BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-10-18 19:37:28

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

House M.D. s08e03 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Łał, zakładam temat big_smile

No, obejrzałam nowy odcinek big_smile Fajny przypadek, chociaż z krzesła nie spadłam. Ale Went Miller zagrał przekonująco, szczególnie w momencie, gdy chciał dać się pokroić i oddać wszelkie możliwe organy do transplantacji: to szaleństwo w oczach big_smile

House i jego złośliwy humor lol Wszystko wraca na swoje miejsce big_smile
Echovirus-irus-irus... lol Dobre big_smilebig_smilebig_smile

Podobno to ostatni odcinek z Trzynastką, to prawda? Szkoda, bo zawsze ją lubiłam...

Chcę Chase'a i Tauba z powrotem big_smile I pozbyć się tych dwóch nowych, bo mnie wkurzają big_smile

Ten odcinek najbardziej mi się na razie podobał z tych trzech nowych big_smile

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

2011-10-18 19:37:28

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-10-19 14:42:43

Beja
Kochanka Marka

Re: House M.D. s08e03 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Mnie też ten odcinek podobał się bardziej od dwóch poprzednich.
Po raz pierwszy od dawna naprawdę interesował mnie wątek pacjenta i to, czy altruizm jest objawem czy nie.
House w roli biednego acz genialnego diagnosty, który potrzebuje miliona dolarów na swój team był super lol2
No i zaczynam przekonywać się do nowych bohaterek smile
Teamy przez te siedem sezonów były przeróżne - począwszy od całej gromady osób, przez wyłącznie męski skład, skończywszy na woźnym lol
ale po raz pierwszy były to same kobiety - aniołki Charliego big_smile Fajnie wymyślone tongue

To oficjalne, że Trzynastka odchodzi z serialu, ale nie wykluczone, że pojawi się gościnnie w finałowym odcinku wink

Czy jest ktoś, kto nie uważa, że nowy dziekan medycyny jest irytujący i nudny i że nie jest godnym następcą Cuddy? Nawet House nie może się z niego ponabijać, żeby nie wrócić do więzienia tongue

Lekko zaspoileruję - Taub i Chase wrócą niebawem big_smile

#3 2011-10-19 14:59:30

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Odcinek obejrzany. Aniołki Charliego super big_smile Foreman zupełnie nie pasuje mi do roli dyrektora. Gdyby nie to, że może szantażować Grzegorza to nie miałby nad nim żadnej władzy.
Scena jak House poszedł do ortopedy i zabrał mu ostrze z piły była genialna big_smile
Pierwsza scena jak House obcinał sobie włosy jak dla mnie ma mały błąd tongue
Jeśli miał ustawiony trymer na podcięcie brody, to tą samą długością jakby obcinał włosy to miałby je o wiele krótsze tongue
Scena raczej nie była montowana więc obstawiam, że miał ustawiony trymer na odpowiednią długość do obcięcia włosów tongue No i w kolejnych scenach na koszulce nie miał włosów. Nie dałby rady strzepać ich, bo były zbyt wbite w koszulkę tongue

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#4 2011-10-19 15:00:49

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Wiem, że wrócą, ale już mi ich brak big_smile

Foreman jako Dean of Medicine to masakra, eliminuje to cały wachlarz rasistowskich żartów House'a big_smile

Tak, te niezauważalne aluzje, że potrzebuje kasy na wznowienie działania oddziału diagnostycznego lol

I zapomniałam jeszcze o jednym big_smile Scena ze ścinaniem włosów lol Wziął tę maszynkę, zaczął sobie strzyc brodę, a potem nagle sru! maszynka wylądowała we włosach, a ja zaczęłam wiwatować big_smile

Papó, czepiasz się, Ty HAIRDRESER Ty lol

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2011-10-20 21:19:16)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#5 2011-10-19 16:29:54

Papuka
Wesołych Świąt!!!

