BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2010-09-12 21:08:46

juanitta
Drugie oczy Uli

Re: Najromantyczniejsze sceny

120 wyznanie Uli w windzie

130 Marek, Ula "Niektórzy ludzie czasem zmieniają zdanie" w tle "Morning Randes- Vous"

134 Marek daje Uli pamiętnik (pamiętne "truskawki"tongue)

147 winda- i wcześniejsze "Zabiorę Cię windą do nieba" w tle melodia Shoeless Joe

149 Marek z Ulą w gabinecie "Ty jesteś dla mnie najpiękniejsza" i całuje ją w czoło w tle "Angels cry"

i jeszcze jedna scena w odcinku 180 i coś tam kiedy Marek wyznaje ojcu "Zrobiła to, bo mnie kochała"

Wszystkie sceny są romantyczne, dobrze napisane i świetnie zagrane plus super muzyka. Gwarancja sukcesu:-)

Jedyne co jej zostało to platformy wiertnicze!

2010-09-12 21:08:46

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2010-09-30 18:00:24

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Mmm, do romantycznych scen zaliczyłabym także tę z odcinka 43, kiedy to Książe (Marek) ratuje Księżniczkę (Ulę) z rąk złego Potwora (Rafał) tongue A potem ich wspólny taniec i ten wzrok Uli <Marka z resztą też big_smile>... Cudo!

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#13 2010-10-01 21:53:02

Kitty84
Druga połówka Marka

odcinek 173 - sceny od momentu powrotu Ulki do samochodu Maćka po odwiedzeniu pewnego ważnego miejsca nad Wisłą do samego końca odcinka, a zwłaszcza to, jak Seba próbuje wybadać, co się dzieje z jego kumplem i mówi coś w stylu, że gdyby nie to, że to jest kompletnie nieprawdopodobne, to by pomyślał, że Marek się zakochał w Brzyduli, na co Dobrzański rzuca mu wymowne spojrzenie, a Seba doznaje szoku. Do tego ta boska muzyka w tle - uwielbiam wszystkie sceny, w których występuje ten motyw, zresztą najlepszy z całego serialu.

FOM storczyk MDUC GNAJ SWSiOCJT DORIS | owoce | mini | Niepoprawna Markomanka

#14 2010-10-15 20:31:30

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Matko, mój trzeci post w tym temacie, ale jak się wraca do odcinków to się więcej zauważa big_smile

Odcinek 65
Marek na ulicy mówi Uli, że jedno nieporozumienie rodzi następne, i że strasznie ciężko jest się z tego wycofać. A Ulka tłumaczy mu, że kolejne kłamstwa tylko pogorszą sytuację i że powinien powiedzieć prawdę. I, że jak się kogoś kocha to nie można tak po prostu przestać. Nawet jeśli ta osoba kłamie, zdradza... A w tle "Plesure zone" ^^ smile

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#15 2010-10-16 09:36:24

markoholiczka95
Entuzjasta

Dla mnie najromantyczniejsze sceny to te z odcinka 159 podczas ich pobytu nad wisłą

Njabardziej Cie kocham kiedy jesteś w głowie kiedy w moich myślach ciągle jest o tobie
"Jeżeli masz tą jedyną, wszystkie inne się nie liczą"

#16 2011-01-16 19:29:29

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszków 4ever;)

Już tu większość najromantyczniejszych scen została wymieniona, chociaż nie ze wszystkimi się zgadzam. Może jeszcze dorzucę coś od siebie smile
odcinek 61 albo 62, nie pamiętam dokładnie, była wtedy taka akcja z kolczykami dla Mirabelli (swoją drogą to ómarło mnie to, jak Ula ją wtedy ugościła w sekretariaciexD) i w końcu dostała je Ula, ale niby tylko, żeby zmylić Paulę i ona ich nie chciała przynieść, ale rano Marek zostawił je na jej biurku i napisał wtedy taki pięęękny list, że nawet mi się spodobał a mnie jakoś rzadko wciąga romantyczna korespondencja ( w ogóle wszystko co romantyczne)xD
a moim ulubionym pocałunkiem jest ten ze 149 odcinka, ale nie ten na końcu w czoło, tylko ten z początku przy regale:) jest taki...spontaniczny:D i oczywiście miałam dreszcze, kiedy go oglądałam:D
podoba mi się też scena ze 125 odcinka kiedy to Marek goni Ulkę smile to takie...typowe, że aż genialne big_smile
a najlepszy jest oczywiście happy end, chyba dlatego, że żegnaliśmy tak wspaniały serial (mimo lekko spapranego wątku głównych bohaterów w drugim sezonie) big_smile
tyle ode mnie smile pozdrawiam smile

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie będzie Aleks pluł nam w twarz lol3

Stopka forum