BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-02-22 11:06:29

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

House M.D. S07E13 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Skoro odcinek 13 już dostępny to zapraszam do oglądania i komentowania tongue

edit:

nie ma jeszcze napisów, ale sam początek już podoba mi się big_smile Dzieciaki wezwane do dyrekcji, nie wiedzą właściwie za co... A tam czeka na nich Grzesio lol
Ostatnio dość późno pojawiają się napisy sad No nic idę męczyć Dokó o przetłumaczenie tongue

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-02-22 11:06:29

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-02-22 19:58:34

Beja
Kochanka Marka

Re: House M.D. S07E13 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Ja obejrzałam z oryginalnymi napisami, co ostatnio jest moim nawykiem z uwagi na późne pojawianie się polskich napisów...
ale jakoś daję radę tongue
W końcu jestem na medycznych studiach tongue

Odcinek oceniam bardzo pozytywnie - chociaż pewna recenzja, którą czytałam jest bardzo negatywna...
Jest mnóstwo nawiązań do Three stories, odcinka z pierwszego sezonu, co jednak mi nie przeszkadza, bo tamten odcinek jest jednym z moich ulubionych big_smile
Niby fabuła nie posuwa się jakoś wyraźnie do przodu, ale na pewno się nie nudziłam. Fajnym podsumowaniem są słowa Cuddy: "Więc kim byłeś? Astronautą czy torreadorem?" big_smile House rzeczywiście trochę zmyśla opowiadając swoją historię tongue Świetni są też mali bohaterowie tego epizodu - dzieci w klasie i para siedząca z House'em na ławce. Szczególnie ta dziewczynka z podbitym okiem jest niesamowita big_smile
No i zakończenie wątku Cuddy - przyznam się, że tutaj byłam pesymistką tongue

Z przyjemnością obejrzę ten odcinek ponownie, z polskimi napisami, żeby wyłapać wszystkie niuanse big_smile

#3 2011-02-22 21:40:21

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Re: House M.D. S07E13 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Muszę powiedzieć, że oglądając sam początek po angielsku źle odczytałam scenę przed gabinetem dyrektorki big_smile
Byłam pewna, że Grześ wie coś o tej dziewczynce i to ona będzie pacjentką big_smile
A jednak znowu zaskoczenie i przypadek był głównie tematem opowieści big_smile
Masz rację, że w odcinku zbyt wiele się nie działo, akcja powoli szła do przodu. Ale ja lubię takie odcinki. Podoba mi się taki sposób opowiedzenia historii w nietypowy sposób. Aczkolwiek nie jest to pierwszy raz w tym serialu big_smile
Dzieciaki podobały mi się, i te w klasie i te na ławce. Ich pytania kilkukrotnie sprawiły problem Grzesiowi big_smile
Ogólnie podobało mi się big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

Stopka forum