BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2009-10-11 20:24:29

FilipomankaxD
Znawca Brzyduli
Od: Rysiów

Re: Nasza miłość przetrwa całą wieczność...

To jest piękne jak zawsze smile

"Marzeniom trzeba czasem pomagać" (Marek Dobrzański)
http://marekiulabyasiaxd.blog.pl/
http://niejestemciebiegodzienbyasiaxd.blog.pl/  <= zapraszam smile

2009-10-11 20:24:29

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2009-10-11 20:44:07

IskraNadziei
Przyjaciel Brzyduli
Od: Zielona Góra

Właściwie nie wiem co napisać, bo to co napisałaś było fenomenalne. Chyba powie tylko tyle nie spodziewałam się że znajdę opowiadanie które mnie dogłębnie poruszy . Dziękuje

Uśmiechnij się, chociaż żal ściska
Uśmiechnij się , przecież żyjesz
Uśmiechnij się , nikt inny tylko Ty może zmienić własne życie wink

#23 2009-10-12 14:49:15

Żelek_xd
Znawca Brzyduli
Od: Dom . xdd

jejuu ...
Ślicznie po prostu popłakałam sie, ślicznie . Jesteś mistrzem ! big_smile
Jeszcze raz ślicznie !

Kobieta zagadka. Nie wiem, czy ona jest tak bardzo głupia czy tak bardzo mądra. tongue
Moje dzieła graficzne . xd
http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1202
Anty Fun Club Piotra ! tongue

#24 2009-10-12 20:50:50

mel
Prostuje spinacze
Serwis

To było cudowne. Nawet we mnie poruszyłaś emocje, a to jest nie lada wyczyn. Cudna miniaturka, szkoda, że się tak skończyła, ale cóż, w życiu nie zawsze są same happy endy.

[...] nie zauważył nawet, że z nieba pada śnieg bez najmniejszego śladu krwi [...] Gabriel García
Moje najnowsze "dzieło" - komentujcie!
Io e Aleks Ci siamo fidanzati Iris è la mi sorella però mentalmente.

#25 2009-10-12 21:13:51

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

A ja znów przez ciebie płaczę. Chwała temu, kto to odgrzebał. Biję się w piersi. Nie przeczytałam wcześniej. Ale przeczytałam teraz. Ty masz 13 lat? Naprawdę? Do tej pory jestem w szoku. Jesteś niezwykła jak twoje opowiadania.

Po tym fragmencie...

- Jedź ostrożnie, dobrze? - Chwyciła jego twarz w dłonie.
- Zawsze jeżdżę ostrożnie. - Uśmiechnął się.

... już wiedziałam. Wyobrażasz to sobie? Po tym jednym krótkim fragmencie ja już wiedziałam, jak to się skończy.

Brak mi więcej słów dla takiego talentu. Ty jesteś poza jakąkolwiek kategorią. Nie da się ocenić ciebie jak wszystkich.
Tylko dlaczego do cholery zawsze tak smutno?

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#26 2009-10-12 21:35:01

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

brzydulomaniaczka napisał:

Ty masz 13 lat? Naprawdę?

Nie, mam 14 wink

Brak mi więcej słów dla takiego talentu. Ty jesteś poza jakąkolwiek kategorią. Nie da się ocenić ciebie jak wszystkich.

Dziękuję kiss Ale nie zasługuję na to, naprawdę smile

Dlaczego? Hmm... Bo ja nie potrafię ujrzeć w życiu tych pięknych chwil, które trzeba złapać w locie, żeby je przeżyć. Jestem z tych, którzy nie doceniają błahostek, a tylko one wypełniają moje życie. Jestem samotna i pewnie to jest głównym powodem. W życiu takim, jak moje - z egzystowaniu ze samą sobą, trudno jest odnaleźć piękno życia, które daje nam ten drugi.
Opowiadania/miniaturki są odzwierciedleniem moich uczuć. Tak naprawdę nikt nie wie o mnie tyle, ile Wy możecie wywnioskować z moich opowiadań. Nie zbyt imponujący życiorys, co? wink

#27 2009-10-12 21:43:03

IskraNadziei
Przyjaciel Brzyduli

Nie zbyt imponujący życiorys, co? wink

Nie zgadzam się z Tobą, doskonale wiem jak to jest, mam trochę więcej lat co ty ale najwyraźniej podobne mamy odczucia:) Nie mów że Twój życiorys nie jest imponujący, bo jest, tylko Ty nie umiesz na niego obiektywnie spojrzeć wink Każdy z nas jest wyjątkowy i każdy z nas sporo w życiu przeżył . Jesteś młodziutka i napewno kiedyś nauczysz się  łapać te ulotne chwile smile I zrozumiesz że jesteś warta więcej niż myślisz smile
Pozdrawiam

