BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-10-03 10:40:48

morszczuk
BrzyduloManiak

Cos :D

Nie jest o Brzyduli, wiec wstawiam tutaj. Jest to wyoracowanie na polski,ale dobrze mi wyszlo, wiec zamieszczam tutaj tongue Milego czytania

„Koniec świata ustami moimi”

I gdy owe dni przyjdą, nastanie jasność. Niewyobrażalna jasność, która obejmie w swych gorejących płomieniach światła cały świat.
I spełni się wtedy pierwsza zapowiedź końca.
A ludzie wiedzieć będą, iż zło czai się i czeka na moment, by zniszczyć świat po wsze czasy. I wysłannicy diabła kryć się będą po wszelkich ciemnych miejscach, będąc bliżej człowieka niż kiedykolwiek. Ludzie, zarażeni strachem, złem i nienawiścią, zaczną swój rytuał śmierci. Zabijać się będą wszystkie narody świata. Ginąć będą ludzie prawi i nic nie mający wspólnego z wojną. Ofiary liczone będą w milionach milionów.
A świat będzie się powoli cofał w ciemność…
Ludzie sami przed oczami swoimi zauważą, że oto nadchodzi ich koniec, koniec wszystkiego. I z ust ich popłyną gorące słowa prośby o przebaczenie i odwleczenie do Boga Jedynego oraz innych bóstw, w jakie wierzą.
Lecz będzie już za późno.
Jednak bogowie w swojej miłości zlitują się nad tym okropnym światem i wyślą swoich wysłanników, wysłanników dobra, aby przegonili po części zło czające się. I zrobią to, a w sercach ludzi zacznie rodzić się nadzieja.
Jednak losy ich będą już przesądzone.
    I po dwóch latach cały czas postępującej ciemności, wszelkie światło zagaśnie i wszystko w ciemności się pogrąży. Serca ludzi napełni strach i bojaźń przed tym, co nastąpi. Wspominać będą chwile, które minęły i powrócić już nie mogą, lecz w pamięci pozostaną. Ci, którzy odnajdą spokój w przeszłości, przetrwają najdłużej, bo strzec będzie ich niewidzialny orędownik dobra, oświecając promienia życia i miłością mózg i serce ludzkie. Lecz ci, którzy przez życie nie czynili niczego godnego uwagi, stracą sens, lecz umrzeć już nie będą mogli. Cierpieć będą do końca końców, bo drzwi życia następnego zamknięte zostały do Ostatecznego Rozprawienia.
    I nastanie koniec.
    Świat zniknie, a wraz z nim wszystko, co z nim związane.
    A ludzie pozbawienie zostaną ciał, a ich dusze rozpierzchną się po gwiaździstym firmamencie.
    I wtedy właśnie rozpocznie się.
    Ostateczne Rozprawienie.
    Wszystko ludzkie istoty, który kiedykolwiek żyły i funkcjonowały, zbiorą się przed wielkimi Wrotami Życia, na Polach Wahania.
    I wyjdą z rozwartych wrót władcy życia, a wraz z nimi istota, dzięki której sprawdzany będzie ciężar dusz oraz od której będzie zależało przejście przez Wrota Życia.
    Mrówka.
    Mała, nieustępliwa, symbol pracy. Wzór dla człowieka.
    I przyczepiony zostanie do Mrówki wózek. I wszystkie dusze po kolei wsiadać będą. Jeśli mrówce uda się przejść z duszą na wózku przez sążni kilka, duszę czeka życie wieczne po drugiej stronie Wrót Życia. Jeśli jednak ciężar duszy będzie dla Mrówki za duży, to czeka nieszczęśliwca tego wieczna katorga. Będą żyły wiecznie na niebie, jako gwiazdy świecące w oddali. Ich środki palić będzie żar światła, a każdy ruch sprawiać cierpienie. Tkwić będą w pozycji jednej. Co pewien czas jednak dusza z mniejszym dorobkiem grzechów przechodzić będzie do życia wiecznego po stronie dobra. I spadać będą tak, jak spadają gwiazdy.
    Strzeżcie się wiec, ludzkie kreatury tego czasu, bo nagroda za życie cnotliwe i przepełnione dobrem nagrodzone zostanie. Jeśli jednak czas swój na ziemi przeznaczony na dobra doczesne stracicie, czeka was nieskończoność w bólu i niedostatku.
    Strzeżcie się i zważcie na me słowa!
    Bo wszystko odbędzie się dokładnie tak, jak ja wam przepowiedziałem.
    I wspomnicie me słowa w obliczu zbliżającego się nieuchronnie końca. 
    I tak będzie.
    Przepowiadam Wam.

Ver! kiss
Moja brzydulowa grecka tragedia<--!
Wspomoz menela MiszczaFredzia!! KLIK
Kochani: Papuka(mamusia:*)  root(tatuś kiss) i Lana(sorella:***)

2009-10-03 10:40:48

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-10-03 17:06:25

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

Re: Cos :D

an666
Zaje*iste XD
Swoją droga, jak do szkoły to i błędów nie ma, i interpunkcja jak należy tongue
Tylko jedna uwaga.

morszczuk napisał:

Strzeżcie się wiec, ludzkie kreatury tego czasu, bo nagroda za życie cnotliwe i przepełnione dobrem nagrodzone zostanie. .

Strzeżcie się więc, ludzkie kreatury, tego czasu

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#3 2009-10-04 21:57:20

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

<siedzi w milczeniu>
<nie może wykrztusić słowa>
<próbuje coś powiedzieć>

Ehm... Chyba nic konstruktywnego nie napiszę, oprócz tego, że to jest genialne i jeśli nie dostałeś za to szóstki, to chcę spotkać się z twoją nauczycielką od polskiego.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#4 2009-10-17 17:30:43

Isabella
Intubator

Nie wiem co powiedziec! To było wspaniałe! smile

"Chcę do jedynego miejsca na ziemi gdzie problemy przestają mieć znaczenie. Do objęć, które akceptuję me słabości, do nich pragnę tylko do mej miłości" =*

Stopka forum