BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#31 2010-08-15 12:10:55

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Re: Myśli i próby samobójcze

Swoją drogą, brak akceptacji w społeczeństwie to dobry temat na osobny wątek wink

Zgadzam się. Ja mogłabym napisać o tym cały esej wink Albo i dwa.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

2010-08-15 12:10:55

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#32 2010-08-15 12:32:05

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

maniaczko, tylko że ja szukałam pomocy. Mówiłam co się dzieje i nic. Od nikogo pomocy ani zrozumienia hmm w takich chwilach naprawdę wierzy się że widocznie coś ze mną nie tak...

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#33 2010-08-16 11:44:16

storczyk
Rysiowiańczyk
Od: "Karaina" Czarów

Iris, wybacz, że to powiem, ale trzeba mieć anielską cierpliwość żeby z Tobą wytrzymać! I nie chodzi tu o to jakie poglądy głosisz, tylko w jaki sposób! Wiesz, od ludzi bije pozytywna bądź negatywna energia, którą ja wyczuwam na odległość. Na tym forum od razu odnalazłam bratnie dusze w osobach Wariska, Struśkę i TOncia , który stał się prawdziwym przyjacielem. Od Ciebie na odległość bije negatywna energia. Zastanawiam się tylko czy warto jest wiecznie iść pod wiatr? Ja wiem, że tam gdzieś w środku jesteś fajną dziewczyną, którą na pewno da się lubić.
Żeby nie było, szanuję Twoje zdanie <bo często podkreślasz, że ludzie ci tego zabraniają>, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam w jaki sposób je głosisz!
Zawsze byłam szczera do bólu.
pozdrawiam: Czarownica

Ostatnio edytowany przez storczyk (2010-08-16 14:16:19)

"Spróbuj po prostu żyć. Rozpamiętywanie jest zajęciem starców."
                                 Paulo Coelho
Zakon Sióstr Jawnogrzesznic Pod Wezwaniem Od Tyłu lx

#34 2010-08-16 11:55:25

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Storczyk zabraniam Ci się określać mianem Czarownicy kij smile Na pewne sprawy patrzy się po prostu inaczej gdy ma się tych kilka latek więcej. Człowiek dojrzewa i poznaje świat. Przekonuje się, że nie jest tak różowo, że nic nie jest czarne albo białe. Storczyku przez Ciebie, Papó, Ann Dorocie czy Iwonę przemawia po prostu życiowe doświadczenie.

Ostatnio edytowany przez MEG1984 (2010-08-16 11:55:45)

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#35 2010-08-16 12:03:31

storczyk
Rysiowiańczyk
Od: "Karaina" Czarów

MEG1984 napisał:

Storczyk zabraniam Ci się określać mianem Czarownicy kij smile Na pewne sprawy patrzy się po prostu inaczej gdy ma się tych kilka latek więcej. Człowiek dojrzewa i poznaje świat. Przekonuje się, że nie jest tak różowo, że nic nie jest czarne albo białe. Storczyku przez Ciebie, Papó, Ann Dorocie czy Iwonę przemawia po prostu życiowe doświadczenie.

Ta Meguś...Jesteś kochana, że w tak pięknych słowach określiłaś nasze wapniaste kółko wzajemnej adoracji!! Buziaki
P.S. Zapytaj Tonciową o moje zdolności Czarownicze. Nie mówię tu o byciu czarodziejką tylko czarownicą!

"Spróbuj po prostu żyć. Rozpamiętywanie jest zajęciem starców."
                                 Paulo Coelho

#36 2010-08-16 12:11:17

Papuka
Wesołych Świąt!!!

tak potwierdzam że storczyk to czarownica tongue udało jej się zamienić kosz papukowych pomidorów na browar lol
a co do tematu dyskusji. Kwiatku masz rację. Też miewam wrażenie że Maniaczka w jakiś dziwny sposób głosi swoje poglądy.

