BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2011-09-06 23:30:20

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

Re: Przepis na życie s02e02

Papuka napisał:

Serial naprawdę fajnie zrobiony. Ładnie zbalansowane motywy komiczne z poważnymi.

O. Nie ujęłabym tego lepiej! smile

Papuka napisał:

Pomyśleć, że jako zięć i teściowa nie trawili się a tu stworzyli zgrany duet big_smile

Dobrze, że chociaż Anka ma sprzymierzeńca w Mańce.

Swoją drogą, nie rozumiem jakim cudem Anka polazła mieszkać do matki. A Anka taka samotna i bezradna zupełnie nie była. Niedługo będzie duży sprawdzian dla Mańki. Mam nadzieję, że pokażą ją jako odpowiedzialną siostrę, gdy zostanie sama z małym.

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

2011-09-06 23:30:20

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2011-09-06 23:36:12

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Chodziło o to, że Anka miała cesarkę i potrzebowała pomocy. Dobrze, że poszła po rozum do głowy i odcięła się od matki.

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#13 2011-09-06 23:37:52

meaaem
Prawie jak Papuka

Ja wiem o co chodziło, ale nie rozumiem tego! Pomoc to może i Anka jakąś miała, ale spokoju to na pewno nie, a dziecko wyczuwa, kiedy mamusia jest nie w humorku. lx tongue

#14 2011-09-06 23:39:53

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Irena zagalopowała się w swojej miłości do wnusia tongue To samo Andrzej, który będąc w nowym związku ciągle gadał tylko o synu. Ja nie wiem jak Beatka mogła do znosić. To chyba najdziwniejsza para w serialu, ale fajna big_smile Nie wiem czemu, ale lubię ich lx

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#15 2011-09-06 23:48:44

Iwona
Kochanka Marka

Moja ulubiona postać, to chyba Pola. Za temperament, ciętą ripostę i fajne podejście do życia.
A para, to chyba Becia i Andrzejek lol nie wiem dlaczego, chyba za całokształt. Są po prostu nie do podrobienia. Ich kłótnie są lol2 cudne.

Co do Anki z Gniewkiem i Mani, mieszkających u babci, to myślę, że gdyby Anka wiedziała co ją czeka, to nigdy by na to nie poszła. Ale nie zaskakuje mnie to, że zamieszkała u matki. Po porodzie bardzo ważna jest każda pomoc.

Mani pewnie będzie trudno, bo mały Gniewko jest wymagającym braciszkiem.

Ostatnio edytowany przez Iwona (2011-09-06 23:52:56)

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#16 2011-09-06 23:52:43

meaaem
Prawie jak Papuka

Iwonka, ja czasem chciałabym mieć takie podejście jak Pola! lol Coraz więcej takich kobiet dzisiaj! lol Takie czasy, niech spadają fagasy! lol

Zazwyczaj babcie wariują na punkcie wnuków, ale właśnie: WNUKÓW, a zachowują się jak matki! lol

Dzisiaj w Beci zauważyłam ironiczną babę, która po prostu na co dzień uroczo się pieści.

Ostatnio edytowany przez meaaem (2011-09-06 23:53:25)

#17 2011-09-06 23:57:47

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Becia potrzebuje ciągłego mówienia jej jaka jest cudowna i wspaniała. No ale jaka kobieta zniosłaby spokojnie, że jej facet ciągle gada o swoim dziecku gdy sama zostanie matką? Andrzej zupełnie nie zauważył, że zwyczajnie przesadził tak samo jak Irena.
Mańka ma cięty język momentami mam wrażenie, że trochę naśladuje Polę big_smile Mówi to co myśli bez owijania w bawełnę big_smile

#18 2011-09-06 23:58:24

Iwona
Kochanka Marka

meaaem napisał:

Iwonka, ja czasem chciałabym mieć takie podejście jak Pola! lol Coraz więcej takich kobiet dzisiaj! lol Takie czasy, niech spadają fagasy! lol

Zazwyczaj babcie wariują na punkcie wnuków, ale właśnie: WNUKÓW, a zachowują się jak matki! lol

Dzisiaj w Beci zauważyłam ironiczną babę, która po prostu na co dzień uroczo się pieści.

Ja tez bym chciała, a nie mam. lol

Reakcja Ireny jest świetnie przerysowana. big_smile Trochę zachowywała się jak przewrażliwiona matka. A tak w ogóle, to babcie są od rozpieszczania, a matki od wychowywania. smile

Becia jak chce, to potrafi zagrać miękką i bezbronną kobietkę, a taka nie jest  tongue Ale oczywiście pełna zgoda, że Andrzej przegiął. Żadna kobieta by takiego zachowania nie zdzierżyła. Toteż w końcu go zebrała i postawiła do pionu.

Ostatnio edytowany przez Iwona (2011-09-07 00:00:32)

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#19 2011-09-07 00:03:46

meaaem
Prawie jak Papuka

Becia powinna się choć trochę cieszyć, że w Andrzeju obudził się tatuś, to dobrze jej wróży na przyszłość! lol W nowych odcinkach, zwróćcie uwagę, były takie momenty, że Becia najwyraźniej zwyczajnie z niego kpi! Widzi, że zachowuje się jak głupek, ale go kocha.
Tak się raduje, jak Andrzej wyskakuje z tekstami o niespodziankach, a tu najpierw spadochron, a potem sklep z zabawkami. Bidulka. Ile można, prawda? ;-)

#20 2011-09-07 00:04:07

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Dodajmy, że Beatka jest z Andrzejem w ciąży. A ten traktuje ją jak na razie jak inkubator, który ma postępować wg jego zaleceń. Chociaż zanim zaszła w ciążę to sama przeginała z zachowaniami w stylu jedz zdrowo bo musisz dbać o jakość nasienia lx

Stopka forum