BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-02-09 00:03:13

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

House M.D. S07E11 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Nowy odcinek od dawna dostępny a tu cisza? Ależ niedopatrzenie tongue

Jak dla mnie jedną z najlepszych scen był Grześ w kitlu lol

http://img821.imageshack.us/img821/8179/houses07e11720phdtvx264.jpg

Wygląda uroczo po prostu big_smile

Zabiła mnie też początkowa scena w kostnicy big_smile Oglądanie kreskówek i jedzenie w kostnicy przebija wszystko big_smile

Zapraszam oczywiście do komentowania drogie fanki tongue

edytuj:

ogólnie nie oceniam zbyt wysoko tego odcinka. Chociaż wątek o to jak Grześ walczył o matkę Cuddy pokazał jak bardzo na niej mu zależy. Sam przypadek okazał się mało fascynujący tongue
Masters mnie zaskoczyła wyznaniem całej prawdy, mimo, że wiedziała jakie mogą być konsekwencje.
Zabrakło mi Wilsona, nie było też nagłego olśnienia Grzesia co do diagnozy. Jakiś taki niedopracowany wydał mi się ten odcinek.

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-02-09 00:03:13

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-02-09 13:16:32

Beja
Kochanka Marka

Re: House M.D. S07E11 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Ja odcinek obejrzałam już wczoraj, tradycyjnie.
Zgadzam się, że House w fartuchu jest mrao big_smile
I zgadzam, się, że odcinek taki sobie. Ale powinnam się już nauczyć, że to, co najbardziej reklamują to nic szczególnego tongue
Mroczny odcinek, jakoś tak ciemno wszędzie i poważnie i bez Wilsona...

Za to mam dwie świetne wiadomości:
1. Następny odcinek już za tydzień, bez przerw
2. Widziałam promo i trzy sneak peeki - przypadek bardzo interesujący, jest nieśmiertelny wątek poniżania Tauba i jest Wilson - będzie dobrze big_smile

#3 2011-02-09 14:28:00

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Ja niestety obejrzałam odcinek dopiero dziś i szczerze powiem, że oczekiwałam chyba większych emocji. A miałam je tylko w postaci oglądania odcinka ukradkiem w pracy tongue

Stwierdzam, że House w fartuchu to niezapomniany widok i zdecydowanie jest mrao big_smile

Scena w kostnicy jest chyba najlepsza. Chociaż podobała mi się też ostatnia scena. Jedno trzeba przyznać Grzesiowi - zna swoje granice. Wie kiedy jest mu potrzebny ktoś kto by go pilnował, a Martha nada się do tego idealnie. Dziewczyna musi się jeszcze tylko nauczyć asertywności.

Oczywiście brakowało mi Wilsona i jego cudownych rozmów z Grzesiem. Za to pokazano nam kolejne oblicze Tauba. Powiem szczerze, że zaskoczył mnie on bardzo.Nie podejrzewałam go o to, że będzie potrafił zaryzykować pracę dla zdrowia obcego dziecka.

O żadnego pacjenta House nie walczył tak zaciekle jak o matkę Cuddy. Chyba w żadnym przypadku nie posunął się aż do takich matactw by tylko uratować życie pacjenta. Choroba matki Lisy doskonale pokazała jak bardzo Grzesiowi zależy na Cuddy.
Brakowało mi tylko nagłego olśnienia tongue

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#4 2011-02-09 20:41:22

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Odcinek bez nagłego olśnienia to odcinek stracony tongue Ta mroczność odcinka podobała mi się, ale ja ogólnie lubię takie klimaty tongue
Pierwsza scena wprowadzająca do odcinka też taka się. Zawsze podobało mi się to, że musiałam sprawdzać czy to aby na pewno odcinek House'a mam big_smile

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#5 2011-02-09 20:46:38

Beja
Kochanka Marka

Papuka napisał:

Pierwsza scena wprowadzająca do odcinka też taka się. Zawsze podobało mi się to, że musiałam sprawdzać czy to aby na pewno odcinek House'a mam big_smile

Haha, ja też! big_smile
Dokładnie tongue

No i sceny w kostnicy oczywiście świetne big_smile Chociaż nie przebiją podpalania kieliszków z alkoholem i trupa przy okazji oraz sceny strzelania do trupa z pistoletu, które w poprzednich sezonach miały miejsce w tym uroczym zakątku szpitala lol

#6 2011-02-09 22:12:56

Papuka
Wesołych Świąt!!!

I jeszcze zwykle było to, że chorym okazywała się inna osoba niż wskazywałoby to co widać big_smile Zawsze był jakiś fajny element zaskoczenia. W tym odcinku nie mieli za bardzo czym zaskakiwać, bo wiadomo było, że pacjentką będzie matka Cuddy. Miałam jednak nadzieję, że wymyślą coś bardziej oryginalnego niż banalne złe poczucie się tongue
W każdym razie w tym odcinku był stary dobry Grześ (scena w kostnicy) a także nowy, zakochany (praktycznie cały odcinek)
Scena w której powiedział do Marthy, że ta pacjentka jest najważniejsza była mocna.

#7 2011-02-10 01:30:47

root
Administrator

a wiecie ze przez te powalone przerwy w usa ja jeszcze nie widzialem. Zapomnialem o czyms takim jak Dr House. I zwykly zjadacz chleba w Montanie tez zapomni. A pozniej sie pluja o ogladalnosc.
2 miesiece miedzy odcinkami chore

#8 2011-02-10 10:50:01

Papuka
Wesołych Świąt!!!

U nas na forum też wiele osób "zapomniało" Dlatego nie jest takie złe mieć w polskiej tv takie seriale z opóźnieniem tongue Przynajmniej leci w miarę równym tempem

#9 2011-02-10 11:04:23

Beja
Kochanka Marka

Papuka napisał:

U nas na forum też wiele osób "zapomniało" Dlatego nie jest takie złe mieć w polskiej tv takie seriale z opóźnieniem tongue Przynajmniej leci w miarę równym tempem

Forumowicze nie mogą zapomnieć, bo przecież na forum jest zakładany nowy temat do każdego odcinka, wystarczy monitorować wink
Póki co, nie ma żadnych przerw w najbliższym czasie.

#10 2011-02-10 19:19:06

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Dlatego słowo zapomniała dało w cudzysłów smile Dobrze, że będą lecieć już cotygodniowym rytmem big_smile

Stopka forum