BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2009-04-06 21:00:10

StupidUglyGirl
Przyjaciel Brzyduli

Re: Zmiany w "BrzydUli"

To witaj w klubie ^^ skoro jesteś to pewnie jestes tez w pełni swiadoma ze my koziorożce

(tu zaczyna sie autoreklama xD)

mamy też olbrzymie poczucie odpowiedzialnoœci, jesteśmy niezawodni, godni zaufania, solidni, d¹¿ymy do kariery i sukcesów, do jasno wytyczonych celów i nie spoczniemy dopóki ich nie osi¹gniemy ponadto jesteśmy obowi¹zkowi, pracowici, wyci¹gamy wnioski z w³asnych doœwiadczeñ, mamy siln¹ osobowoœci¹, z podniesionym czo³em znosi pora¿ki  a przytym wszystkim jest towarzyscy,  lubimy siê bawiæ, mamy poczucie humoru, potrafimy ¿artowaæ z siebie samego. Jesteśmy wiernymi i szczerymi przyjaciółmi, troszczymy siê o innych, jesteśmy dobrzy i czuli w mi³oœci mamy g³êbokie ¿ycie wewnêtrzne, du¿¹ ambicje i bardzo czêsto dochodzimy do presti¿owych pozycji w spo³eczeñstwie lub w swoim otoczeniu. ^^

I mimo tych i wielu wiecej zalet wciaz jestesmy nadwyraz skromni xD

Co do nicku....Sama nie wiem... mówią ze liczy sie pierwsze wrażenie wiec oto jestem xD
Choć chyba co nieco mam jednak w głowie i chyba ludzi buźką nie straszę  xP.. to chyba to brzydulowe szaleństwo ma na mnie taki wpływ . Ważne to miec dystans do samego siebie ^^

Nie ma brzydkich kobiet

2009-04-06 21:00:10

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2009-04-06 21:09:44

StupidUglyGirl
Przyjaciel Brzyduli

Domi :-) napisał:

mi Alaks pasuje na skorpiona...:0

Ponoć skorpion jesty jednym z najbardziej kontrowersyjnych znaków zodiaku.. Wœród skorpionów jest ogromna iloœæ ludzi sukcesu.... ale te¿ genialnych przestêpców xD (co nie zmiania faktu ze skorpiony to fascynujacy ludzie...przynajmiej wszystkie skorpiony jakie znam xD) i gdyby nie skorpionowa skłonnosć do romansów(ponoć najwieksza w zodiaku) mogłabym przyznac Ci rację ^^

Sądzę ze to całkiem ciekawy temat: BrzydUla a zodiak/psychologia... może przydało by sie zrobić z tego osobny temat zeby tu nie off topować ^^

Nie ma brzydkich kobiet

#13 2009-04-06 21:21:11

MuMiNkA
Dzicz i swołota
Od: Za 7 górami, za 7 lasami ...

Koziorożec stały w uczuciach? no nie wiem nie wiem... tych co znam to mają skłonności do romansu i wybujałą wyobraźnie...
a co do skorpiona jestem jak najbardziej za big_smile (choć z tymi romansami pierwsze słyszę  tongue a trochę się naczytałam o zodiakach wink)
jeśli chcesz i będziesz się zajmować tematem zodiakalnym(czyli wpiszesz wszystkie ciekawostki ... kto może dopisze) jestem jak najbardziej za smile załóż tu w ciekawostkach  ... też mnie to interesuje wink

Jaki był ten dzień, co darował, co wziął
Czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno
Jaki był ten dzień, czy coś zmienił, czy nie
Czy był tylko nadzieją na dobre i złe

#14 2009-04-06 21:23:11

Domi :-)
Rysiowiańczyk
Od: Rybnik

dobra lece na Szymona bo przeciez nasz Filip bedzie... pappa ;**

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem - Ula do Marka roll
                                          FOM, SEMUMIUWW <dumna> cool

#15 2009-04-06 22:03:44

StupidUglyGirl
Przyjaciel Brzyduli

MuMiNkA napisał:

