BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#41 2011-03-07 20:05:56

FilipomankaxD
Znawca Brzyduli
Od: Rysiów

Re: Graffika

Dzięki dziewczyny smile

"Marzeniom trzeba czasem pomagać" (Marek Dobrzański)
http://marekiulabyasiaxd.blog.pl/
http://niejestemciebiegodzienbyasiaxd.blog.pl/  <= zapraszam smile

2011-03-07 20:05:56

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#42 2011-03-07 20:32:24

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Dłuższe posty, jak już zaczęłam modzić, to proszę od dłuższe posty tongue

A za życzenia dziękujemy tongue
A to zdjęcie jest ómierające tongue

Btw. dlaczego ciągle podpisujesz tak widocznie te twoje prace? Przecież jakbyś podpisała je w rożku czcionką, która mniej rzucałaby się w oczy też byłoby ok. Może nawet bardziej ok. xD

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

#43 2011-03-07 20:43:17

FilipomankaxD
Znawca Brzyduli

Wkręętka! napisał:

Btw. dlaczego ciągle podpisujesz tak widocznie te twoje prace? Przecież jakbyś podpisała je w rożku czcionką, która mniej rzucałaby się w oczy też byłoby ok. Może nawet bardziej ok. xD

Ja tworzę prace na laptopie, bo tam mam Photoshopa i podpisy oraz kolory są znikome i nierażące. Potem przenoszę je na komputer stacjonarny (bo tylko w nim mam internet), a tam okazuje się, że wszystko to, co było delikatne na laptopie, to na zwykłym komputerze wychodzi ostre ;/ Tak samo wyszło i w tym przypadku. Napis był znikomy. Nie wiem, co z tym fantem zrobić. Z góry przepraszam sad A tę pracę chciałam dać tak, żeby była na czas smile

Ostatnio edytowany przez FilipomankaxD (2011-03-07 20:45:53)

#44 2011-03-07 20:47:35

Beja
Kochanka Marka

FilipomankaxD napisał:

Ja tworzę prace na laptopie, bo tam mam Photoshopa i podpisy oraz kolory są znikome i nierażące. Potem przenoszę je na komputer stacjonarny (bo tylko w nim mam internet), a tam okazuje się, że wszystko to, co było delikatne na laptopie, to na zwykłym komputerze wychodzi ostre ;/ Tak samo wyszło i w tym przypadku. Napis był znikomy. Nie wiem, co z tym fantem zrobić. Z góry przepraszam sad

Czy twój komputer stacjonarny zjada także litery w avkach? Mówię o twoim obecnym avku, na którym napis wcale nie jest po angielsku, choć pewnie taki był zamysł.

#45 2011-03-07 20:48:46

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Nie no spoko.
Ale jednak nie rozumiem. Nie chodzi mi już o kolor [omg! Jakie chamskie czepiać sie prac, które miały być prezentami! lx ] napisu, ale o to, że skupiają na siebie uwagę, bo są duże. Np na poprzedniej pracy to centralnie na koszuli boba. tongue

Komputery to zuo tongue

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

#46 2011-03-07 20:55:59

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków

Dzięki za wstawienie, tak, że już to mogę zobaczyć big_smile Fajna pracka, lubię takie żywsze kolorki wink No i boski Bobson oczywiście big_smile Aa, i dzięki za życzonka kiss Czekam na kolejne dzieua tongue

Pozdrawiam, Malwina smile

EDIT: Wiem, że tutaj Wkręętka  [ lol2 Dobry żart, Malwina tongue] jest specjalistką od grafiki, ale chciałam Ci podrzucić taką małą sugestię wink Mianowicie, proponuję, żebyś pobrała jakieś fajne fonty (czyt. czcionki) np. z dafont.com, tak dla urozmaicenia Twoich grafik, bo uwierz mi, że te czcionki, które każdy ma już zainstalowane wraz z systemem, nie są efektowne smile Ale to tylko taka moja mała propozycja tongue Mam nadzieję, że któraś z koleżanek ją poprze smile

Ostatnio edytowany przez pomadka25 (2011-03-07 21:01:50)

#47 2011-03-07 21:29:35

FilipomankaxD
Znawca Brzyduli

Wkręętka! napisał:

Nie no spoko.
Ale jednak nie rozumiem. Nie chodzi mi już o kolor [omg! Jakie chamskie czepiać sie prac, które miały być prezentami! lx ] napisu, ale o to, że skupiają na siebie uwagę, bo są duże. Np na poprzedniej pracy to centralnie na koszuli boba. tongue

Komputery to zuo tongue

Tamta praca to niewypał. Usunę ją. Wtedy pracowałam w oparciu o GIMP'a. Śrubko, możesz się czepiać, bo każdą krytykę zniosę. To lepiej będzie jak nie będę ich podpisywać.

