BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#41 2010-09-14 01:36:55

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Re: Spostrzeżenia forumowicza odnośnie FaktUli :)

Miłość? Gdzie kiedy i jak tongue Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy że my naprawdę nie zawsze się ze sobą zgadzamy smile
Parę dni temu miałam skoemntwany dokłądnie każdy dział faktuli, ale niechcący odświeżyłam i mi wszystko wcięło tongue
Droga młodzieży (tongue) nie miejcie nam za złe że czasem odwołujemy się do waszego wieku. Po prostu czasem to wręcz nie da się tongue A ten temat jest chyba właśnie po to aby też i pokrytykować prawda?

ps Papuki trochę wypiły więc proszę o wybaczenie mi ewentualnych błędów tongue

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2010-09-14 01:36:55

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#42 2010-09-14 15:28:22

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Re: Spostrzeżenia forumowicza odnośnie FaktUli :)

Papóś, ale przecież wszystko już jest wyjaśnione i myślę, że nikt nie czuje się urażony, pominięty, czy inne takie tongue
Jeżeli mogę, to chciałabym niedługo zacząć przygotowywać numer. Większość już sobie zanotowałam. Harmonia, ład, porządek tongue xD

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

Stopka forum