Koziorożec stały w uczuciach? no nie wiem nie wiem... tych co znam to mają skłonności do romansu i wybujałą wyobraźnie...
a co do skorpiona jestem jak najbardziej za big_smile (choć z tymi romansami pierwsze słyszę  tongue a trochę się naczytałam o zodiakach wink)
jeśli chcesz i będziesz się zajmować tematem zodiakalnym(czyli wpiszesz wszystkie ciekawostki ... kto może dopisze) jestem jak najbardziej za smile załóż tu w ciekawostkach  ... też mnie to interesuje wink

Jak już napisałam w założonym temacie na psychikę składają sie też wychowanie, charakter rodziców i przeżycia wiec tak naprawde kazdy człowiek jest inny ^^ jednak psychologia wciaż bada charakter i (mimo ze ten sam zodiak z róznych częsci miesiaca moze byc zupełnie inny co utrudnia badania xP) w jakis sposób te cechy często sie powtarzaja... eh stąd ta pociagajaca tajemniczośc tego tematu

co do wybujałej wyobrazni to całkowcie sie zgadzam a to mozna chyba podciągnąc pod to głębokie zycie wewnętrzne ^^  O koziorozcach "co nieco" wiem w końcu sama nim jestem ^^

... zresztą zodiak to zawsze ciekawy temat miedzy innymi dlatego ze jest wiele sposobów interpretacji...   (również sporo siedziałam w tym temacie szukajac  materiałów do ksiażki i z poczatku trudno mi było jakos stworzyc najtrafniejsze notatki xP)

w kazdym razie założyłam już temat i  chetnie poznam wiecej waszych opini ^^

Nie ma brzydkich kobiet

#16 2009-04-06 22:09:40

MuMiNkA
Dzicz i swołota
Od: Za 7 górami, za 7 lasami ...

echhh zodiaki to temat nieskończony big_smile proponuję pisać na ten temat tam wink

Jaki był ten dzień, co darował, co wziął
Czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno
Jaki był ten dzień, czy coś zmienił, czy nie
Czy był tylko nadzieją na dobre i złe

#17 2009-04-06 22:14:00

comi
Drugie oczy Uli

Ja jestem koziorozec tongue. Ja niedawno slyszalam, ze koziorozce maja prorocze sny... Mam nadzieje, ze nie big_smile.

#18 2009-04-06 22:17:39

Zefirek
Najwierniejsza Fanka Lwiątka
Od: woj. śląskie

comi napisał:

Ja jestem koziorozec tongue. Ja niedawno slyszalam, ze koziorozce maja prorocze sny... Mam nadzieje, ze nie big_smile.

ja też jestem koziorożec i mówią, że osoby spod tego znaku są uparte - mają rację big_smile

"Oczy niebieskie....
Szare...
Stalowe...
Jak lodowiec w górach..." <3

#19 2009-04-07 16:12:46

starsucker
Osoba

StupidUglyGirl napisał:

Mi się nawet podobała ten krótki miłosny watek aleksa xP  i dobrze ze w koncu Julii nie zatrzymał bo to byłoby juz przesłodzone .. no i moze jeszcze dlatego ten wątek mi sie podobał bo ostatnio duzo analizowałam  relacje zodiak-psychologia a Aleks to taki typowy koziorożec z pozoru chłodny, pamiętliwy, nastawiony na sukces, emocjonalnie zdystansowany  a jednoczesnie  stały w uczuciach (jak ja eh te koziorożce co nie znaczy ze nie mamy dobrych cech ^^ xP) .. ponad to wreszcie jego postać nie była tak jednoznacznie negatywna bo mimo ze wole jego chłodne oblicze to coś mnie urzekło w tym jego rozdarciu miedzy dumą a uczuciem.

też myślę że dobrze że nie zatrzymał julii, bo gdyby był szczęsliwy pewnie przestałby snuć intrygi przeciwko markowi i też byłoby nudniej big_smile

a co do przemiany uli to ubiera się już dużo lepiej,
znalazłam coś takiego na seriale. com
http://********.pl/?p=989

ślicznie jest tu ubrana, jakby nalozyla szpilki i zgrabniej sie poruszała niż ma to w zwyczaju można byłoby juz ją uznać za swego rodziaju laskę big_smile

#20 2009-04-10 16:00:28

UlkaBrzydUlka
Cokolwiek Marka
Od: poznaj a zobaczysz =)

Stopka forum