BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2011-08-20 20:06:38

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Re: Zmiany w scenariuszu II sezonu PwS!

Mea! Jak to dobrze, że założyłaś ten temat! kiss
Po tym całym zamieszaniu z ciążą Muchy myślałam, że scenarzyści ładnie to wkomponują w scenariusz. Widziałam na yt końcówkę oryginału i tam biorą ślub, i rodzi im się córka. Pamiętam, jak na początku serialu wszyscy narzekali, że jest prawie identyczny z pierwowzorem, to myślałam, że tak będzie i dalej. No, ale widać, że tvn ma nową koncepcję... Nie jestem tylko pewna, czy ta koncepcja jest zgodna z oczekiwaniami widzów. No, ale tym nie powinnam być już zdziwiona.
Ta nowa dziewczyna to wypisz, wymaluj Ula-Brzydula, ale chyba romansu z Arturem to raczej nie będzie. Podobno z Feliksem hmm Artur ma mieć nowego brata (ciotecznego, czy cóś). Ciekawe co na to Rafik. Moim zdaniem, to oni teraz za bardzo kombinują. Bardziej chyba odpowiadałoby mi, gdyby po prostu Annę Muchę zastąpiła inna aktorka.
Na dzień dobry najbardziej jestem ciekawa, czy Arturro w słynnej scenie walki między Monią a Kostką dostanie po buzi. Martin dostał lol

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

2011-08-20 20:06:38

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2011-08-20 20:24:37

Libby
Rysiowiańczyk

waris napisał:

Może aż z ciekawości będę oglądać, przynajmniej Kasia ma przyjemną twarz, na która da się popatrzeć, w przeciwieństwie do Muchy tongue

Pomyślałam o tym samym tongue Chociaż miałam nadzieję, że Artur właśnie z Kasią będzie teraz coś ten teges tongue

No ale jeśli:

dorocie03 napisał:

Ta nowa dziewczyna to wypisz, wymaluj Ula-Brzydula, ale chyba romansu z Arturem to raczej nie będzie. Podobno z Feliksem hmm

to nie będzie już żadnego głównego wątku romantycznego? Artur nadal będzie zakochany w Monice? Nie wyobrażam sobie tego. No bo niby jak mają od teraz romansować? Przez telefon? tongue

I was going to do something today, but I haven't finished doing nothing from yesterday.

#13 2011-08-20 20:34:02

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

ja to widzialabym tylko jako zaciazenie jej z arturem.

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#14 2011-08-20 20:37:28

waris
Poszukiwaczka truskawek
Od: Bytom

Libby napisał:

No bo niby jak mają od teraz romansować? Przez telefon? tongue

Może maile będą pisać, albo na gg lol Tak jak Tajemnicza PP czy jak jej tam leciało
(Klaudyna! cry)   tongue

Też sobie nie wyobrażam tego typu serialu bez wątku romansowego głównego bohatera.

Ostatnio edytowany przez waris (2011-08-20 20:38:18)

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały...

#15 2011-08-20 20:42:03

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

waris napisał:

\
Może maile będą pisać, albo na gg lol Tak jak Tajemnicza PP czy jak jej tam leciało
(Klaudyna! cry)   tongue

Uwielbiam Cię! lol Kocham takie aluzje, haha! lol

Beju, tutaj jeszcze ten brzuszek musiał być, no bo musieli zmienić scenariusz i ją wysłać do Vegas. Jakoś to rozegrać musieli, wieć może to tylko kwestia paru odcinków.
Idę sobie obejrzeć zwiastun! <zaciera_ręce> mea

No właśnie mnie zastanawia co będzie dalej z wątkiem romantycznym. Na pewno Artura nic nie będzie łączyło z Żanetą - chyba, że to będzie w formie intrygi z jej strony, jak ją wciągnie w to Rafik.

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

#16 2011-08-20 20:43:53

Libby
Rysiowiańczyk

Papuka napisał:

ja to widzialabym tylko jako zaciazenie jej z arturem.

Ja bym ją zaciążyła z kimś innym tongue Artur by się dowiedział, zerwał z nią raz a dobrze, a potem miałby wolną rękę do zajęcia się nowym nabytkiem firmy tongue

waris napisał:

(Klaudyna! cry)   tongue

Taak, miałam przyjemność czytać to dzieuo big_smile Przynajmniej byliby innowacyjni - tego jeszcze w polskich serialach nie było tongue

meaaem napisał:

Na pewno Artura nic nie będzie łączyło z Żanetą - chyba, że to będzie w formie intrygi z jej strony, jak ją wciągnie w to Rafik

To po co właściwie ta nowa postać? Skoro nijak nie zastępuje Moniki? Tvn ma za dużo pieniędzy tongue

Ostatnio edytowany przez Libby (2011-08-20 20:45:39)

I was going to do something today, but I haven't finished doing nothing from yesterday.

#17 2011-08-20 20:51:49

meaaem
Prawie jak Papuka

Libby, no jak to? lol Zastępuje Monikę w pracy! lol

Iwonko, czyli to zdjęcie, które wczoraj wkleiłaś to jest jeszcze fotka ze zdjęć kręconych przed wakacjami, tak wnioskuję po obejrzeniu zwiastuna. A Wy?

Poszperałam głębiej w plejadzie i znalazłam kilka innych filmików o nowościach w PwS. Na razie nowa aktorka to nic szałowego. Trochę irytuje mnie jej sposób mówienia, ale ćśśś.

Fryzura serialowej Basi na konferencji TVN-u niczym z głowy jakiejś ciotki-klotki. lol Niekorzystnie bardzo.

#18 2011-08-20 20:56:46

waris
Poszukiwaczka truskawek
Od: Bytom

Ja wychodzę z założenia, że nikt mnie już nie jest w stanie bardziej irytować od Muchy, więc chyba się skuszę na drugą serię tongue Wiem, powtarzam się tongue

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały...

#19 2011-08-20 21:04:25

meaaem
Prawie jak Papuka

Kurczę, dlaczego nie mogli po prostu dać nam nowej aktorki? sad

#20 2011-08-20 21:05:38

Libby
Rysiowiańczyk

meaaem napisał:

Libby, no jak to? lol Zastępuje Monikę w pracy! lol

aha, w pracy... nieistotne tongue big_smile Kto ją zastąpi po pracy się pytam tongue Mężczyźni mają też inne potrzeby tongue Dobra, nieważne big_smile

Tak prawdę mówiąc to PwS oglądałam tylko z 6 odcinków tongue

waris napisał:

ja wychodzę z założenia, że nikt mnie już nie jest w stanie bardziej irytować od Muchy,

z tegoż samego powodu. Ale wierzę w dobre zmiany! tongue

Cała nadzieja w nowej... A może jeśli widzowie ją polubią, to jednak będzie jakiś wątek romantyczny?

Stopka forum