BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2009-01-22 21:52:42

anulabrzydula
Cokolwiek Marka
Od: Katosy/Cz-wa

Re: Co będzie w następnych ocinkach? STRESZCZENIA!

Nasz Mareczek chyba nie...............

Znowu przyszło mi płakać za to że chciałam się śmiać

2009-01-22 21:52:42

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2009-01-22 23:35:37

borka
Fan Brzyduli

Zapowiada się  ciekawie big_smile

#13 2009-01-23 12:26:23

anulabrzydula
Cokolwiek Marka

I oto chodzi, ja po porostu  kocham kocham ten serial, nie wyobrażam sobie dnia bez niego....

#14 2009-01-28 19:55:18

precel95
Entuzjasta
Od: Legnica
Serwis

Prawda ja tez uwielbiam Brzydule ! smile

...bo brzydula jest najlepsza...

#15 2009-01-29 19:14:49

Ewelka
Drugie oczy Uli

Z zapowiedzi wynika, że już w tym sezonie będziemy oglądać przemianę Uli, a Violetta będzie w ciąży wink pewnie jak to Violetta sama nie będzie wiedziała z kim i czy w ogóle.
Pojawią się nowe postacie, między innymi piękność - Magda Mielcarz - znana Wam z „Quo Vadis” - która zagra Julię Sławińską.
W serialu grać będzie byłą dziewczynę i koleżankę ze studiów Marka. Okaże się, że po powrocie do Polski zostanie zatrudniona w Febo&Dobrzański jako specjalistka od PR-u firmy. Wyjdzie na jaw, że piękna Julia nie była związana tylko z Markiem..

"Tyle słońca w całym biurze, Marek kupił Uli różę"

#16 2009-01-29 19:44:03

Naju
Pomidor

odc. 81
Marek przekonuje Ulę, że dobrze wypadła przed kamerą. Wieczorem rodzina Uli ogląda relację w telewizji. Okazuje się, że Paulina ją zastąpiła. Ojciec Kingi przychodzi po córkę z policją. Okazuje się, że Kinga jest pełnoletnia. Jej ojciec odchodzi z kwitkiem. Sebastian nie może dojść do siebie po rewelacjach Violetty. Podejrzewa, że to nie z nim Violetta jest w ciąży.

odc82
Maciek jest przejęty decyzją Uli, żeby wziąć kredyt dla Marka. Chce pomóc Uli sprzedać stare kolekcje Pschemka, które Marek jej "sprzedał", żeby w ten sposób ukryć pożyczkę. Sebastian podejrzewa, że Violetta jest w ciąży z Maćkiem. Violetta próbuje przekonać go, że nigdy by się nie spotykała z pomywaczem w knajpie. Jednak od Marka Sebastian dowiaduje się, że Maciek jest wziętym przedsiębiorcą.

odc83
Marek, chcąc walczyć ze złą prasą, postanawia zatrudnić specjalistę do spraw promocji. Podczas nieobecności Marka w firmie pojawia się Julia. Ula jest przekonana, że to kolejna była kochanka Marka. Paulina obiecuje Violetcie, że pomoże przekonać Sebastiana do tego, aby wziął on odpowiedzialność za dziecko. Kinga, zainspirowana przez Józefa, podejmuje nieudaną próbę pogodzenia się z ojcem.

odc84
Okazuje się, że Julia jest zapowiadanym przez Marka specjalistą od promocji. Ula uważa, że źle ją oceniła. Marek przekonuje Sebastiana, żeby wziął odpowiedzialność za dziecko Violetty. Maciek dowiaduje się od Uli, że Violetta jest w ciąży.

odc85
Marek obiecuje Uli spotkanie w sprawie sprzedaży starych kolekcji Pschemka, ale co chwilę coś im przeszkadza. Aleks nadal unika Julii, nie przychodzi do pracy. Julia dowiaduje się o tajemniczej inwestorce Marka. Chce poznać jej tożsamość. Wieczorem przed gabinetem Marka zjawiają się również Klaudia i Domi. Marek nie wie, co począć z kłócącymi się o niego kobietami. Na domiar złego przychodzi także Paulina.

#17 2009-02-01 09:38:10

anulabrzydula
Cokolwiek Marka

Odcinek 85 to będzie mistrzostwo. Moim zdaniem Julia zacznie zmieniać wizerunek Uli.

#18 2009-02-03 12:41:52

bezinka
Linkożerca

odcinek 86

Gdy Marek usiłuje uspokoić Paulinę, Ula wyprasza Klaudię i Domi. Mężczyzna jest wdzięczny Uli za ratunek. Chce z dziewczyną porozmawiać o jej firmie. Niespodziewanie dołącza do nich Maciek, nastawiony przez Violettę przeciwko Markowi. Między mężczyznami dochodzi do spięcia. Violetta odrzuca propozycję wsparcia, którą Maciek jej złożył. Na prośbę Sebastiana zgadza się poddać badaniu USG, na podstawie którego okaże się, kiedy zaszła w ciążę.

odcinek 87
Marek sugeruje Uli, żeby rozwijała firmę bez niczyjej pomocy. Ula twardo staje w obronie Maćka. Ten jednak postanawia wycofać się ze współpracy z Cieplakówną. Violetta poddaje się badaniu USG. Okazuje się, że nie jest w ciąży.

odcinek 88

Ula przekonuje Maćka, żeby nie wycofywał się ze współpracy z nią. Sebastian ostrzega Marka przed współpracą z Maćkiem. Jego zdaniem Maciek to oszust, jest dla Marka i firmy wielkim zagrożeniem. Violetta kradnie innej kobiecie badanie USG. Zaczyna udawać przed Sebastianem, że jest w ciąży.

odcinek 89

Marek przeprowadza poważną rozmowę z Maćkiem. W końcu dochodzą do porozumienia. Ustalają wraz z Ulą szczegóły ich wspólnego biznesu. Pschemko nie zgadza się na sprzedaż swoich starych kolekcji. Na prośbę Uli Marek stara się go przekonać. Pschemko jest jednak nieprzejednany. Sebastian lituje się nad Violettą i pozwala jej zamieszkać u siebie.

odcinek 90
Ula próbuje otworzyć aukcję internetową, na której sprzedawana będzie suknia ze starej kolekcji F&D. Ma nadzieję, że Pschemko zmieni zdanie, jeśli kreacja osiągnie dobrą cenę. Okazuje się, że suknię kupiła Ala, która chciała w ten sposób pomóc Uli. Paulina postanawia wyswatać Julię i Aleksa.

#19 2009-02-03 15:53:49

Marii
Drugie oczy Uli

hahaha > to sie będzie działo ^^

...Bo BrzdUla jest naj...

#20 2009-02-03 17:03:55

anulabrzydula
Cokolwiek Marka

Nio ale super będą odcinki..

Stopka forum