BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#81 2009-08-02 16:25:59

aguśka52
Znawca Brzyduli

Re: Buzi Uli i Marka

o ja też bym poszła. Ej ja mam kłopot nieraz czekać przez weekend a czekaj teraz cały tydzień na odcinek ?? niee ja teraz już mam nerwicę, ale forum i seriale i Śs  to dla mnie taka recepta xD
Wolę BrzydUlę 5 razy w tygodniu o 17:55 wink

Ostatnio edytowany przez aguśka52 (2009-08-02 16:26:40)

kiss

2009-08-02 16:25:59

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#82 2009-08-02 18:13:30

Beja
Kochanka Marka

Ja też wolę pięć razy w tygodniu. Amerykańska jest raz na tydzień, bo jest zupełnie inna. Tam nie ma aż takiego ciągu przyczynowo-skutkowego pomiędzy kolejnymi odcinkami, trochę jak np. w Dr House'ie. No i amerykańska jest już mega rozwleczona - minęły trzy sezony, czyli trzy lata, a miłości pomiędzy Danielem a Betty jakoś nie widać. Wytrzymalibyśmy tyle bez uczucia Uli do Marka i vis a vis?

#83 2009-08-02 18:20:50

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

MarkoUloBrzyduloManiaczka napisał:

Jak kiedyś Strychnine powiedziała, jeszcze misia Markowi brakuje lol

Ja tak kiedyś powiedziałam? xD

Dobra, moja kolej na opinię.
Powiem tak - uśmiech mi z gęby nie schodzi xD Mareczek wygląda przesłodko, kiedy śpi (a raczej Filip, kiedy udaje/gra, że śpi xD). Ula ma minę typu "O k****!", czyli "Ojejku, co ja najlepszego narobiłam?!", używając eufemizmu. Z min Marka na tych zdjęciach, gdzie już nie śpi, ciężko wyczytać, co myśli, bo akurat te nie wyrażają zbyt wiele emocji. Szkoda smile

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#84 2009-08-02 18:22:13

MarkoUloBrzyduloManiaczka
Zainstalowana na dłużej
Od: Bielsko-Biała =)

Beja napisał:

Ja też wolę pięć razy w tygodniu. Amerykańska jest raz na tydzień, bo jest zupełnie inna. Tam nie ma aż takiego ciągu przyczynowo-skutkowego pomiędzy kolejnymi odcinkami, trochę jak np. w Dr House'ie. No i amerykańska jest już mega rozwleczona - minęły trzy sezony, czyli trzy lata, a miłości pomiędzy Danielem a Betty jakoś nie widać. Wytrzymalibyśmy tyle bez uczucia Uli do Marka i vis a vis?

Zdecydowanie nie. Dla mnie każdy odcinek jest czymś wyjątkowym, w pewnym sensie inspiracją. Amerykańskiej wersji nie oglądałam i nie zamierzam, skoro ciągną to, jak Modę na Sukces. Cieszę się, że Brzydula jest, jaka jest smile

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze, a potem raz źle, nikt już więcej mu nie zaufa...

#85 2009-08-02 18:26:46

Zainstalowana na dłużej

Strychnine napisał:

Jak kiedyś Strychnine powiedziała, jeszcze misia Markowi brakuje lol

Ja tak kiedyś powiedziałam? xD

Dobra, moja kolej na opinię.
Powiem tak - uśmiech mi z gęby nie schodzi xD Mareczek wygląda przesłodko, kiedy śpi (a raczej Filip, kiedy udaje/gra, że śpi xD). Ula ma minę typu "O k****!", czyli "Ojejku, co ja najlepszego narobiłam?!", używając eufemizmu. Z min Marka na tych zdjęciach, gdzie już nie śpi, ciężko wyczytać, co myśli, bo akurat te nie wyrażają zbyt wiele emocji. Szkoda smile

Najprawdopodobniej w temacie "Nasz śliczny Mareczek" <czy jak to leciało tongue>
Fakt, te zdjęcia to suche sceny, na których nie ma żadnych emocji.Nie mogę się już doczekać powakacyjnych odcinków!

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze, a potem raz źle, nikt już więcej mu nie zaufa...

#86 2009-08-03 10:34:36

zielone_trampki
Gajowa

Ja też jestem za wersją kinową... A może napiszemy zeby zorgnizowali maraton Brzyduli tak jak był Haus'a w Krakowie.

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

#87 2009-08-03 20:50:59

Zainstalowana na dłużej

zielone_trampki napisał:

Ja też jestem za wersją kinową... A może napiszemy zeby zorgnizowali maraton Brzyduli tak jak był Haus'a w Krakowie.

Uzbierali by troszkę kaski.
Dobry pomysł ^^
Więcej ludzisk trzeba pozbierać.

#88 2009-08-03 21:06:31

Arega
Przyjaciel domu Uli

Ja bym z chęcią poszła smile Tylko po takiej dawce Filipa i (co gorsza) Lexusa prawdopodobnie przez tydzień z głową w chmurach i to bardziej niż zwykle.

#89 2009-08-03 21:27:19

Zainstalowana na dłużej

Tylko do kogo taka petycję zanieść, cio?

#90 2009-09-19 18:17:56

black-aga
Przyjaciel domu Uli
Od: Łódź

Tylko do kogo taka petycję zanieść, cio?

Do producentów serialu. ;p

- To wygląda jakbym przyszedł popatrzeć sobie na nią.
- No właśnie, a po co przyszedłeś?
- Że, jak to po co, no popatrzeć na nią.

lol

Stopka forum