BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-11-02 08:03:12

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

House M.D. s08e04 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Zapraszam do komentowania najnowszego odcinka big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-11-02 08:03:12

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-11-02 17:27:19

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Re: House M.D. s08e04 - komentujemy! >>UWAGA SPOILERY<<

Czyżbym miała być pierwsza? Odcinek mi się w sumie podobał.
Przypadek nie powalił, ale nie był najgorszy. Pacjent w sumie był ciekawym człowiekiem – niby twierdził, że przenosi firmę do Chin żeby nie doprowadzić do jej upadku, a w gruncie rzeczy chodziło o pieniądze. 
Najbardziej podobało mi się to, że House znów leczył bogatego faceta od którego próbował wyciągnąć pieniądze na swój oddział. Po raz kolejny mu nie wyszło i w końcu sam zdobył potrzebne pieniądze. Oczywiście nie byłby sobą gdyby nie było w tym jakiegoś przekrętu – w tym wypadku pożyczki od Wilsona, o której James nic nie wiedział.
Zakład z Park w typowym stylu Grega. Dziewczyna myślała, że ma szansę wygrać bo nie wiedziała, że gdy House się zakłada to zawsze robi wszystko by jego było na wierzchu. 
Na szczęście Park wcale nie jest taka, na jaką na pierwszy rzut oka wygląda. Potrafi walczyć o swoje gdy jej naprawdę zależy. Nie poddała się, chciała przejść pozytywnie przesłuchanie i dlatego przeszła test House’a.
Adams to inna historia. Już w więzieniu zainteresowała swoją osobą Grega. Pracując z Park udowodniła, że jest dobra i pasuje do zespołu House’a .
Podobała mi się też ostatnia scena – Adams rozbijająca sprzęt ortopedii. Z jednej strony wyszło na House’a i wyładowała ona swoją złość z powodu tego, co ją spotkało, z drugiej na pewno było też to dla niego bardzo przyjemne, że Adams zniszczyła sprzęt uzurpatorów big_smile

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#3 2011-11-02 18:56:58

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

A mnie odcinek nie zachwycił. Co bym nie robiła, żeby się z góry nie uprzedzać, obie panie doktor mnie wkurzają. Po prostu ich nie trawię. Park denerwuje mnie tym swoim głupawym głosikiem i dziwnym sposobem bycia, a Adams... cóż, jej całokształt jakoś mi nie pasuje.

Przypadek... zapowiadało się ciekawie, ale w sumie więcej uwagi chyba było poświęcone na to całe przesłuchanie niż na pacjenta. Jedyne, co mi się podobało, to jak House wparował do pokoju, w którym Park właśnie miała wydeklamować wykuty na pamięć tekst. I jak go wyprowadzili siłą big_smile

No i konflikt z panem ortopedą big_smile

Ale mówię, nie mogę się doczekać powrotu Chase'a i Tauba - tego powiewu starego, dobrego teamu. I już tęsknię za Trzynastką i Cuddy...

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#4 2011-11-03 09:29:40

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Obejrzałam, podobnie jak Dokó denerwują mnie dwie nowe lekarki.
Ale sam odcinek bardzo mnie rozbawił big_smile House był taki w swoim stylu big_smile Podoba mi isę, że dziewczyny pomimo, że mnie ogólnie irytują potrafią z nim pogrywać big_smile House zakładając się z Adams o godziny w klinice nie przewidział, że ta wszystko wyśpiewa Foremanowi big_smile Pod tym względem mam wrażenie, że House trochę się zestarzał, kiedyś przewidziałby takie coś big_smile
A jego mina jak zakładał okulary ochronne nieziemska big_smile

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#5 2011-11-03 18:01:24

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Za dużo bab, a za mało testosteronu dookoła, źle mu się myśli, bo działa nie ten mózg, co trzeba xD Wrócą Chase i Taub, to i jego mojo zacznie wracać do normy lol

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#6 2011-11-03 18:09:13

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

A ja jestem rozczarowana odcinkiem. Złapałam się na tym, że momentami się nudziłam i skupiałam wyłącznie na ślinieniu się do Hugh, który niezmiennie jest boski big_smile
<bezradny>

Rzondam Trzynastki bo poniewasz tak. :< heart

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

#7 2011-11-03 22:48:40

Beja
Kochanka Marka

A mnie się odcinek podobał. Już się przyzwyczaiłam do nowych lekarek w teamie House'a, a dr Park lubię nawet bardzo big_smile
Też spodobało mi się zaangażowanie House'a w specyficzny dobór pacjentów, tak żeby przywrócić swój oddział big_smile

Co nie znaczy, że nie tęskniłam już za męską częścią załogi big_smile

#8 2011-11-03 22:56:25

Papuka
Wesołych Świąt!!!

Mnie Park i Adams denerwują. Zastanawiałyśmy się dzisiaj z Dokó co skłoniło Grega to zatrudnienia Adams. Mnie osobiście ona wkurzyła tą dziwną akcją z kawą. Większość osób czułaby się niezręcznie w takiej sytuacji. Ok kupię koleżance w pracy kawę i nie widzę problemu, aby ona kupiła następnym razem.
Najważniejsze, że w tym odcinku House był bardzo House'owy big_smile Chociaż daje się wyrolować jak dziecko big_smile

Stopka forum