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#37 2010-08-16 12:44:05

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

Zagotowało się i we mnie! Życie weryfikuje - to prawda! ALE wszystko zależy od człowieka i od sytuacji i będę to powtarzać do znudzenia. Ja miałam styczność z TYM i z dzisiejszej perspektywy wiem, że to było tchórzostwo. Bałam się w ogóle coś z problemem zrobić, praktycznie od razu się poddałam i nie próbowałam nawet szukać wyjścia, nie chciałam sprostać temu wszystkiemu. Stchórzyłam, bo tak było dla mnie łatwiej: jedna chwila i albo ma mnie nie być albo podejmuję decyzję o tym, że walczę. Po co miałam się męczyć? Stchórzyłam!!! Stchórzyłam przed problemem, przed walką, przed życiem!
Czasem wyjściem jest rozpaczliwe szukanie ratunku. Czasem ktoś obcy wysłucha. I to jest ta optymistyczna wersja jak już pisałam gdzieś wyżej, bo ja naprawdę wierzę, że znajdzie się jakieś wyjście. Czasem tylko wydaje się, że jesteśmy tylko my, nie ma nikogo obok...............................................................
A bywa różnie... powody są różne...
Egoizm i tchórzostwo. To też możliwe...

Dziś nie jestem optymistyką, ale uwielbiam nieść radość innym i dużo rozmawiać z innymi. Cieszę się, że jestem ich opoką. Może właśnie tak miało być?
Nie korzystałam z pomocy psychologa.

Dziękuję Wam jeszcze raz za nowe spojrzenia na te sprawy.

Ostatnio edytowany przez meaaem (2010-08-16 12:47:42)

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

#38 2010-08-16 13:43:12

Toncio
Truskaweczka Marka
Od: Dolnyśląsk

Kwiatek czarownicą?! yikes
Bzdura lol

Ostatnio edytowany przez Toncio (2010-08-16 23:05:54)

Bez Ciebie nie ma mnie... Kocham! Wiesz?

#39 2010-08-16 18:36:21

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

I nie chodzi tu o to jakie poglądy głosisz, tylko w jaki sposób!

Nigdy nie grzeszyłam specjalnym nadmiarem taktu jeśli chodzi o sprawy, w których mam inne poglądy niż większość. Wybacz, jeśli Cię uraziłam lub wybaczcie inni, jeśli też was uraziłam. Piszę co myślę.

Od Ciebie na odległość bije negatywna energia.

Dopiero teraz to zauważyłaś? lol Ja od zarania dziejów jestem pesymistką i to pewnie dlatego...

Zastanawiam się tylko czy warto jest wiecznie iść pod wiatr?

Hmm, czyli sugerujesz, że powinnam zmienić swoje poglądy na takie, które mają wszyscy, bo tak jest lepiej? Ciekawe podejście... Czyli nie mam prawa mieć swojego zdania?

Ja wiem, że tam gdzieś w środku jesteś fajną dziewczyną, którą na pewno da się lubić.

Miło mi smile Ale to niestety nieprawda. Mnie się nie da lubić. Niektórzy próbują, ale to pewnie ma jakiś związek z tym, że nie rozmawiam z nimi o samobójstwach.

Zawsze byłam szczera do bólu.

Ja też. To chyba widać, prawda?

Przepraszam, że tu się odezwałam. Nie mam prawa, skoro tego nie przeżyłam. Takie przesłanie odczytuję z waszych postów.

Też miewam wrażenie że Maniaczka w jakiś dziwny sposób głosi swoje poglądy.

A może chodzi po prostu o to, że moje poglądy są dziwne (czyli inne od waszych), a nie sposób, w jaki je głoszę?

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#40 2010-08-16 19:29:25

Papuka
Wesołych Świąt!!!

nie chodzi o to, że masz klapki na oczach. Często widać że jeśli zada ci się pyt na które nie ma jednoznacznej odp to unikasz jej. Białe i czarne.
Małżeństwo nie kochające się ok, ale związek pełen miłości nie będący małżeństwem to zło...
obłuda i tyle

Stopka forum