BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#221 2010-07-16 20:44:10

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków

Re: Szymon Majewski Show z Julką i Filipem - relacja na gorąco xD

Super zdjęcia smile A ta kaczucha to takie nawiązanie do KSD? wink

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

2010-07-16 20:44:10

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#222 2010-07-16 22:16:40

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Nie, kaczucha jest, bo uczyłam się na niej obsługi mojego aparatu i ładnie mi wyszła xDD

Przeklejam tę informację tutaj, bo nie wiem, czy do wszystkich dotarła.

Strychnine napisał:

Zostałam oddelegowana przez Papó do zamieszczenia ogłoszenia, co właśnie z radością czynię, bo takie oficjalne rzeczy strasznie mnie rajcują xD

UWAGA!
W związku z planowanym na wtorek 20. lipca spotkaniem użytkowników Foróm, zwanym dalej Minizlotem, mam do przekazania parę informacji.

Po pierwsze, żeby nie było wątpliwości, podaję listę osób, które potwierdziły swoje przybycie:
• Ajrisz
• aleks_strusiek
• Beja
• Chori
• Ciasteczko
• foksi
• independent
• Lana
• miu
• mlawer
• Papuka
• Pszczoła
• Strychnine

Po drugie, przejdźmy do rzeczy xD

Zbiórka została ustalona na godzinę 10:15 pod pizzerią Dominium Pizza w głównej hali Dworca Centralnego - nie sposób nie trafić, a każde takie spotkanie tam się rozpoczynało - FanZlot i późniejsze, więc jest to jakby miejsce symboliczne. Tam będziemy oczekiwać przyjazdu mojej córki Beji. Mam nadzieję, że wszyscy trafą, jeśli ktoś się obawia, że nie trafi, prosimy o informację xD

Po trzecie, będzie nas, jak widzicie, dużo. Żeby łatwiej się było nam rozpoznawać i porozumiewać, prosimy o sporządzenie dla siebie identyfikatora, na którym znajdą się imię i nick z Foróm. Taki identyfikator plastikowy z agrafką można kupić w papierniku za złotówkę czy ileś, ja np. wykorzystam swój z FanZlotu xD

No, to na razie tyle xD

Dodam jeszcze, że nasza wycieczka będzie wymagała zakupu biletów komunikacji miejskiej, najprawdopodobniej dobowych. Kupi się hurtem, więc się nie przerażajcie, tylko miejcie fundusze przygotowane xD Normalny kosztuje 9 zł, ulgowy 4,5 zł, ale to się chyba i tak bardziej opłaca, niż jednorazowe czy czasowe, bo będzie sporo przesiadek.

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-07-18 18:01:46)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#223 2010-11-02 00:11:50

juligianni
Przyjaciel Brzyduli
Od: Warszawa

Magda to jest WIELKI SKARB tego forum smile Już choćby za samą relację ze spotkania plus autografy dla tych, którzy o to prosili smile

"Kłam­stwo nie sta­je się prawdą tyl­ko dla­tego, że wie­rzy w nie więcej osób."  Oscar Wilde

#224 2010-11-24 22:21:56

mona22
Osoba

Hej dziewczynki!
Na wstępie Strychnine - zazdroszczę wszystkich momentów z Bobkiem.
I tutaj moje pytanko ponieważ jestem z Trójmiasta a nie Wawy niestety ;( to może uda mi się trafić w wakacje na ślad Filipa lub Julii.
Nie wiecie przypadkiem w jakich rejonach mieszkają w Gdańsku?
Buziaczki smile

Ula: Chcesz jagodziankę? Viola: A z czym masz?

Stopka forum