BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-12-01 10:08:29

xxKasiaxx
Linkożerca

hmmm ....a może tak Sylwester z Julia Kamińska :D co wy na to??

Po pierwsze jak zrobiłam offtopa to z góry przepraszam i w razie, czego niech moderator przeniesie watek we właściwe miejsce. A i sorry za tytuł, ale nie mogłam sie oprzeć

Przeglądałam wczoraj repertuar moje ulubionego warszawskiego teatru i oto, na co natrafiłam:

Serdecznie zapraszamy Państwa na Wieczór Sylwestrowy w Teatrze Komedia!!!
Spektakle o g.17:00 oraz 20:30

RAY COONEY i JOHN CHAPMAN

"PODWÓJNA REZERWACJA"
(Move over Mrs.Markham)

Tłumaczenie Elżbieta Woźniak
Reżyseria Tomasz Dutkiewicz
Scenografia Wojciech Stefaniak
Kostiumy Dorota Roqueplo

Obsada m.in.:
Julia Kamińska, Edyta Olszówka, Agnieszka Warchulska, Magdalena Wójcik, Ewa Ziętek
Jan Jankowski, Paweł Królikowski, Przemysław Sadowski, Piotr Zelt

Nie jest łatwo mężowi zdradzać swoją żonę w mieszkaniu przyjaciela, w którym ona również zdradza swojego męża. W dodatku tego samego dnia i o tej samej godzinie... w tym samym łóżku...

Ale jeszcze trudniej, będąc właścicielem mieszkania, kryć przyjaciela, który zdradza swoją żonę, kryć żonę przyjaciela, która zdradza przyjaciela i jednocześnie szpiegować własną żonę, która podobno zdradza nas... W tym samym mieszkaniu, tego samego dnia i o tej samej godzinie. Nie musimy dodawać, że w tym samym łóżku... Do tego z dekoratorem wnętrz!

Powiecie Państwo, że tego już za wiele? O nie! To dopiero początek! Bowiem w tym samym mieszkaniu, tego samego dnia i o tej samej godzinie, pojawi się jeszcze kilka osób, które będą chciały kogoś zdradzić, albo wydawać się im będzie, że są właśnie zdradzane... O tym samym łóżku już nie wspomnę... Zapytacie Państwo, dlaczego wszyscy właśnie w tym mieszkaniu? No cóż, właściciel mieszkania pyta o to samo...

Tylko jedna osoba nie będzie nikogo zdradzać i nie będzie zdradzana, ale za to nie będzie tolerować jakichkolwiek zdrad. Zatem wszyscy będą ją przekonywać, że są zupełnie kim innym, niż w rzeczywistości są.

Mało? To dodajmy do tego jeszcze psa, którego nie ma i książkę o psie, która warta jest kilka milionów. Dla ścisłości, pies i książka nie zdradzają nikogo...

"Podwójna rezerwacja" - najbardziej zakręcona farsa, jaką kiedykolwiek Państwo oglądaliście!

Gwiazdorska obsada i najpewniejszy przepis na nieudaną zdradę!

Ceny biletów:
g.17:00 - 120 zł i 100 zł
g.20:30 - 240 zł i 220 zł

Bilety może i drogie, ale to ze względu na dodatkowe atrakcje związane z Sylwestrem. Normalnie bilety są w cenach od 58 do 68 zł w zależności od strefy, w której chcemy siedzieć.
Teatr jest na tyle mały i przytulny, że z każdej strefy doskonale widać wszystko, co sie dzieje na scenie.
Podwójna rezerwacje graja niemal ciągiem od 29 grudnia do 10 stycznia.

I jak da sie ktoś skusić?? smile

PS:
W tym samy teatrze graja również Boyband w którym występuje Maciek Radel serialowy Wojtek big_smile. Spektakl bombowy i na jednym razie prawie nikt nie kończy tongue

2009-12-01 10:08:29

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-12-01 20:02:05

Asia
Wyznawca pomidoryzmu

Re: hmmm ....a może tak Sylwester z Julia Kamińska :D co wy na to??

No, sądząc z opisu, to musi być świetne przedstawienie big_smile Coś jak "Pyrwatna klinika" smile

Stopka forum