BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-05-25 00:05:08

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

House M.D. S07E23 - FINAŁ SEZONU <<UWAGA SPOILERY>>

Zapraszam do dzielenia się opiniami dotyczącymi finału sezonu 7.
Ja jak zwykle w oczekiwaniu na napisy przeleciałam odcinek. Pierwsze wrażenia bez wnikania w fabułę: słabo.
Pewnie po zapoznaniu się z odcinkiem z napisami moje zdanie się trochę zmieni, ale mam wrażenie, że w porównaniu z poprzednimi sezonami to nie postarali się za bardzo.

Jeszcze dzisiaj, albo jutro obejrzę odcinek na spokojnie.

edit: nie wytrzymałam i obejrzałam z napisami. Niedosyt pozostał.
Nie zgodziło się tylko to co przewidywał Wilson. Uważał, że bar oddający nastrój Grzesia będzie podłą speluną. Okazało isę, że był to bar nad brzegiem oceanu big_smile
wjechanie do domu Cuddy faktycznie mu pomogło tongue

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-05-25 00:05:08

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-05-25 18:53:25

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Re: House M.D. S07E23 - FINAŁ SEZONU <<UWAGA SPOILERY>>

Szczerze? Dla mnie odcinek beznadziejny w porównaniu do innych finałów sezonów. Ale obejrzę go dziś jeszcze raz, bo wczoraj chyba przysnęłam przy oglądaniu lol

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

#3 2011-05-25 20:42:43

Beja
Kochanka Marka

No ja właśnie skończyłam oglądać jeszcze raz.
I też nie uważam tego za dobry odcinek, dobry finał. No bo jak to się ma do finałów czwartego czy piątego sezonu? Kilkuodcinkowych, świetnie obmyślonych, poruszających, nieprzewidywalnych...
O wjechaniu w dom Cuddy widziałam już jakoś wcześniej, więc nie było elementu zaskoczenia. Myślę, że scenarzyści chcąc zaciekawić wodzów ciągle wymyślają nowe rzeczy, których House jeszcze nigdy nie robił, coś jeszcze bardziej szalonego, jeszcze bardziej niewiarygodnego. To powoduje, że ja im nie wierzę. Po prostu nie uważam tego za prawdopodobne.
Chciałabym powrotu dawnego House'a - mniej mrocznego, a więcej zabawnego w inteligentny sposób.

To, co podobało mi się w tym odcinku, to scena z "You wanna know how I feel?!" i rozmowa House'a z pacjentką, kiedy dowiedział się, że jednak zdecydowała się na naświetlania.
No i doceniam symbolikę szczotki/szczoteczki. Tylko odcinek ze szczoteczką podobał mi się bardziej.

Ostatnio edytowany przez Beja (2011-05-25 20:44:00)

#4 2011-05-26 06:37:48

Papuka
Wesołych Świąt!!!

To nawet jako odcinek było słabe. Początkowe przebitki z przyszłości słabe, bo to już było. Było do przewidzenia, że akcja zaraz cofnie się w czasie i zobaczymy co się stało. Pacjentka dość interesująca, ale nie na tyle, żeby przypadek znalazł się w finale. Poprzednie sezony kończyły się interesująco i większość osób coś z nich pamięta, bo miały to COŚ. Co zapamiętamy z tego finału? Jedynie scena wjazdu w dom Cuddy i oddanie jej szczotki. Nic więcej z tego odcinka raczej nie zapadnie na dłużej w pamięć.
Podsumowując cały sezon uważam, go za najsłabszy. Ledwie kilka odcinków było naprawdę dobrych.

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#5 2011-08-29 00:31:15

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Piszę z komórki, bo komp się zbuntował i nie chciało mi się czekać na restart.

Muszę się zgodzić z Papó. Najsłabszy sezon, zdecydowanie najsłabszy finał. Nie było obgryzania pazurów i nerwów, więcej nerwówki było w poprzednim odcinku z samooperacją. Ta akcja z wjazdem do salonu według mnie kompletnie nie w stylu House'a. A to, co powiedziała Cuddy na początku, że chce, żeby Greg wylądował w pudle też do niej nie pasowało. Pacjentka i przypadek za słabe na finał. Jestem z lekka rozczarowana.

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#6 2011-08-29 11:48:10

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Jak przeczytałam twojego i swojego posta, to postanowiłam sięgnąć pamięcią do tego odcinka. Oglądałam dość niedawno parę odcinków 7 sezonu, finału nie oglądałam. Teraz potwierdzam swoje słowa, że nie było w tym finale nic godnego zapamiętania. Nie pamiętam przypadku medycznego. Pamiętam jedynie scenę oddania szczotki... To wszystko...

Stopka forum