BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-10-11 08:53:42

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

House M.D. s08e02 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-10-11 08:53:42

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-10-11 14:32:11

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Re: House M.D. s08e02 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Właśnie zaczęłam oglądać big_smile Jak skończę, to przyjdę i skomentuję dokładnie, tylko muszę trochę się wysilić mocniej i wykorzystać całe moje pokłady pogańskiego: pierwszy raz oglądam Grzegorza bez żadnego polskiego reinforcementu big_smile Ale to chyba lepsze niż napisy z translatora, w których posiadanie weszła Papó lol

House: Tell the Dean that I don't wanna see her.
Guard: He said you'd say that.
Tró: *zgaduje odpowiedź i mruczy pod nosem" He?
House: He?

lol3 Jestem miszczem big_smile

Boziu, ten chłód Wilsona, taki... dziwny. Zawsze, cokolwiek Greg by nie zrobił, James wściekał się na niego, obrażał, ale nigdy nie był taki... To wszystko wygląda jak jakiś równoległy wymiar. I w ogóle w szpitalu jakoś tak... cicho... ponuro...

Za cholerę nie podobają mi się jego włosy big_smile Są za długie i w dziwnym kolorze, poza tym nie wiem, czy to specjalnie czy nie, w każdym razie charakteryzatorzy olali sprawę łysiny big_smile House z łysiną? Pfffehehe big_smile

Fajne koraliki ma na prawym nadgarstku, ciekawe, skąd je wytrzasnął big_smile

No i odzyskał gabinecik big_smile Jeszcze tylko drugi pokoik, zespół i wszystko będzie po staremu big_smile No i Wilson! Fajnie mu przywalił, chociaż tym razem było widać, że nie walnął go naprawdę. Jak House przywalił Chase'owi albo jak House kilkakrotnie obrywał, wyglądało to bardziej przekonująco, aczkolwiek cieszę się, że znowu się przyjaźnią big_smile "Screw that, I want a steak" lol

Niech mu te włosy zetną i doprowadzą do normalnego koloru, bo nie mogę na nie patrzeć lol

Przypadek wyjątkowy, ale czy jakoś niesamowicie fascynujący...

I dziwnie tak bez Cuddy, gabinet przejęty przez Foremana wygląda inaczej... Dziwnie.

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2011-10-11 15:34:44)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#3 2011-10-11 23:13:42

Papuka
Wesołych Świąt!!!

jeszcze nie skonczylam oglaadac. Mam podobne wnioski ja Doko. Szpital jakis taki dziwnie pusty. Moze to celowy zabieg, zeby jakos tak bardziej pokazac brak Cuddy...
Za jej czasow szpital tetnil zyciem, a teraz... Nie wiem co o tym myslec.
Fryzura Grzesia. Ne podoba mi sie. taka dlugosc wlosow wymaga przynajmniej uzycia grzebienia, a to zupelnie nie pasuje mi do niego.

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#4 2011-10-12 15:01:09

Beja
Kochanka Marka

Wiecie co, myślę, że ta dziwna atmosfera w PPTH została stworzona celowo, żeby pokazać, że minął rok. Że tylko House był jakby zawieszony w próżni, a szpital i jego pracownicy żyli swoim życiem. Ja to kupuję.
Co nie znaczy, że podobał mi się ten odcinek - niezbyt prawdę mówiąc. Niby serial miał wrócić do korzeni, ale ja tego jakoś nie widzę.
No i nie przypadła mi jakoś do gustu ta nowa lekarka - ta z więzienia jest ciekawsza wink

A następny odcinek jak widzę po zwiastunie, będzie pod znakiem aniołków Charliego big_smile I Prison Break'a tongue

#5 2011-10-12 15:04:55

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Serwis

Aaaa!!! Ściął włosy, TAK!!!

Tak, właśnie widziałam promo trzeciego odcinka big_smile Thirteen! big_smile

#6 2011-10-12 15:41:22

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Zmiany tak, ale szpital zrobił się strasznie pusty. Mam nadzieję, że chodzi o bardziej dosadne pokazanie zmian. W tym odcinku zdecydowanie nie widziałam powrotu do korzeni... Czegoś mi brakowało nie wiem tylko jeszcze czego tongue

#7 2011-10-12 16:44:47

Beja
Kochanka Marka

Papuka napisał:

Zmiany tak, ale szpital zrobił się strasznie pusty. Mam nadzieję, że chodzi o bardziej dosadne pokazanie zmian. W tym odcinku zdecydowanie nie widziałam powrotu do korzeni... Czegoś mi brakowało nie wiem tylko jeszcze czego tongue

Czyżby starego zespołu? big_smile big_smile

Strychnine napisał:

Aaaa!!! Ściął włosy, TAK!!!

