BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-20 22:06:03

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

The best of Ula

1. Propozycje dajemy w formie:
    numer odcinka
    opis sceny
    uzasadnienie

2. Podać można kilka propozycji.
3. Dopuszczalne są tylko posty zawierające propozycję sceny. zanim dodasz swoją propozycję sprawdź czy ktoś już nie dał takiej.
4. Dobrze jest Upewnić się przed dodaniem swojej propozycji, czy na pewno pasuje do tematu big_smile Chyba, że autor propozycji dobrze uzasadni czemu Viola jedząca pomidory pasuje do tematu najromantyczniejsze sceny big_smile

Miłej zabawy big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2010-05-20 22:06:03

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-01-16 20:19:29

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszków 4ever;)

Re: The best of Ula

w odcinku 23 albo 24 Ula wyciągnęła taką smutną a jednocześnie trochę zabawną refleksję na temat relacji jej, Pauliny i Marka "Żal mi go. Żal mi jej. A najbardziej mi żal siebie"xD dzięki temu, że były ujawnione mysli Uli często te jej życiowe wnioski przyprawiały o niepohomawone ataki śmiechu :lol1: ja pamiętam 186 odcinek, Ula w myślach na temat zapominania o Marku "wiśta wio, łatwo powiedzieć lol3, albo kiedyś jak szukała Violetty i myślała, że Marek ma romans z Julią i tak sobie idzie i myśli :lolacja dla dwojga, apartament i zero moralnego kaca. Ciekawe, co by powiedziała..Violett?" (i wtedy Viola wysiada z autobusu)xD podczas różnych akcji w FD, jak Ula musiała sobie z tym radzić, to też świetna była big_smile np. podczas castingu do FD Sportivo jak miała na głowie kurnik modelek lol3

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie będzie Aleks pluł nam w twarz lol3

Stopka forum