BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2011-08-20 21:14:46

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Re: Zmiany w scenariuszu II sezonu PwS!

cos w tym jest, ze moze ta zaneta bedzie chciala krecic z arturkiem tongue albo z nowym bratem artura i to oni zajma miejsce glownych bohaterow tongue

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-08-20 21:14:46

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2011-08-20 21:25:50

Libby
Rysiowiańczyk

Mam nadzieję, że jednak z Arturem... Filipa wciąż lubię, mimo że musiał grać z tym babskiem - nie jego wina tongue Mógłby też pod wpływem tej nowej dziewczyny przejść metamorfozę i zgolić w końcu tę brodę tongue

I was going to do something today, but I haven't finished doing nothing from yesterday.

#23 2011-08-20 21:32:24

waris
Poszukiwaczka truskawek
Od: Bytom

Papuka napisał:

albo z nowym bratem artura i to oni zajma miejsce glownych bohaterow tongue

To jest ciekawa koncepcja lol Artur po wyjeździe ukochanej Moniki postrada zmysły i skończy w szpitalu psychiatrycznym, Rafał przejmie firmę, którą nazwie RafałDevelopment, zakocha się w Żanecie i będzie z nią miał gromadkę dzieci tongue Potem wróci Artur ze szpitala i będzie się starał wykosić Rafała z posady podobnymi sposobami, jak wcześniej Rafał, nie uda mu się i w rezultacie ze złości będzie miał romans z Żanetą, zakocha się w niej, ona zostawi Rafała i będą razem. Wróci Monika, Artur będzie wewnętrznie rozdarty, bo jednak dalej coś do niej czuje i w rezultacie znowu wyląduje w szpitalu psychiatrycznym. Żaneta ze skruchą będzie się starać wrócić do Rafała, jednak on zakręci się już wokół Moniki...

No dobra, trochę mnie poniosło lol

Libby napisał:

Mam nadzieję, że jednak z Arturem... Filipa wciąż lubię, mimo że musiał grać z tym babskiem - nie jego wina tongue Mógłby też pod wpływem tej nowej dziewczyny przejść metamorfozę i zgolić w końcu tę brodę tongue

Dzisiaj jesteśmy zgodne w stu procentach big_smile Zgoliliby mu w szpitalu psychiatrycznym... big_smile

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały...

#24 2011-08-20 21:35:42

Papuka
Wesołych Świąt!!!

tylko czy monika zechce byc z arturem jesli ten pokreci z zaneta tongue

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#25 2011-08-20 21:42:09

Libby
Rysiowiańczyk

Waris, ómarłaś mnie lol Wróżę Ci wielką karierę scenarzystki w Kolumbii czy innej Argentynie big_smile

waris napisał:

Zgoliliby mu w szpitalu psychiatrycznym... big_smile

Mam nadzieję, że tylko brodę tongue

papuka napisał:

tylko czy monika zechce byc z arturem jesli ten pokreci z zaneta tongue

Prawda, istnieje też opcja, że Monika będzie woleć Żanetę od Artura tongue To byłby dopiero zwrot akcji tongue

I was going to do something today, but I haven't finished doing nothing from yesterday.

#26 2011-08-20 21:57:14

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

Papuka napisał:

(...) albo z nowym bratem artura i to oni zajma miejsce glownych bohaterow tongue

O, to mogłoby być niezłe, ale kosztem Filipa? sad Chyba raczej nie.

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

#27 2011-08-20 22:32:11

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Widzę, że temat się rozkręca na sto dwa!

waris napisał:

Potem wróci Artur ze szpitala i będzie się starał wykosić Rafała z posady podobnymi sposobami, jak wcześniej Rafał, nie uda mu się i w rezultacie ze złości będzie miał romans z Żanetą, zakocha się w niej, ona zostawi Rafała i będą razem. Wróci Monika, Artur będzie wewnętrznie rozdarty, bo jednak dalej coś do niej czuje i w rezultacie znowu wyląduje w szpitalu psychiatrycznym. Żaneta ze skruchą będzie się starać wrócić do Rafała, jednak on zakręci się już wokół Moniki...

Aż szkoda, że to już drugi sezon, bo tu pomysłów na trzy!
Osobiście arturowa broda mi nie wadzi, bo w zamyśle jego postać powinna wyglądać nieco poważniej niż trzpiotowaty Marecki.

Papuka napisał:

cos w tym jest, ze moze ta zaneta bedzie chciala krecic z arturkiem  albo z nowym bratem artura i to oni zajma miejsce glownych bohaterow

To chyba by był precedens w dziejach telenowel, gdyby w połowie serialu główni bohaterowie, że tak powiem, zeszli z ekranu. Ale z naszymi specami od scenariuszy to nigdy nie wiadomo!

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

#28 2011-08-20 22:36:37

Papuka
Wesołych Świąt!!!

biorac pod uwage ze mucha zaciazyla i chwilowo ja odsuneli od serialu to wydaje mi sie ze wszystki moga zrobic tongue
zwykle w filmach wykorzystuje sie ciaze aktorki a tu na odwrot. Dziwne.

#29 2011-08-20 22:43:01

Iwona
Kochanka Marka

Ale super pomysły. lol Jestem pod wrażeniem. Waris poklon

Nie mam pojęcia jak to będzie, ale nie sadzę, żeby Artur odkochał się w Monice. To nie leży w jego charakterze. Będzie się męczył z Kostką, tęsknił za Moniką, aż w końcu coś wymyślą.  Oby tylko nie trafił do psychiatryka wink

Mea, to zdjęcie pojawiło się dopiero kilka dni temu, ale osobiście myślę, że te odcinki są już nakręcone od jakiegoś czasu.

A wracając do romansów w PwS, to może Monika i Artur będą romansować wirtualnie tongue A inne romanse, zastępcze, to Feliks i Aneta, na zmianę z Żanetą. A sceny łóżkowe (oczywiście ubrane i podkołderkowe) zapewnią nam Kostka i Czarek tongue

Ostatnio edytowany przez Iwona (2011-08-20 22:44:36)

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#30 2011-08-20 22:43:34

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Papuka napisał:

zwykle w filmach wykorzystuje sie ciaze aktorki a tu na odwrot. Dziwne.

Tego kompletnie nie kumam. Ale też nigdzie nic nie piszą, że Artur też zniknie. Wydaje mi się, że przesuną relację jego i Kostki na pierwszy plan. No i oczywiście sprawę adopcji dzieci. Dołożyli więcej drugoplanowych postaci i tak będą jechać do końca. Indó mi opowiadała, że w oryginale Martin wziął ślub z Costą, ale było "non consumatum" i ona sobie odbijała z ichniejszym Czarusiem, a Martin na randkach z Monitą. Tutaj będą chyba wszyscy odrabiać wirtualnie, że tak powiem, bo Czaruś ma jechać z Moniką do łusa...

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

Stopka forum