Nareszcie Greg będzie wyglądał jak człowiek tongue

#8 2011-10-12 17:12:06

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Starego zespołu, pytanie tylko którego starego tongue

#9 2011-10-12 21:09:44

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Odcinek w końcu obejrzałam i powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. Zdecydowanie bardziej podobał mi się poprzedni. Mimo że akcja rozgrywała się w więzieniu był takie House’owy.
Tutaj Greg niby wraca na stare śmieci, ale tak naprawdę wszystko jest inaczej. Czuję się trochę rozczarowana. Zabrakło mi jakiejś wiarygodności w zachowaniu House’a.
W tym odcinku przypadek medyczny był nietypowy i to trzeba przyznać. Ale brakuje mi starego Grega. Wilson twierdzi, że on nic się nie zmienił, ale to nie jest do końca prawda. Jego zachowanie uległo zmianie. Zdecydowanie mniej typowych dla Grega nieprzewidywalnych wypowiedzi i nieszablonowych zachowań. Zastanawiam się tylko ile w jego zachowaniu zgodnym z regułami ustalonymi przez nowego szefa jest faktycznie pogodzenia się ze zmianami, a ile gry żeby odzyskać z dawnego życia ile się da. Najwidoczniej taktyka zgadzania się z szefem przynosi efekty bo odzyskał gabinet big_smile
Poza tym nie wiem czy do końca świadomie House pomógł nowej lekarce. Swoim niekonwencjonalnym zachowaniem skłonił ją do zachowania się tak, jak powinna i jak on by sobie tego życzył. Tu widać zmianę w Gregu – kiedyś sam oznajmiłby rodzicom tej lekarki co ją spotkało i dlaczego robi to, co robi, teraz zostawił jej podjęcie decyzji.

Krótko o Wilsonie. James zapierał się, że przyjaźń z Gregiem przyniosła mu więcej złego niż dobrego, a jednak to on spowodował że House wrócił do szpitala. Może i była w tym troska o pacjentkę, ale chyba nie tylko. Podejrzewam, że Wilsonowi naprawdę brakowało House’a. James okazywał swoją dezaprobatę dla tego, co zrobił Greg. Stąd jego zachowanie. Wystarczyło jednak, że przyłożył Gregowi, a atmosfera się oczyściła i powoli wszystko wraca do normy big_smile

Szpital faktycznie wygląda dziwnie. Pomijam, że po raz pierwszy Greg wszedł do niego w środku nocy. Ale nawet w środku dnia zawsze na dole kręciło się mnóstwo ludzi i trwało nieustanne zamieszanie. Teraz jest spokojnie. To chyba nie tylko znak czasu jaki minął, ale też znak zmiany szefostwa. Coś czuję, że szpital pod rządami Foremana nie radzi sobie najlepiej i potrzebuje gwiazdy w postaci Grega House’a by znów stać się jednym z najlepszych.

I na koniec włosy Grega. Mi też się ta fryzura nie podoba. Zastanawiał się skąd taka zmian wizerunku mogła się wziąć i nie ma żadnego pomysłu. No chyba, że w więzieniu oszczędzają na fryzjerze big_smile Poza tym zgadzam się, że ta fryzura mu nie służy i wcale nie kryje łysinki, która nie pasuje do wizerunku Grega.

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#10 2011-10-12 21:13:19

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Serwis

MEG1984 napisał:

I na koniec włosy Grega. Mi też się ta fryzura nie podoba. Zastanawiał się skąd taka zmian wizerunku mogła się wziąć i nie ma żadnego pomysłu. No chyba, że w więzieniu oszczędzają na fryzjerze big_smile Poza tym zgadzam się, że ta fryzura mu nie służy i wcale nie kryje łysinki, która nie pasuje do wizerunku Grega.

No, to widzę, że jest kolejna chętna do Stowarzyszenia Przeciwników Nowej Fryzury Gregory'ego House'a big_smile Beja zresztą też się chyba nadaje big_smile Ale na szczęście fryzura już się zmieni w następnym odcinku big_smile

Bejó, Twój aw mnie zawsze rozwala, bo przypominam sobie tę scenę lol
Do I look like an idiot? lol3

A, jeszcze scena, która mi się bardzo podobała big_smile Pierwsze wejście do sali, w której były te płuca, wszyscy tak na niego patrzą, a on na to PRISON! PRISON! lol Dystans do siebie to on wciąż ma big_smile

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2011-10-12 21:18:00)

Stopka forum