BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-25 20:22:19

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

Julia Kamińska w Trafficu (W-wa)

W sobotę, 28 listopada o godz. 13:00 zapraszamy na spotkanie z Julią Kamińską, odtwórczynią głównej roli w serialu „BrzydUla”. Spotkaniu towarzyszyć będzie promocja książki „BrzydUla. Pamiętnik”. Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest to już czternasty. Smaczny, dowcipny, intymny i oczywiście nieprzeznaczony do czytania przez obcych. I tu wielka niespodzianka: panna Cieplak z

Rysiową ujawnia swój pamiętnik. Brzydula pisze swój pamiętniczek inteligentnie i żywiołowo. Tak, że czyta się go z oczyma łzawiącymi od śmiechu – nawet jeśli ktoś nie widział ani jednego odcinka serialu BrzydUla. Poszczególne wpisy są poozdabiane rysunkami autorki: wzruszającymi kulfonami, sercami, kotkami, pszczołami i żabami; i jak w prawdziwym pamiętniku – wpisami przyjaciół .

Traffic Club jest oczywiście w Warszawie

Ktoś się wybiera? XD

Ostatnio edytowany przez ann666 (2009-11-25 20:55:00)

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

2009-11-25 20:22:19

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-11-25 21:58:24

Puella
Entuzjasta
Od: Warszawa

Re: Julia Kamińska w Trafficu (W-wa)

O bez kitu! Ja nic w tym czasie nie mam! I blisko mieszkam! I mogę! Ale numer! Chyba będę! big_smile

Tylko muszę do tego czasu kupić ten cały pamiętnik big_smile Wstyd, ale jeszcze nie czytałam big_smile

->GNAJ i SWSiOCJT<-
Na co mi te twoje przyrzeki? A może teraz kłamiesz, a wtedy kłamałeś, a tak naprawdę mówiłeś prawdę, tylko ci się odwidziało! A za chwilę znowu będziesz kłamał i znowu ci się odwidzi i że mówisz prawdę i co? big_smile
Moje dziełko smile

#3 2009-11-25 22:22:53

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

To może niech zgłaszają się ci, którzy mają zamiar być XD
Ja chyba i Strychnine XD

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#4 2009-11-26 08:41:21

zielone_trampki
Gajowa

A wiecie może w jakich emipkach jeszcze będzie. Jest lista ?

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

Stopka forum