#28 2009-10-12 22:01:07

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

markomaniaczka napisał:

Nie, mam 14 wink

Wciąż pamiętam twoją odpowiedź gdzieś tam sprzed roku, więc wybacz big_smile Tak czy siak...

markomaniaczka napisał:

Dlaczego nikt nie wierzy, kiedy ja piszę prawdę? DLACZEGO?

markomaniaczka napisał:

Dlaczego? Hmm... Bo ja nie potrafię ujrzeć w życiu tych pięknych chwil, które trzeba złapać w locie, żeby je przeżyć. Jestem z tych, którzy nie doceniają błahostek, a tylko one wypełniają moje życie. Jestem samotna i pewnie to jest głównym powodem. W życiu takim, jak moje - z egzystowaniu ze samą sobą, trudno jest odnaleźć piękno życia, które daje nam ten drugi.
Opowiadania/miniaturki są odzwierciedleniem moich uczuć. Tak naprawdę nikt nie wie o mnie tyle, ile Wy możecie wywnioskować z moich opowiadań. Nie zbyt imponujący życiorys, co? wink

Ja też jestem samotna, a piszę szczęśliwie... Ja na prawdziwą miłość chyba już nawet nie czekam. (nie mówię, że 14-latka czeka xD). Jeśli już, to chyba spotkam ją na konkursie matematycznym big_smile Albo wpadnie na mnie na przystanku. Ja też mam smutne życie. Na ogół. Ale przecież są ludzie, którzy cię podziwiają, czy to nie powód, żeby cieszyć się życiem?

Napisała pesymistka.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#29 2009-10-12 22:24:37

IskraNadziei
Przyjaciel Brzyduli

markomaniaczka napisał:

Nie, mam 14 wink

Wciąż pamiętam twoją odpowiedź gdzieś tam sprzed roku, więc wybacz big_smile Tak czy siak...

markomaniaczka napisał:

Dlaczego nikt nie wierzy, kiedy ja piszę prawdę? DLACZEGO?

markomaniaczka napisał:

Ja też jestem samotna, a piszę szczęśliwie... Ja na prawdziwą miłość chyba już nawet nie czekam. (nie mówię, że 14-latka czeka xD). Jeśli już, to chyba spotkam ją na konkursie matematycznym big_smile Albo wpadnie na mnie na przystanku. Ja też mam smutne życie. Na ogół. Ale przecież są ludzie, którzy cię podziwiają, czy to nie powód, żeby cieszyć się życiem?

Napisała pesymistka.

Oj no dziewczyny przestańcie smile JESTEŚCIE ZDOLNE, PIĘKNIE OPOWIADANIA TWORZYCIE !!  I zapewne jesteście też znakomitymi osobami smile Nie martwcie się że nikogo nie macie smile Prędzej czy póżniej ktoś się w was zakocha , nie lepiej poczekac i przeżyć coś pięknego wink Ja tam zapewne jestem najstarsza z was , (nie wiem ile masz lat markomaniaczko) i tez nikogo nie mam , ale to nic strasznego, wiadomo fajniej by było być zakochanym , ale ja wierzę że kogoś spotkam i będę wreszcie szczęśliwa smile Wy zresztą tez kiss

#30 2009-10-12 22:25:11

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

Napisała pesymistka.

Nie, ja nie czekam wink Bo nie cierpię rozczarowań, a po tym, co tutaj wypisuję w moich opowiadaniach, to tylko książę z bajki mógłby mi przypaść do gustu big_smile A, że w nich nie wierzę to staram się tworzyć tych mniej pozytywnych bohaterów, żeby zrozumieć również ich wady.
Bo któż ich nie ma?
Bardzo, ale to bardzo, cieszę się z tych wszystkich wspaniałych opinii. Jesteście takim moim światełkiem w tunelu (nie mylić z tym po śmierci tongue Bo ja się na tamten świat nie wybieram, jeszcze chcę Wam trochę pokazać, że życie nie jest piękne tongue ). Każdą Waszą wypowiedź chowam głęboko w sercu i na pewno nigdy nie zapomnę.
Hmm... Wpadł mi właśnie do głowy pewien pomysł...
Ale na razie jeszcze musi dojrzeć, żeby coś z tego wynikło.
Napisała niepoprawna pesymistka, która nie wierzy w tęczę i zgubiła gdzieś swoje różowe okulary.

Stopka forum