BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2011-08-19 17:41:33

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Re: Proma 8 sezonu

cuddy zarzadzala szpitalem od strony administracyjnej, ale tez byla lekarzem. Teraz juz pamietam tego kolesia big_smile tez mi on za bardzo nie pasuje tongue
najlepiej jakby to stanowisko objal sam house, co jest najmniej prawdopodobne ale byloby smiesznie big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-08-19 17:41:33

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2011-08-19 18:37:10

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Tak, Papó, oprócz właśnie wspomnianego dean... była dyrektorem administracyjnym. Ale przecież to do niej House wybierał się po pozwolenia na różne dziwne zabiegi albo rozstrzygnięcie medycznych sporów. wink

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

#23 2011-08-19 18:49:33

Papuka
Wesołych Świąt!!!

dosyc dziwne bylo to  jej stanowisko chyba ze to chodzilo o to ze bedac dyrektorem adm zarzadzala tez oddzialem diagnostycznym . Cos na ten temat bylo gdy zglaszali w kadrach swoj zwiazek tongue

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#24 2011-08-19 19:08:45

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Zarządzał House. Ona mogła nadzorować. W sumie nie pamiętam dokładnie, więc się nie będę kłócić tongue Może komuś się będzie chciało sprawdzić, to się dowiemy tongue

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

#25 2011-08-19 19:12:32

Papuka
Wesołych Świąt!!!

o to mi chodzilo ze ona nadzorowala grzesia. Wiec moze oprocz zarzadzania miala tylko to.

#26 2011-08-25 10:28:38

Beja
Kochanka Marka

Cytat z nowego wywiadu z Jessie Spencerem:

Now, for the big news!  When I asked Spencer if he was going to be the new Dean of Medicine, he confirmed that it would in fact, be him!  And then he retracted by saying, "Well, you know, I'd like to be the new Dean."  I let Spencer know jokingly that he effectively killed the headline of my article, and then he quipped, "Well, you know, 'like' is code..."  I don't know about how anyone else feels, but Spencer is my first choice for Dean of Medicine.  House and him respect one another, Foreman already had a shot and screwed it up, and if Wilson gets the position, well, I don't even want to go there.  So you heard it here first, Chase might be Dean.  You're welcome!

Nie wiem, co o tym myśleć tongue Czy to tylko żart, czy też wyrwało mu się niechcący...

#27 2011-09-05 20:29:56

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Nie wiem, czy już to widziałyście, ale przypadkiem, na jakiejś czeskiej stronie, natknęłam się na nowy plakat, promujący 8. sezon House'a big_smile

https://lh4.googleusercontent.com/-rjOEO8QRI9k/Tl_IFJ-wFaI/AAAAAAAAGuY/HOmg00T3EXQ/s800/House_KeyArt_600110901085111.jpg
Mi się podoba big_smile O ile dobrze zrozumiałam podpis po czesku, za stworzeniem tego plakatu stoi sam Hugh Laurie big_smile Te wszystkie kreski mają symbolizować wszystkie dotychczasowe sezony big_smile

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#28 2011-09-05 23:33:48

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Dobry ten plakat. Podoba mi się chyba najbardziej ze wszystkich. Prosty a jednocześnie wymowny.
Jak widać nie musi być pokazana twarz Grzesia. Wystarczy tylko jego laska big_smile
Kreski nawiązują też zapewne do tego, że 8 sezon rozpocznie się w więzieniu big_smile
A tak na marginesie to premiera już niedługo big_smile

#29 2011-09-06 00:05:51

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Papó, kreski to jak byk wydrapane na ścianie więziennej celi odliczanie dni do końca odsiadki, to chyba jest jasne xD Mnie tylko zastanawia, czy w tym konkretnym przypadku chodzi o koniec odsiadki Grega w więzieniu czy też raczej o koniec... <gulp!> House'a w ogóle...

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#30 2011-09-06 07:52:16

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Dokó nie wszyscy znają szczegóły dotyczące 8 serii i te kreski niekoniecznie muszą się im kojarzyć z "zawartością" jaką nam przyniesie big_smile
A 8 seria będzie raczej ostatnią z tego co mówią. Chyba, że uda się im zrobić coś mega innego i interesującego. Bo 7 seria na tle wcześniejszych była taka sobie. Było sporo fajnych odcinków, ale i tak nie wybijały się one jakoś szczególnie. O finale to nawet nie wspominam, który był zwyczajnie mdło nijaki.

Stopka forum