BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-09-27 18:10:09

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

House M.D. s08e01 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Nie wierzę, że jeszcze nikt nie założył wątku, skoro odcinek już od ładnych paru dni krąży w sieci, a od nocy nawet są napisy PL big_smile

Nie lubię opowiadać całego, więc powiem tylko, że kocham kolegę z celi Grzesia <3 jest taki uroczy <3

amen tongue

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

2011-09-27 18:10:09

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-09-27 18:22:39

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Re: House M.D. s08e01 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Zózó własnie oglądam ten odcinek z napisami tongue Osobiście jestem ciekawe jak bardzo zmieni się ten odcinek w wersji ostatecznej tongue

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#3 2011-09-27 18:38:02

Beja
Kochanka Marka

Ja już obejrzałam.
Myślę, że nie bardzo się zmieni, ale zobaczę dla porównania.
Kolega z celi rzeczywiście przeuroczy big_smile

Myślałam, że ten odcinek będzie podobny do pierwszego odcinka szóstego sezonu, ale Broken był dużo lepszy. Ten odcinek jakoś mnie nie zachwycił.

#4 2011-09-27 19:12:39

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Pewnie jakieś drobne szczegóły ulegną zmianie w wersji ostatecznej. Również nie powalił mnie ten odcinek. Nic szczególnego, kolega z celi w chwili gdy Grześ najbardziej go potrzebował okazał się bardzo pomocny big_smile

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#5 2011-09-27 19:42:53

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Ja się wstrzymam do wersji ostatecznej big_smile Ale to, co piszecie, jest ciekawe big_smile

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#6 2011-09-27 20:10:59

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Już wczoraj widziałam, że odcinek jest. Czekałam jednak na napisy bo bez nich niestety ani rusz big_smile
Wersję ostateczną też na pewno obejrzę ale już teraz mam kilka przemyśleń big_smile
Odcinek mi się podobał. Może nie był niesamowicie powalający ale też nie należał do najgorszych.

Kolega z celi faktycznie przeuroczy big_smile Podoba mi się też postać lekarki. House już tak chyba ma, że każdego, jeśli w grę wchodzi zdrowie i życie pacjenta, prędzej czy później potrafi przekonać do swoich racji. Tym razem było dokładnie tak samo i nie ważne było, że panią doktor okłamał.
Zastanawia mnie tylko, że Greg zdaje sobie sprawę jakie stosunki łączą naprawdę z innymi ludźmi. Z jednej strony potrafi być cyniczny i nieprzyjemny, ale z drugiej gdy współwięzień poprosił go o pomoc, próbował mu pomóc nawet za cenę kłopotów, w które się wpakował.
Poza tym ciekawe są jego stosunki z pozostałymi więźniami.

I jeszcze sprawa w jaki sposób House trafił do więzienia. To co zrobił na pewno było złe, tylko że kara którą poniósł za swój czyn jest niewspółmierna do jego wagi. Może faktycznie jest tak, że Greg sam siebie postanowił ukarać i stąd więzienie? A może zwyczajnie chciał uciec choć na trochę od świata, swojego życia i samego siebie?
Pewne jest jedno -  House faktycznie ma dar. Pytanie tylko czy ten dar nie stanowi jednocześnie jego przekleństwa?

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#7 2011-09-27 22:10:22

root
Administrator

nie czytam, bo nawet nie zauwazylem, ze odcinek lata juz po sieci smile
Skupilem sie na Dexterze który tradycyjnie wyciekł i wielu innych serialach. Teraz biore sie za dinozaury Teranova big_smile House zostawiam na jutro w takim razie smile
dzięki za info

#8 2011-09-27 22:48:35

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Lekarka z więzienia powiedziała, że on nie miał nawet adwokata. Czyli nawet nie próbował się bronić, coś w tym jest że chciał ukarać sam siebie.

#9 2011-09-27 23:19:39

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Albo chciał uciec wink Mówiła, że najpierw zniknął z kraju na jakiś czas(o ile mnie pamięć nie myli tongue), ale może to nie wystarczało? Mam nadzieję, że wszystko się dalej wyjaśni.

Chcę wyjść za kolegę z celi heart Jak on się w ogóle nazywał? heart

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

#10 2011-09-28 09:41:10

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Nie wytrzymam, jednak idę obejrzeć big_smile Jak obejrzę, to przedstawię swą opinię big_smile

Me and humanity... We got together too young... lol

Grześ jakiś taki mi się wydawał mocno zastraszony. W sensie, że już nieraz zaglądał śmierci w oczy (choćby wtedy, jak był wzięty za zakładnika) i zawsze zachowywał zimną krew - jakby mu generalnie niespecjalnie zależało. Tutaj się poddał: może ma już dość życia w ten sposób? Jedyna house'owa typowo zagrywka to ta z dostaniem się do kliniki celowo big_smile Zobaczymy, co dalej big_smile

No i jednak to wciąż nie jest toczeń big_smile It never is lol

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2011-09-28 11:03:40)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

Stopka forum