BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-08-18 20:29:08

WerOnisiax3
Drugie oczy Uli
Od: Poznań

Subtelność między wierszami ;)

Opowiadanie [?] z nutką poezji wink
Pierwszy raz publikuję na jakimkolwiek forum swoje opowiadanie [ czyt. wypociny ]  i mam nadzieję, że się spodoba wink

. . . Ona w pełni oddała się tej magicznej chwili. Subtelne, a zarazem namiętne pocałunki powodowały miękniecie kolan. Teraz była jak ptak - wolna, lecz leciała tam, gdzie zaniesie ją wiatr, a ten niósł ją w wir namiętności, namiętności, jakiej nie zaznała jeszcze nigdy. Była niewinna, była czysta, jak płatek śniegu. On podświadomie wiedział, że nie może splamić jej bieli, nie może, mimo że bardzo chce. Ich ciała odgrywały właśnie najpiękniejsze akty, akty miłości.

Zetrzyj złe obrazy i przestań się bać.
Bo wciąż jestem przy tobie.
Wróć, nie próbuj już milczeć,słowa są potrzebne każdemu z nas.

Ona delikatnie odepchnęła go od siebie, dla niej chwila prysła, prysła jak bańka mydlana. Nie mogła milczeć, nie potrafiła zapomnieć, że istnieje przecież ktoś, kogo teraz rani, rani, choć ten ktoś o tym nie wie. . . On nieświadomy jej myśli spojrzał jej głęboko w oczy, tak, w te piękne lazurowe oczy , w których tonął. Ujrzał w nich. . .

Kocham Cię – to ja
nic się nigdy nie zdarzyło
kocham – wszystko miłość...*

. . . miłość, tak to właśnie miłością absolutną były przepełnione jej piękne, lazurowe oczy, to właśnie nią byłą przepełniona ona cała, ale ujrzał w nich też. . .  strach? Tak widział strach, ona bała się. Wiedział czego. Bała się tego, że zostanie jego kochanką. . .

* nie mogłam się powstrzymać wink Bo to tak opisuje nieraz zachowanie naszego Mareckiego ;d

Mam nadzieję, że się podoba wink

Ostatnio edytowany przez WerOnisiax3 (2009-08-18 20:34:30)

Nic się nie spełni, co najpierw nie jest marzeniem...
Moje: - 1 - 2 - 3

2009-08-18 20:29:08

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-08-18 20:32:57

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

Re: Subtelność między wierszami ;)

Po pierwsze. Bardzo króciutkie...

WerOnisiax3 napisał:

On podświadomie wiedział, że nie może splamić jej bieli, nie może, mimo, że  bardzo chce.

nie może, mimo że bardzo

WerOnisiax3 napisał:

wie. . .

Co to za wielokropek dziwny? XD
... - bez spacji między kropkami

WerOnisiax3 napisał:

On nieświadomy jej myśli spojrzał jej głęboko w oczy, tak w te piękne lazurowe oczy , w których tonął.

tak, w te piękne

Niby fajne. Ale tak krótkie, że w sumie ciężko to oceniać.

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#3 2009-08-18 21:10:32

iskierka
Drugie oczy Uli

fajne smilesmile
Ale krótkie:)smile

"Oszalałem. Oszalałem z miłości do osoby, na którą kilka miesięcy temu bym nawet nie spojrzał. Marku Dobrzański! Co się z tobą dzieje? Ach, no tak! Wracasz na właściwą drogę – dzięki właściwej osobie."

Mój przyjacielu, byłeś mi naprawdę bliski… Mój przyjacielu, byłeś mi niczym brat… Dałeś mi pracę, dałeś mieszkanie, ciasta nie dałeś, ciasto wezmę sobie sam!

#4 2009-08-18 22:17:20

Selly
Najwierniejsza Fanka Lwiątka

Fajne i milutkie smile Czekam na to, co będzie dalej wink

Jestem pogrążona w rozpaczy. Jestem na najczarniejszym dnie najczarniejszego oceanu. Boże, chyba się upiję!
Jakcykuś - moja przerażająca siostrzyczka tongue

#5 2009-08-19 17:49:38

Allie23
Cień Uli

Tak fajniutkie.
Też czekam co będzie dalej.

SWSiOCJT&FSiJPH

#6 2009-08-19 18:03:33

Patris
Znawca Brzyduli
Od: Iłowo-Osada (Ayoła-City ; P)

Fajne, ale stanowczo za krótkie ; )
Nie ma czego skrytykować, bo za krótkie xD

Fara bara cira fara tonga...;]
FSiJPH
Rainbow roll
Pierwsza, największa fanka kuriera.

#7 2009-08-19 18:03:58

magduucha.
Cokolwiek Marka

całkiem fajne smile

Jim Morrison
        Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości.
SWSiOCJT

#8 2009-08-19 23:27:07

WerOnisiax3
Drugie oczy Uli
Od: Poznań

Dziękuję za opiniowanie i wytknięcie błędów wink Teraz daję rozdział dłuższy, wedle życzenia ;d

Co ja najlepszego zrobiłem...? - bił się z myślami...
Nie wiedział dlaczego to zrobił... Przypływ emocji? A może, pierwszy raz, posłuchał serducha?
Zrobił to... on... on naprawdę TO powiedział! - wpatrywała się w okno swojego malutkiego pokoiku i nie ukrywała radości. Jak ja mogłem? Czy ja naprawdę ją... kocham? Co ona ze mną zrobiła? Tak, już wiem... Nauczyła kochać, pokazała inny świat, ratowała tyłek... rozkochała mnie w sobie... Niemożliwe? A jednak. On pokochał ją. On pokochał brzydkie kaczątko. Lovelas wreszcie został obdarzony uczuciem, którego tak bardzo pragnął.

