BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-04-19 23:27:15

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

House M.D. S07E19 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami smile

Wątek kur w szpitalu zabił mnie totalnie big_smile
Masters dorasta, kłamie, oszukuje, kradnie. House ma na nią ogromny wpływ. Teraz pojawia się pytanie zostanie czy nie. Po tym odcinku wygląda na to, że zrezygnowała, ale czy tak łatwo odejdzie z zespołu? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć big_smile
Wilsona i House'a moze było mało, ale za to w obaj byli w świetnej formie big_smile Zakład o 20$ kto dłużej przetrzyma kurę w szpitalu godny dwóch poważnych lekarzy lol I to ich: to co, za tydzień fretki? lol2
przypadek interesujący, dzięki któremu Masters dowiedziała się, że leczeniu House;a podjęto decyzję wtedy gdy ten był w śpiączce. Z pacjentką zrobiła to samo, spowodowała zapaść u niej, żeby rodzice pod wpływem emocji podjęli słuszną wg niej decyzję.
Z tego co Masters dowiedziała się słuszność podjętego leczenia wobec House;a inaczej ocenia jego ówczesna partnerka, a inaczej on sam... Kolejny dowód na to, że życie nie jest biało-czarne. Nie każda decyzja jest dobra, albo zła.
Ogólnie odcinek fajny, ciekawszy niż ostatnio, chociaż brakowało mi strzelania kartoflami lol2

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-04-19 23:27:15

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-04-20 08:56:10

Beja
Kochanka Marka

Re: House M.D. S07E19 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Ja też jestem na tak big_smile
Nie wiem, czy to tylko ja, ale cały odcinek miałam wrażenie jakiegoś niepokoju, takiego rodem z horroru - że coś się zaraz wydarzy i trzeba być czujnym. To chyba przez ten Masters-centryczny punkt oglądania tongue I przez to, że zastanawiałam się, w jakich okolicznościach padną dramatyczne słowa z zapowiedzi (What did you do?!)
Ja myślę, że Martha już nie wróci - poznaję to po uśmiechu i uldze widocznych na jej twarzy, kiedy potknęła się o kurę. Widać było, że odejście z zespołu zdjęło z jej barków wielki ciężar.

A kury były niesamowite! big_smile Wiedziałam mniej więcej o co będzie z nimi chodzić, bo widziałam filmik, ale i tak miałam ubaw big_smile Teraz czekam na fretki big_smile

Następny odcinek za dwa tygodnie wink

Stopka forum