BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-03-17 20:42:37

moniaaa
Intubator
Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 34

Streszczenia 56-65

ODCINEK 56
Tymon stawia sprawę jasno i daje Majce jeden dzień na podjęcie decyzji. Majka mimo lukratywnej propozycji postanawia pomóc przyjaciołom z Panorama Projekt. W firmie wszyscy, oprócz Dagmary, witają ją z entuzjazmem. Najbardziej z jej powrotu cieszy się Michał. W domu Olkowiczów Anna roni łzy po spotkaniu z Gustawem. Róża stara się ją pocieszyć, ale boi się, ze córka nie jest w stanie wyplątać się z toksycznej relacji. Tymczasem Stefan próbuje dowiedzieć się, kto jest klientem Panorama Projekt. Ma nadzieję, że dowie się wszystkiego od Wiktora, który nadal ma u niego długi.


ODCINEK 57
Michał i Adam nie mogą uwierzyć, że Majka odrzuciła pracę u Zychowicza. Najbardziej zaskoczony wydaje się Bartek. Lilka stara się wyperswadować Majce powrót do Panorama Projekt. Tłumaczy jej, że będąc tam codziennie będzie narażona na kontakt z Dagmarą, a to nie będzie przyjemne. Michał stara się wyjaśnić Majce, co zaszło między nim a Dagmarą. Tymczasem Aleksandra nie może uwierzyć, że Majka wróciła do Panorama Projekt. Jej misternie utkany plan nie sprawdził się. Stefan wyciąga od Wiktora informacje o Jerrym, który zlecił Panorama Projekt zaprojektowanie hotelu.

ODCINEK 58
Michał mówi Majce, że nie może przestać o niej myśleć. Majka tymczasem coraz gorzej znosi złośliwości Dagmary. Wiktor przyznaje się Aleksandrze do swoich problemów z hazardem. Mówi jej również o groźbach Stefana. Michał opowiada Adamowi o spotkaniu z Rozbickim. Obaj boją się, czy informacja o współpracy z Jerrym nie przecieknie do konkurencji. Aleksandra pożycza od Grażyny pieniądze, które pozwolą jej wykupić weksle Wiktora. Kiedy Majka decyduje się podpisać umowę z Panorama Projekt, nieoczekiwanie pojawia się Tymon Zychowicz.

ODCINEK 59
Tymon nie może uwierzyć, że Majka rezygnuje z pracy w jego wydawnictwie. Adam dowiaduje się, że Stefan Lisowski zaproponował Jerremu lepsze warunki. Jerry zostanie w Panorama Projekt pod warunkiem, że wizualizacja hotelu zrobi na nim wrażenie. Majka wpada na pomysł, by zrobić do projektu Jerrego zdjęcia lotnicze. Gustaw tłumaczy Annie powody dla których nie może rozwieść się z żoną, a Aleksandra postanawia spotkać się ze Stefanem. Tymczasem Majka przypadkowo słyszy rozmowę Michała z Adamem. Domyśla się z niej, że Michał ma nieślubne dziecko.

ODCINEK 60
Zdruzgotana Majka drze podpisaną niedawno umowę o pracę i wybiega z Panorama Projekt. Kiedy Michał dopytuje się o co chodzi, jest przerażony. Nie dość, że domyśla się jak Majka mogła odczytać rozmowę o dziecku, to jeszcze dociera do niego, że ma ona zamiar lecieć awionetką. Tymczasem w domu Olkowiczów Anna wybiera się na spotkanie z Kotowskim. Anna streszcza mu sytuację swojej „koleżanki”, która w rzeczywistości jest historią Gustawa. Aleksandra dogaduje się ze Stefanem i razem postanawiają działać na niekorzyść Michała. Michał w porę dociera na lotnisko i mówi Majce, że to on jest ojcem jej dziecka.


Ochrona lasu!!!!!!

http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/evee

Offline

 

2010-03-17 20:42:37

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-03-17 21:00:03

moniaaa
Intubator
Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 34

Re: Streszczenia 56-65

ODCINEK 61
Majka jest kompletnie zaskoczona wyznaniem Michała. Nie może  uwierzyć, że to on jest ojcem jej dziecka.  Zaczyna mieć też  wątpliwości, czy Michał kochałby ją, gdyby to dziecko nie było jego. Tymczasem w mieszkaniu Olkowiczów Anna szykuje się na spotkanie z  Gustawem. Niezadowolona Róża stara się  jej przemówić do rozsądku,  jednak kapituluje, kiedy Anna stwierdza, że wie, co robi.

Offline

 

#3 2010-03-17 21:02:32

moniaaa
Intubator
Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 34

Re: Streszczenia 56-65

ODCINEK 62
Lekarz stwierdza, że omdlenie spowodowane jest anemią i zaleca Majce  odpoczynek. Michał pyta ją, kiedy chce powiedzieć rodzinie, że to on  jest ojcem jej dziecka. Majka chce to odłożyć na później. Uważa, że musi  przygotować rodzinę na taką wiadomość. Tymczasem Aleksandra dostaje od człowieka Stefana wydruk z kartą   przypadkowo zapłodnionej kobiety. Wszystkie dane oprócz wieku  pacjentki  zostały  jednak wyczyszczone, jednak Aleksandra zaczyna się już czegoś  domyślać. W domu Olkowiczów Majka przygotowuje uroczystą kolację, na której ku  zaskoczeniu rodziny pojawia się Michał.

ODCINEK 63
Rodzina Majki jest zaskoczona, że Michał jest  biologicznym ojcem  dziecka Majki. Najgorzej te wiadomość przyjmuje Anna. Podejrzewa Michała  o najgorsze intencje. Aleksandra jest równie wstrząśnięta informacją o ojcostwie Michała. Piotr wpada na pomysł, jak dowiedzieć się, czy Michał nie kłamie.  Chce z nim porozmawiać po męsku „ oko w oko” i idzie do panorama  Projekt, gdzie spotyka Elizę, która wywiera na nim piorunujące wrażenie.

ODCINEK 64
Lucyna podejrzewa, że Michał wymyślił historię o przypadkowej  inseminacji, bo w ten sposób chce wytłumaczyć, że od dawna zdradzał  żonę. Tymczasem Aleksandra dalej knuje. Wiedząc, że Majki nie będzie w  domu, pojawia się u Olkowiczów i prosi Annę o rozmowę. Majka żali się Lilce, jak bardzo źle Anna przyjęła  informację o tym,  że Michał jest ojcem jej dziecka. Lilka pociesza  przyjaciółkę ale  jeszcze tego samego wieczoru między Anną i Majką znów dochodzi do  kłótni. Na szczęście nieprzyjemną rozmowę przerywa pojawienie się  Michała z tajemniczym gościem.

ODCINEK 65
Tajemniczym gościem okazał się Mikołaj, który potwierdził, że to w  jego klinice doszło do pomyłkowej inseminacji Majki. W Panorama Projekt  aż huczy od plotek na temat Michała i domniemanej ciąży Majki. Tymczasem Piotr jest coraz bardziej pod urokiem Elizy. Zaprasza ją na  spotkanie do  „Kliszy”. Niestety spotkanie nie do końca przebiega tak,  jak sobie to wyobrażał.

http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/evee

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB© Copyright 2002–2018 PunBB
statystyka