BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2009-06-08 11:53:32

JagOOda
Drugie oczy Uli
Od: Warszawa

Re: Ciąg dalszy...

Nareszcie mam chwilę aby nadrobić zaległości w czytaniu waszych opowiadańsmile
I co ja mogę napisać, twoje poprzednie opowiadanie - świetne, to zapowiada się tak samo dobrze:) Z niecierpliwością czekam na cd.

PS. Masz szczęście, że masz taką posłuszna wenęsmile Moja mi ciągle gdzieś ucieka a potem wrócić nie chce:)

Wiesz przez ile trzeba przejść by zostać nazwany przyjacielem?
Przez kałużę, która sięga dna piekła.

2009-06-08 11:53:32

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2009-06-08 11:58:17

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

JagOOda napisał:

Nareszcie mam chwilę aby nadrobić zaległości w czytaniu waszych opowiadańsmile
I co ja mogę napisać, twoje poprzednie opowiadanie - świetne, to zapowiada się tak samo dobrze:) Z niecierpliwością czekam na cd.

PS. Masz szczęście, że masz taką posłuszna wenęsmile Moja mi ciągle gdzieś ucieka a potem wrócić nie chce:)

Ja umiem nad nią zapanować, chociaż czasem zastanawiam się, czy ona nie panuje nade mną... big_smile Narzuca mi, co mam robić, a ja nie umiem się temu sprzeciwićsmile

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#13 2009-06-08 12:04:19

JagOOda
Drugie oczy Uli

brzydulomaniaczka, no właśnie ja nad swoją zapanować jeszcze nie umiem, zwłaszcza jeśli chodzi o pisanie ( z filmikami trochę lepiej mi idzie). Ale jak już znowu mnie coś natchnie to wychodzi coś takiego dołującego, co już mieliście okazję przeczytaćwink Chociaż te dwa ostatnie drabble bardzie optymistyczne już są więc chyba nawracam się na dobrą drogęsmile

Ostatnio edytowany przez JagOOda (2009-06-08 12:06:57)

Wiesz przez ile trzeba przejść by zostać nazwany przyjacielem?
Przez kałużę, która sięga dna piekła.

#14 2009-06-08 12:30:58

Selly
Najwierniejsza Fanka Lwiątka

Łał! Świetny początek! Nie myślałaś kiedyś, by zostać pisarką?wink

Jestem pogrążona w rozpaczy. Jestem na najczarniejszym dnie najczarniejszego oceanu. Boże, chyba się upiję!
Jakcykuś - moja przerażająca siostrzyczka tongue

#15 2009-06-08 12:42:43

P.Halliwell
BORUBAR

brzydulomaniaczka napisał:

Bo każda gra ma ostatni poziom. I albo się wygrywa albo się przegrywa. Nie ma trzeciej opcji.

Ładnie powiedziane smile

Dobrze, że założyłaś nowy temat, bo tam było tyle komentarzy i ogromny bałagan. Od fajnego momentu zaczęłaś opowiadanie big_smile W sumie to właśnie tak wyobrażam sobie odcinek 159, ale czytałam w "Świecie Seriali", że pójdą/pojadą gdzieś na Wisłę wieczorem smile

"Fajnie, że tych dwoje tak się lubi. Może to nawet miłość?"
(Ula o Violi i Sebie w pierwszych odcinkach serialu)

#16 2009-06-08 13:40:43

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

Selly napisał:

Łał! Świetny początek! Nie myślałaś kiedyś, by zostać pisarką?wink

A jak myślisz? big_smile
Ale poważnie rzecz biorąc, to tak. Ale doszłam do wniosku, że żeby być pisarką z prawdziwego zdarzenia, trzeba mieć niebanalny talent, styl i geniusz. Moim zdaniem to wszystko ma J.K.Rowling, która jest moim wzorem. Jak teraz na to patrzę, to bitwy myślowe Marka chyba od niej pożyczyłam...
Nie wiem, czy kiedyś zdecyduję się na napisanie książki. Jeśli będę miała duuuuuuużo czasu i jakiś genialny pomysł na powieść wpadnie mi do głowy, to może...
Jak już kiedyś pisałam, pierwszą powieścią, którą napiszę, będzie porządny kryminał big_smile

P.Halliwell, szczerze mówiąc, to o tym zapomniałam smile W każdym razie wyszło mi coś takiego. Następny rozdział już się napisał, ale nie wiem, czy dobrze to rozwiązałam. Chyba trochę za dużo kombinowania...

A tak w ogóle, to przez te długaśne opisy drugi rozdział opowiada tylko o przedpołudniu, a jest taaaaaaaaaki długi...

Widzieliście już nowy ŚS? Ja jeszcze nie... Chyba umrę!

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-06-08 13:44:50)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.

#17 2009-06-08 14:01:37

GinnyLFC
Przyjaciel domu Uli

Zostań pisarką, a ja będę kupować wszystkie twoje książki! smile Co do Rowling, to zgadzam się w stu procentach smile Uwielbiam ją smile W liceum kłóciłam się z moją nauczycielką od polskiego, bo ona nie lubiła jej twórczości. Czekam na ten dłuuuuuuuuugi rozdział smilesmilesmile

FOM  SEMUMIUWW SWSiOCJT FSiJPH DORIS KTB
MUNDIAL 2010! COME ON ENGLAND! big_smile ...It's coming home, it's coming home, it's coming, football coming home... smile
Liverpool FC- my big love smile You'll never walk alone!

#18 2009-06-08 14:13:59

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

GinnyLFC napisał:

Zostań pisarką, a ja będę kupować wszystkie twoje książki! smile Co do Rowling, to zgadzam się w stu procentach smile Uwielbiam ją smile W liceum kłóciłam się z moją nauczycielką od polskiego, bo ona nie lubiła jej twórczości. Czekam na ten dłuuuuuuuuugi rozdział smilesmilesmile

Jak jeszcze dodam fragment, którego zapomniałam wcześniej dodać, to wyjdzie mi meeeeeeeeega długi:)
Ale to prawdopodobnie bardzo późnym wieczorem, bo teraz mam jeszcze parę spraw do załatwienia, m.in. kupić ŚSsmile Już się nie mogę doczekać!! Pędzę, mój ulubiony!!!!!!!!!!!
Do zobaczenia! big_smile

#19 2009-06-08 15:55:28

MagC
Drugie oczy Uli
Od: Łódź

koniecznie cd!!! super super, uwielbiam opowiadania, które zaczynają się po 158 odcinku smile

"Idziemy na truskawki!" big_smilebig_smile
"To jest wojna!!!" big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

#20 2009-06-08 17:20:02

konii13
Drugie oczy Uli

MagC napisał:

koniecznie cd!!! super super, uwielbiam opowiadania, które zaczynają się po 158 odcinku smile

Ja też takie uwielbiam... one najbardziej pomagają mi stworzyć w mojej cudownej głowie obraz mentalny powakacyjnych odcinków

Śmierć jest także wielką przygodą
Michael Jackson for ever [*] [*] [*] <3
You're always in my heart.

Stopka forum