BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2009-12-19 21:46:27

Galaretka
Mroczki Pshemko
Od: Łodź

Re: Szczęście nie jedno ma imię

Pisz, pisz big_smile Ja wiem, że pisanie nie zajmuje pięciu minut, ale może powiesz, o której dodasz?(To tylko taka mała, niezobowiązująca prośba tongue) I bardzo dobrze, że Twój pomysł jest głupi. Ja wręcz przepadam za głupimi pomysłami, a gdybyś wplotła w to wątek erotyczny, to byłabym w siódmym niebie. Tak, wiem, że jestem zboczona. tongue

Ostatnio edytowany przez Galaretka (2009-12-19 21:46:39)

Znowu przyszło mi płakać, za to, że chciałam się śmiać... Tysiąc razy oddawać to, co trafiło się raz. Makijaż jak zawsze, by ślady łez zatrzeć, niech nie widzą, że płaczę. Powieki są po to, żeby nie patrzeć, jak odchodzisz na zawsze... GNAJ   I heart Ed Westwick

2009-12-19 21:46:27

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2009-12-19 22:12:25

RieeAngela
Cień Uli
Od: Kalisz

O której? O której? xD Chyba którego dnia. xD lol Nie wiem, nie mam pojęcia. Jak się napisze, to się napisze. tongue A tak a propos, to fajnie by było, gdyby człowiek mógł tylko myśleć, a takie urządzonko by za człowieka wszystko pisało. xD big_smile Ja wręcz uwielbiam heart głupie pomysły, ale nie wiem, czy umiem o nich pisać. xD A tak w ogóle to ja, kurde blaszka, nic nie robię tylko na forum siedzę. big_smile Ojj, źle ze mną będzie. xD

Człowiek się stara. Orze jak noże, ale i tak biednemu zawsze wiatr w plecy.

GNAJ ; SWSiOCJT

#23 2009-12-19 22:32:02

Galaretka
Mroczki Pshemko

RieeAngela napisał:

O której? O której? xD Chyba którego dnia. xD lol Nie wiem, nie mam pojęcia. Jak się napisze, to się napisze. tongue A tak a propos, to fajnie by było, gdyby człowiek mógł tylko myśleć, a takie urządzonko by za człowieka wszystko pisało. xD big_smile Ja wręcz uwielbiam heart głupie pomysły, ale nie wiem, czy umiem o nich pisać. xD A tak w ogóle to ja, kurde blaszka, nic nie robię tylko na forum siedzę. big_smile Ojj, źle ze mną będzie. xD

Nie martw się, ja w poniedziałek mam egzamin śródsemestralny z anglika, a nic nie umiem. Ale tylko dzisiaj siedzę na forum, jutro muszę porządnie się pouczyć. Ale czy do końca weekendu mogę się czegoś spodziewać? Wiem, natrętna jestem, ale cóż zrobić... tongue

Znowu przyszło mi płakać, za to, że chciałam się śmiać... Tysiąc razy oddawać to, co trafiło się raz. Makijaż jak zawsze, by ślady łez zatrzeć, niech nie widzą, że płaczę. Powieki są po to, żeby nie patrzeć, jak odchodzisz na zawsze... GNAJ   I heart Ed Westwick

#24 2009-12-19 23:00:35

RieeAngela
Cień Uli
Od: Kalisz

Galaretka napisał:

RieeAngela napisał:

Nie martw się, ja w poniedziałek mam egzamin śródsemestralny z anglika, a nic nie umiem. Ale tylko dzisiaj siedzę na forum, jutro muszę porządnie się pouczyć. Ale czy do końca weekendu mogę się czegoś spodziewać? Wiem, natrętna jestem, ale cóż zrobić... tongue

Łee, ja nie mówię o samym uczeniu się. tongue Święta idą chociażby, festiwal się zbliża (ła! to tylko ponad meisiąc jeszcze!), chcę iść do parku porobić zdjęcia, bo śnieg spadł, a ja na forum siedzę. xD Jeśli chodzi o uczenie się to rzadko to robię lol A chyba muszę zacząć się więcej uczyć jeśli nie chcę się kiedyś wyłożyć i wyjść z jakąś tróją na semestr. xD Postaram się do końca jutrzejszego dnia, ale nie obiecuję nic, bo muszę do miasta pędzić po kamerton lol i do kościoła muszę iść na mszę i na spotkanie... A może pójdziesz za mnie? tongue Tak bardzo mi się nie chce na to spotkanie iść... Wiem! Wezmę tam kartkę. tongue I będę pisać. rock Szkoda, że pisanie na forum BrzydUli albo chociaż bycie na nim zarejestrowanym nie jest żadnym osiągnięciem, bo bym sobie wpisała na wniosek o stypendium jak już bedę go wypełniać. xD lol3 Ale swoją drogą to przecież też jest osiągnięcie naukowe, prawda? tongue Boże, ratuj kogo możesz. Off topuję we własnym temacie. xD

Ostatnio edytowany przez RieeAngela (2009-12-19 23:05:25)

Człowiek się stara. Orze jak noże, ale i tak biednemu zawsze wiatr w plecy.

GNAJ ; SWSiOCJT

#25 2010-01-17 20:18:59

Galaretka
Mroczki Pshemko

Riee, jesteś zUa. Za każdym razem, jak wchodzę na forum i widzę, że twórczość pozabrzydulowa jest podświetlona na czerwono, mam nadzieję, że Ty coś napisałaś. A tu nic. sad No, nic... Postaram się nadal cierpliwie czekać, ale w końcu wybuchnę i wtedy... Ratuj się, kobieto!!!! xD Pozdrawiam i życzę weny, i czasu - sądzę, że na pewno się przyda kiss

#26 2010-01-18 00:38:25

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Angela, masz pełne prawo do tego, żeby mnie zbić xD Masz kij kij I bij xD Dlaczego ja tu nie zajrzałam? Świetne! I rzondam nexta. Cuudne opisy.

- Serio? - mruknęła Ania, starając się udawać zainteresowaną całą sprawą. - Opowiesz mi za pół godziny, BrzydUla się właśnie zaczyna.

heart Super xD

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

Stopka forum