smiechu z tych plejadowych wymyslow .

"Nie ma takiej możliwości żeby było coś niemożliwe. "
"Nie szukaj tam gdzie możesz znalezć , a odnajdziesz więcej niż szukałeś."

http://change.menelgame.pl/change_please/6578612/       - kilkac smile

#29 2009-04-30 22:43:25

Patty
Zmora Roota
Od: Niezdara / Sosnowiec

brzydulomaniaczka napisał:

boskie jest to streszczenie...
a ja mam takie cos...
--------------------------------------------------------------------------------
OK
A PSZEMKO NIE CZUJE COŚ TO TEJ IZY? BO COŚ MI SIE TU ROMANS CHYBA   26.04.2009 08:37~Roxi 
szykuje!
i jeszcze...
   OK
EJ! FANKI MARKA? WIECIE JAK WASZ IDOL MA NA NAZWISKO? BOBEK !!   26.04.2009 10:40~fanka Alexa 
szok!Ciekawe czy barani czy kożi?
   Dodaj komentarz

hah xD tym to mnie pokonalas big_smile
oszzz, niektorzy są jednak skrajnie beznadziejni.

kominn aftur og alltalltílæ
samt vantar eitthvað
eins og alla vegginna

#30 2009-05-01 10:46:58

Alarm
Poszukiwaczka truskawek
Od: Gdańsk

haha, bekowe te odcinki ;D chociaż trochę niewiarygodne xd

.

Stopka forum