BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-12-07 19:52:36

brejkalt
Linkożerca

Julia Kamińska wywiad!!!

Wywiad i wideo z rozmowy z Julią Kamińskąsmile http://www.mmwroclaw.pl/7039/2009/12/7/ … egory=news Podobno będzie podkładać głos do kreskówki Disney'a.

2009-12-07 19:52:36

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-12-07 20:01:30

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

Re: Julia Kamińska wywiad!!!

Całkiem fajny wywiad smile
Wyłapałam kilka rzeczy:

1. Piotr przystojniejszy od Marka? yikes

Gdybyś miała wybierać - jako Julia Kamińska a nie Ula Cieplak - między Markiem a Piotrem, na którego z nich byś się zdecydowała?
Na Piotra (śmiech). Teraz nie chcę obrazić Filipa Bobka, który jest niezwykle atrakcyjnym facetem. Zresztą on sobie doskonale zdaje z tego sprawę. (tongue) Ale mi się akurat bardziej podoba Maciek Brzoska, odtwórca roli Piotra. Ma żonę i dzieci, więc odpada. Mimo że zwykle podobają mi się bardziej bruneci, w tym pojedynku akurat wygrywa Maciek.

Jak się pracuje z Filipem Bobkiem?
Cudownie. To jest niesamowicie uroczy chłopak.

- odkryła Amerykę tongue

2. Scenarzyści nieładnie pogrywają. Jak można tak traktować widzów? Czy to jakiś film grozy, żeby trzymać ludzi w napięciu?!

Już do końca będzie tak w lewo, w prawo, nie wiadomo jak. Staraliśmy się wszystkich widzów trzymać w napięciu do ostatniego momentu. Myślę, że się udało.

3. No i co raz częściej mówi o kontynuacji "filmowej" Brzyduli. Pewnie coś z tego będzie.

Czy będzie kontynuacja "BrzydUli"?
Tego na razie nie wie nikt. Czekamy na odpowiedź. Ale jeśli będzie kontynuacja, to na pewno nie w takiej formie. Nie będzie to 235 odcinków, tylko maksymalnie kilkanaście, za to godzinnych, bardziej filmowych. Nie powinnam jednak o tym mówić, bo nikt jeszcze o tym nie wie.

Ostatnio edytowany przez markomaniaczka (2009-12-07 20:03:33)

#3 2009-12-15 17:55:55

arkade
Linkożerca

oo dzięki! big_smile

#4 2009-12-15 19:06:56

zielone_trampki
Gajowa

hahahah fajny wywiad big_smile
"Zresztą on sobie doskonale zdaje z tego sprawę" tez mi się tak wydaje tzn on jest taki hmmm jak to ując zeby nie było negatywnie big_smile np u Szymona taki lovelas big_smile ale i tak jest słodki big_smile

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

Stopka forum