Twe słowa subtelne,a zaraz dające radość,
twój dotyk namiętny, a dający ukojenie...

Ale co teraz będzie? Powiedział kocham , ale ja wiem, nie powiedział wszystkiego co chciał... Ale dlaczego? Tak, on jest przecież łabędziem, a ja tylko brzydkim kaczątkiem... - tym wpisem w swoim sekretnym zeszycie zakończyła dzień. Dzień piękny. Dzień słoneczny. Dzień pełen wrażeń.

Boże wiedzieć chcę
Czy wszystko ma na pewno sens
Ty jedyny wiesz
Co komu z nas pisane jest

Nastał nowy dzień. A po nim nastanie następny i kolejny... Lecz dla nich każdy dzień był nowy, inny, lepszy! Każdego dnia mogli badać nieznane dotąd zakamarki* świata, duszy, a także ciała. Tak, ale słońce nie może świecić wiecznie... kiedyś i tak, i tak spadnie deszcz niszcząc zasuszone kwiaty... Tak działają też słowa, które mogą brutalnie zniszczyć rodzące się uczucie, tak delikatne, a zarazem mocne w swej sile.

Czy to wiele czego chcę
Czekam kryjąc strach
Czy ty uśpisz w sobie gniew
I odpowiesz
Nic nas nie rozdzieli
W taką noc
Nie ważne jest już nic
Gdy zechcesz ze mną być
Być tak blisko

Ula...

Pisząc do ciebie ten list, proszę Cię, abyś przeczytała go do końca. On jest moją ostatnią nadzieją. BO wiem, że nie chcesz mnie znać. Chcę przedstawić Ci całą naszą znajomość, choć pewnie ty i tak pamiętasz wszystko doskonale. I chcę, żebyś wiedziała, że to, co jest tu napisane pochodzi prosto z mojego złamanego serca.
Więc pewnego dnia do mojego sielankowego** życia wkroczyłaś ty, wiele musiałaś przejść. Uratowałaś mi życie, zresztą nie jeden, nie dwa, nie trzy razy... Robiłaś to notorycznie. Kryłaś mnie, pomagałaś. Po prostu ratowałaś dupę***.A ja tak Cię skrzywdziłem... Wbrew pozorom pamiętam wszystkie nasze rozmowy, pamiętam każdy gest, każde słowo, wszystkie pocałunki, bo one były jak cudowny lek na moje pogmatwane życie. To dzięki Tobie ono poszło w niepamięć. " Ludzie nigdy się nie zmieniają. " Ty mnie zmieniłaś. Wbrew wszystkiemu, wbrew jakimkolwiek zasadom, bo udowodniłaś mi niejednokrotnie, że nie podlegasz żadnym kryteriom i typom, że jesteś wyjątkowa i umiesz sprawić, że inni też czują się przy Tobie wyjątkowi. Ula, jeżeli spełniłaś moją prośbę i jeszcze to czytasz, to chcę Ci powiedzieć, że rozkochałaś mnie w sobie! Gdy pierwszy raz powiedziałem Ci -kocham- , zrozumiałem, jak wygląda prawdziwa miłość. Tylko Ty potrafisz mnie wysłuchać, tylko Ty potrafisz mnie zrozumieć. Wreszcie zaczęło się układać, Ty z jeszcze większą pasją pokazywałaś nieznane mi dotąd uroki życia, byłem najszczęśliwszym facetem na świecie, choć zaręczonym z inną kobietą(nie, Ula już nie jestem z Pauliną i nigdy tak naprawdę nie byłem z nią, sercem nigdy...). Wtedy ty odkryłaś prawdę, prawdę, która bolała. Mnie też zabolało, najbardziej słowa " Jesteś beznadziejny. . . ", ale mój ból  nie równa się z tym co poczułaś, gdy Sebastian powiedział Ci to, co tak bardzo próbowałem ukryć... Wiesz, co powiedział, gdy zażądałem wyjaśnień?" Paulina mi kazała, chciałem ratować twój związek!" Cóż za ironia! Widzisz Ula? Ja nie mogę o niczym decydować sam, ale wtedy zaprzeczyłem i wytłumaczyłem mu, że to z tobą chcę być... Na koniec dodam tylko, że KOCHAM CIĘ bez względu na wszystko kocham i będę kochał już zawsze, bo Ty zdarłaś ze mnie maskę, Ty pokazałaś lepszy świat, Ty jesteś moim aniołem...
Kochający na zawsze Marek

* zakaMAREK ;d  Marko- Filipoholizm nie boli ;p
** dziwne słowo xD
*** bo taka prawda! Przepraszam za brutalność ;d

Ostatnio edytowany przez WerOnisiax3 (2009-08-20 22:44:22)

Nic się nie spełni, co najpierw nie jest marzeniem...
Moje: - 1 - 2 - 3

#9 2009-08-19 23:51:51

Aduśka
Ulubienica Mareczka/Lwa/Alexa/Seby
Od: Gualdo Tadino

Śliczne. big_smile Tylko na tyle mnie stać w tej chwili.

"You know how they say, "you can't live without love"? Well, oxygen is even more important."

#10 2009-08-20 15:15:28

Allie23
Cień Uli

No, nawet, nawet...

SWSiOCJT&FSiJPH

Stopka forum