No co no tongue Scena mega i tak była big_smile A jak krzywo się obciachał lol Słodkie big_smile
House jest absolutnym mistrzem aluzji tongue

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#6 2011-10-19 17:43:48

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Zgadzam się, że odcinek jest naprawdę dobry. Przypadek ciekawy, ale jeszcze ciekawsza postać pacjenta. Rzadko spotyka się altruistów, którzy gotowi są poświęcić swoją rodzinę, a nawet swoje zdrowie byle tylko pomagać innym. Nie dziwię się, że House i spółka zastanawiali się czy altruizm to objaw.
Aniołki Charciego są super big_smile Były już zespoły mieszane, a nawet wyłącznie męski, ale zespołu złożonego z samych kobiet jeszcze Greg nie miał. To rodzi wiele nowych możliwości big_smile Żal mi trochę, że nie będzie już prawdopodobnie Trzynastki. Tym bardziej, że House pomógł jej i jak sama powiedziała był jej przyjacielem gdy tego potrzebowała. Gdyby została byłoby na pewno ciekawie. House kazał jej jednak odejść i chyba dał jej tym samym szansę na szczęście. bo pracując z nim na pewno nie byłaby w stanie stworzyć normalnego, szczęśliwego związku.
Za Trzynastkę dano nam dwie nowe bohaterki. Zobaczymy co pokaże Adams, ale Park coraz bardziej mi się podoba. Może wygląda na zahukaną dziewuszkę, która nie potrafi bronić swojej diagnozy, ale jeśli ktoś ją wkurzy potrafi walczyć. Mam też wrażenie, że w pewnych aspektach jest bardzo podobna do Grega.
House jako diagnosta pilnie potrzebujący pieniędzy by pomagać ludziom mnie zamordował lol2 Jestem ciekawa czy on naprawdę liczył, że Benjamin da mu pieniądze na zespół, czy po prostu gościa sprawdzał. Jakoś nie był za bardzo rozczarowany gdy pacjent nie tylko nie dał mu pieniędzy, ale i nazwał dupkiem.

Przyjaźń House’a z Wilsonem powoli wraca na stare tory. Panowie oczyścili atmosferę i mogą wrócić do starego układu. Dobrze, że w obliczu tylu zmian, chociaż to pozostało po staremu.

Foreman jako szef jest beznadziejny. Niby próbuje podejmować decyzje ale brak w tym zdecydowania. Brakuje mu charyzmy żeby walczyć z krnąbrnym diagnostą. Foreman wie doskonale, że ma nad Gregiem przewagę tylko dlatego, że nie chce on wracać do więzienia. Ten stan nie będzie trwał jednak wiecznie i w końcu Foreman straci nawet tę nikłą przewagę, a wtedy może zacząć się bać. Może właśnie dlatego nie ingeruje jakoś drastycznie w poczynania House’a.

Zgadzam się, że sceny z obcinaniem włosów i zabraniem ortopedzie piły są świetne.
Przy krótszej fryzurze przynajmniej nie widać tak łysinki. Chociaż jak obcinał te włoski to widać było wyraźnie prześwity tongue
Co do zabrania piły to i święty w końcu by nie wytrzymał tego hałasu. Zresztą kiedyś Greg zareagowałby pewnie szybciej i bardziej gwałtownie.

Beja napisał:

Lekko zaspoileruję - Taub i Chase wrócą niebawem big_smile

Już nie mogę się doczekać. Ciekawe jak panowie zareagują na zmiany, jak dogadają się z Aniołkami i czy będą potulnie słuchać nowego szefa czy raczej pokażą mu że w niczym nie jest od nich lepszy mysli

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#7 2011-10-19 19:23:04

Papuka
Wesołych Świąt!!!

W obecnym zespole brakuje mi tylko Masters big_smile Byłyby wtedy 3 panie o bardzo odmiennych poglądach i zasadach big_smile
Ciekawa jestem jak szybko Foreman wypali się jak dyrektor tongue

#8 2011-10-21 02:32:29

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

cry Ja chcę Trzynastkę cry
Nie chcę tych dwóch nowych, bo "są gópie i mają wszy na pempkó". cry  foch

niech mnie ktoś przytuli :<

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…