BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2011-10-12 21:46:33

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Re: House M.D. s08e02 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Meg chyba trafiłaś z tym, że to być może przez Foremana jest tak pusto w szpitalu. Pewnie w kolejnych odcinkach powoli pewne niedociągnięcia z jego strony wyjdą na jaw big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-10-12 21:46:33

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2011-10-12 21:50:09

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Gdyby nie okoliczności i jego sytuacja prawna, strasznie chciałabym zobaczyć House'a pełniącego tę funkcję big_smile W sensie ciekawa jestem, co by wyczyniał lol

Foreman jest za sztywny. Cuddy umiała nagiąć przepisy, jeśli uważała, że House ma rację. Foreman będzie próbował za każdym razem podkreślać swoją władzę.

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#13 2011-10-12 22:38:46

Beja
Kochanka Marka

Strychnine napisał:

Beja zresztą też się chyba nadaje big_smile

No ba! tongue

Strychnine napisał:

Bejó, Twój aw mnie zawsze rozwala, bo przypominam sobie tę scenę lol
Do I look like an idiot? lol3

Mnie też się podoba big_smile

#14 2011-10-12 22:46:13

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Nie raz już Foreman na siłę pokazywał, że to on rządzi. Foreman to osoba, której nie da się zbytnio lubić. Ale może jako służbista lepiej mu się powiedzie tongue House na pewno będzie stawiał mu opór i liczę na jakieś fajne akcje big_smile

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#15 2011-10-13 10:20:35

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Strychnine napisał:

No, to widzę, że jest kolejna chętna do Stowarzyszenia Przeciwników Nowej Fryzury Gregory'ego House'a big_smile

Inaczej być nie może big_smile

Foreman zawsze chciał osiągnąć coś więcej niż bycie tylko członkiem zespołu House'a. W końcu mu się to udało i to poniekąd dzięki znienawidzonemu byłemu szefowi. Problem w tym, że House to postać wybitna i niewątpliwa gwiazda w swojej dziedzinie. Trudno mu dorównać i choćby nie wiem jak Foreman się starał na pewno mu się to nie uda.
Podejrzewam, że może pojawić się sporo nieporozumień bo Foreman jako szef będzie chciał rządzić, a jak wiadomo House z uległości nie słynie.

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#16 2011-10-13 12:10:57

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Ciekawa jestem też, czy brak napisu "Department of Diagonistic Medicine" pod nazwiskiem House'a na drzwiach jego nowo odzyskanego gabinetu to też zamierzony zabieg Foremana. Że niby Greg jest tam tylko na doczepkę, przestał być szefem departamentu i jest już tylko małym, nic nieznaczącym, zależnym od niego szaraczkiem lol Oj, przejedzie się jeszcze big_smile

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#17 2011-10-13 12:25:00

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Nie zwróciłam uwagi na brak tego podpisu big_smile A z tym przejechaniem się to masz absolutną rację big_smile Nie raz już próbował być sprytniejszy od House'a i chyba ani razu mu to na dłuższą metę nie wyszło big_smile Nie zdziwi mnie jeśli popełni jakiś błąd i przestanie szefować w szpitalu big_smile
Bez House'a Foreman nie osiągnąłby nic. Jego krótki epizod w innych pracach był możliwy tylko dzięki temu, że pracował z Housem. Dzięki temu też szybko stracił pracę, a do kolejnej go nie przyjęto.

Stopka forum