BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#71 2010-01-02 21:45:02

Strychnine
Niesie kaganiec oświaty
Od: Ravenclaw
Serwis

Re: Niezupełnie uzupełnie

-Tatuś – Beti usiadła panu Józefowi na kolanach i wlepiła w niego zatroskane spojrzenie. – Ty się nie martw. Ulcia na pewno nie śpi na dworze.
- Tak, Beti, tak. – Ojciec pocałował córkę w czoło i roześmiał się. Miał bystrą córkę.
- A jak pan Marek kocha Ulcię, to pewnie śpią w jednym łóżku – zauważyła trzeźwo siedmiolatka.
- Co ty mówisz? – zaniepokoił się pan Józef.
- Widziałam na filmach u Jaśka – usprawiedliwiła się dziewczynka.
- Na jakiś znowu filmach?! – oburzył się Cieplak.
- Na tych co trzyma schowane pod łóżkiem – sypnęła brata siostra.
- Jasieeeek! – wydarł się pan Cieplak.

No i się wydało xD Beti to jednak rezolutna jest xD

- I będziesz… - nie pozwolił jej dokończyć.
Byli coraz bliżej.
- Tak. Będę opuszczał deskę klozetową. – Ula wybuchła śmiechem.

Hahaha xD Dobre, dobre xD I przypomniał mi się ostatni rozdział mojego pierwszego opowiadania xD Tam też było o desce klozetowej, tylko, że Ulka przestrzegała Marka, że będzie mu wypominać to, że ją oszukał nawet kiedy będą się kłócić o nieopuszczoną deskę xD

- To miłe Pshemko. Przydadzą się na przyszłość. – Dobrzański miał na myśli oczywiście bardzo odległą przyszłość.

Marek jest gópi. Wg tego, co zrozumiałam w odcinku, jak miał wypadek i go do szpitala zawieźli, ma już 32 lata. A o dzieciach ani myśli. Debil jeden no.

Słoooooodkie smile Uwielbiam takie xD Bardzo lubię to opowiadanie, jest takie pozytywne xD

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

2010-01-02 21:45:02

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#72 2010-01-02 21:48:51

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Strychnine napisał:

Marek jest gópi. Wg tego, co zrozumiałam w odcinku, jak miał wypadek i go do szpitala zawieźli, ma już 32 lata. A o dzieciach ani myśli. Debil jeden no.

Strychnine też zauważyła, nie da się ukryć Mareczek nie młodnieje big_smile

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#73 2010-01-02 22:18:28

Kaput
Entuzjasta

Marek ma 32 lata? Z tego co mi się wydawało, Filip jak rozmawiał z pewnym dziennikarzem podał swój rocznik i rocznik Marka, z czego wynikało, że jego bohater jest od niego młodszy. Nie pamiętam tylko czy o rok czy o więcej.

"Ludzie to kłęby chwastów szeleszczących na wichrze, szeleszczących niewyraźnie, bez przerwy, i kłujących w dotyku. Czasami - ale to było bardzo trudne i straszne - potrafiła nadać temu wichrowi kierunek, poruszyć listkiem, rozdzielić kolczaste pnącza, żeby ich kształt nabrał wyrazistości."

#74 2010-01-02 22:20:52

Strychnine
Niesie kaganiec oświaty
Od: Ravenclaw
Serwis

Kaput napisał:

Marek ma 32 lata? Z tego co mi się wydawało, Filip jak rozmawiał z pewnym dziennikarzem podał swój rocznik i rocznik Marka, z czego wynikało, że jego bohater jest od niego młodszy. Nie pamiętam tylko czy o rok czy o więcej.

Też tak myślałam, ale o ile dobrze zrozumiałam, jak Marka do szpitala przywieźli, to sanitariusz czy kto tam powiedział coś w rodzaju: "Mężczyzna, 32 lata, cośtam cośtam"... Też się zdzwiłam xD

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#75 2010-01-02 22:26:58

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Strychnine napisał:

Kaput napisał:

Też tak myślałam, ale o ile dobrze zrozumiałam, jak Marka do szpitala przywieźli, to sanitariusz czy kto tam powiedział coś w rodzaju: "Mężczyzna, 32 lata, cośtam cośtam"... Też się zdzwiłam xD

Sanitariusz powiedział z tego co pamiętam mężczyzna, wiek około 33 lat i zaczął omawiać jego stan. Swoją drogą też się zdziwiłam oglądając ten odcinek, bo myślałam, że Marek ma ok. 28 lat.

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#76 2010-01-02 22:38:23

Hatifnat
Szemrzący typ

Ojej. Doszły mi omamy słuchowe. Mi też wydaje mi się, że oni tam mówili: "Mężczyzna wygląda na około 33 lata" (wygląda, a nie ma). Ale może sanitariusz niedowidział albo zazdrościł urody lol2 , ach ci mężczyźni ^^. I nawet jestem pewna, że powtarzałam to ze dwa razy, bo nie mogłam uwierzyć xD Ale może coś mi się pomieszało. Tylko, że Marek związał się z Paulą ( o ile dobrze pamiętam i nie wzięłam to z jakiegoś opowiadania xd) zaraz po studiach. Kończąc je miał około 25 lat, plus te siedem z Paulą i rok akcji serialu, to rzeczywiście wychodzi 33. W każdym razie u mnie panicz Dobrzański ma 29. Dryfuję po innych przestrzeniach czasowych, wiecie xd. A co do potomka... *wymownie milczy* smile

Ann, dzięki za wskazówki, zaraz poprawię. Faktycznie trochę mnie przerażasz ^^. W życiu nie miałabym cierpliwości do takiego dokładnego wyłapywania błędów. Podziwiam wink

Dzięki wszystkim za komentarze! kiss

Ostatnio edytowany przez Hatifnat (2010-01-02 22:39:48)

Mózg operacji drukowania ulotek. wink
GNAJ & SWSiOCJT & Jowi46 heart

#77 2010-01-02 22:38:55

Kaput
Entuzjasta

MEG1984 napisał:

Sanitariusz powiedział z tego co pamiętam mężczyzna, wiek około 33 lat i zaczął omawiać jego stan. Swoją drogą też się zdziwiłam oglądając ten odcinek, bo myślałam, że Marek ma ok. 28 lat.

Czyli możemy spokojnie trzymać się wersji, że Marek ma 28 lat:-) Sanitariusz nie musi być tak dobry w odgadywaniu wieku

"Ludzie to kłęby chwastów szeleszczących na wichrze, szeleszczących niewyraźnie, bez przerwy, i kłujących w dotyku. Czasami - ale to było bardzo trudne i straszne - potrafiła nadać temu wichrowi kierunek, poruszyć listkiem, rozdzielić kolczaste pnącza, żeby ich kształt nabrał wyrazistości."

#78 2010-01-03 10:58:56

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

Hatifnat napisał:

Ann, dzięki za wskazówki, zaraz poprawię. Faktycznie trochę mnie przerażasz ^^.

Nie ma się czego bać. Ja jestem bardzo miła i grzeczna i w ogóle big_smile

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

Stopka forum