BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-03-22 16:21:48

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

House M.D. S07E17 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Zapraszam do dyskusji smile

nie mam jeszcze napisów do odcinka, ale przeleciałam go sobie.
Na razie mam tylko jeden wniosek:
nie wierzę w to co zrobił House...

edit:

na szczęście ten ślub okazał się być fikcją. Ale jak przeleciałam na szybko odcinek bez większego wsłuchiwania się to na chwilę zamarłam widząc ślub House'a. Ostatnia scena fajna, jak powiedział swojej świeżo poślubionej żonie, że nie sypia z mężatkami. Przypadek dość intrygujący, chociaż finał był najlepszy. Pacjent okazał się być seryjnym mordercą - kanibalem.

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-03-22 16:21:48

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-03-23 09:21:04

Beja
Kochanka Marka

Re: House M.D. S07E17 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Mnie też nie spodobał się odcinek.
House przegina - to co on wyczynia wcale nie jest śmieszne, a ja tak liczyłam na jakieś wielkie akcje...  Ten ślub to jakieś nieporozumienie...
Aż nie wierzę, że to piszę, ale przypadek był ciekawszy od życia osobistego House'a tongue W ostatniej scenie byłam jeszcze bardziej w szoku niż Masters lol

Ale najlepsze jest to, że w następnym odcinku wraca Trzynastka i okazuje się, że przez te kilka miesięcy przebywała w bardzo interesującym miejscu tongue
Minus jest taki, że to dopiero za trzy tygodnie wink

EDIT:
Wiecie, że aktorka grająca nową żonę Grega jest Polką? Nazywa się Karolina Wydra wink (Nazwisko pasuje jak ulał lol )

Ostatnio edytowany przez Beja (2011-03-23 09:24:31)

#3 2011-03-23 09:54:38

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Początek odcinka był dość fajny, jak wjechał tym wózkiem i krążył wkoło zespołu. Początkowo myślałam, że laska jest jedną z dziwek które zatrudniał. Wydra okazała się być jednak narzeczoną tongue
Sporo Wilsona, który ratował sytuację. Jednak przypadek był jednym z najlepszych, nie tyle choroba ile to kim okazał się być chory. Świat Masters stanął na głowie. Przez cały odcinek mówiła, mu, że każdy zasługuje na życie i, że nikt nie jest zły. A tu taki zonk na koniec. Dobrze, że wraca 13, gorzej,. ze dopiero za 3 tygodnie tongue

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#4 2011-08-26 22:25:20

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Może mi ktoś powiedzieć, jak to możliwe, że Chase dostał prawo do udzielania ślubu na jeden dzień? Nie będąc nawet Amerykaninem? Czy amerykańskie prawo (albo przynajmniej prawo stanu New Jersey, nie wiem, czy to odnosi się do prawa federalnego czy stanowego) jest tak porąbane? lol

Bessęsu to wszystko z tym ślubem.

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2011-08-26 22:25:47)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#5 2011-08-26 23:35:27

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Wszystko jest tam chyba możliwe Tró, chyba jako pierwsza zwróciłaś uwagę na tą kwestię big_smile

Stopka forum