Beja napisał:

Czy twój komputer stacjonarny zjada także litery w avkach? Mówię o twoim obecnym avku, na którym napis wcale nie jest po angielsku, choć pewnie taki był zamysł.

Nie? A co w nim jest błędem? Przepraszam najmocniej. Ogólnie, to go zmienię, bo za długo już wisi nade mną tongue

pomadka25 napisał:

EDIT: Wiem, że tutaj Wkręętka  [ lol2 Dobry żart, Malwina tongue] jest specjalistką od grafiki, ale chciałam Ci podrzucić taką małą sugestię wink Mianowicie, proponuję, żebyś pobrała jakieś fajne fonty (czyt. czcionki) np. z dafont.com, tak dla urozmaicenia Twoich grafik, bo uwierz mi, że te czcionki, które każdy ma już zainstalowane wraz z systemem, nie są efektowne smile Ale to tylko taka moja mała propozycja tongue Mam nadzieję, że któraś z koleżanek ją poprze

Ok, dziękuję za sugestię! Ja dopiero próbuję okiełznać PS'a, więc każda sugestia jest pomocą. Skorzystam z niej.

Pozdrawiam!
Filipomanka xD

Ostatnio edytowany przez FilipomankaxD (2011-03-07 21:34:06)

#48 2011-03-07 21:48:45

pomadka25
Znawca Brzyduli
Od: Kraków

Beja napisał:

FilipomankaxD napisał:

Nie? A co w nim jest błędem? Przepraszam najmocniej. Ogólnie, to go zmienię, bo za długo już wisi nade mną tongue

Asiu, błąd jest taki, że powinnaś napisać ''I'm too sexy boy'' z naciskiem na 'too', a Ty napisałaś "I'm to sexy boy" tongue Nie wiem co chciałaś tak naprawdę napisać, ale wnioskuję, że "Jestem zbyt seksowny" big_smile Jak dla mnie to powinno być kompletnie inaczej, powinno być "I'm very sexy boy" wink

Ostatnio edytowany przez pomadka25 (2011-03-07 21:51:12)

#49 2011-03-07 21:55:54

FilipomankaxD
Znawca Brzyduli

pomadka25 napisał:

Beja napisał:

FilipomankaxD napisał:

Asiu, błąd jest taki, że powinnaś napisać ''I'm too sexy boy'' z naciskiem na 'too', a Ty napisałaś "I'm to sexy boy" tongue Nie wiem co chciałaś tak naprawdę napisać, ale wnioskuję, że "Jestem zbyt seksowny" big_smile Jak dla mnie to powinno być kompletnie inaczej, powinno być "I'm very sexy boy" wink

Ojejciu, racja, przepraszam! Mea Culpa tongue Już się pozbywam tego avka...

Serdecznie pozdrawiam!
Filipomanka xD

Ostatnio edytowany przez FilipomankaxD (2011-03-08 10:08:52)

#50 2011-03-08 08:41:50

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Specjalistką nie jestem, ale prosiłaś o komentarze więc piszę smile

Praca 1: Praca sama w sobie ładna, tylko Bobek z tym łukiem sama nie wiem dlaczego za bardzo kojarzy mi się z Legolasem.

Praca 2: Widziałam to zdjęcie w oryginale i uważam, że pokolorowane wygląda równie dobrze.

Praca 3: Wszystko Fajnie, tylko że te skrzydła bardziej elfie są niż anielskie i trochę mało męskie tongue

Praca 4: Zdecydowanie jest fajna. Niby niewiele na niej jest, ale to mi się podoba.

Praca 5: Fajnie wygląda autograf Filipa obok jego zdjęcia smile

Praca 6: Zdecydowanie nie mogą big_smile I w tym serialowym wcieleniu nie kłamią.

Praca 7: To zdjęcie samo w sobie bardzo mi się podoba. Kolory dodały mu jeszcze więcej uroku.

Praca 8: lol2 Powrót do zabaw z okresu niemowlęctwa? tongue

Praca 9: To zdjęcie też widziałam już w wielu pracach. Koloryzacja ogólnie wyszła fajnie, tylko Filip wygląda trochę bladzieńko smile

Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez MEG1984 (2011-03-08 08:42:10)

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

Stopka forum