BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-05-04 11:12:42

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

House M.D. S07E20 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Zapraszam do komentowania smile

Odcinka jeszcze nie oglądałam, jedynie włączyłam żeby pobrać napisy.
Pierwsza myśl: O Grzesiowi odrastają włosy big_smile
I za to już kocham ten odcinek tongue

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2011-05-04 11:12:42

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-05-04 14:49:38

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Re: House M.D. S07E20 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

Odcinek obejrzałam i mam wrażenie, że znów przypadek był w tle wydarzeń. Po raz kolejny na pierwszy plan wysuwały się gierki między bohaterami. Foreman i Chase starali się udowodnić, że nie są tacy, jakimi się wszystkim wydają. Tylko, że swojej prawdziwej natury nie oszukali.
Podobał mi się Wilson. Biedaczek jest przyjacielem i Grzesia i Lisy dlatego zawsze musi się nagimnastykować by wspierać oboje. Tym razem próbował ich zmusić do szczerej rozmowy i stworzenia wspólnego frontu. Podobała mi się jego stanowczość i to, że doskonale wiedział do jakiego rodzaju szantażu się posunąć aby osiągnąć to, czego chciał big_smile

Zaskoczyła mnie matka Lisy. Nie podejrzewałabym jej, że posunie się do takich metod by jej córka i House się zeszli. W końcu nie raz pokazała, że nie znosi Grzesia. Coś w jest w jej słowach, że tylko oni dwoje są w stanie wytrzymać ze sobą nawzajem. Problem w tym, że żadne z nich nie jest chyba gotowe żeby zaryzykować raz jeszcze i na pewno żadne nie chce iść na kompromis.

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#3 2011-05-05 12:32:27

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Re: House M.D. S07E20 - komentujemy! <<UWAGA SPOILERY>>

była nie-teściowa Grzesia zaskoczyła mnie kompletnie. Nie sądziłam, że tak będzie jej zależało na zejściu się Lisy i Grzesia. Ma jednak absolutną rację, że tylko oni są wstanie wytrzymać ze sobą. Lisa znosi wszystko co robi House i z wzajemnością.
Chase i Foreman pokazali, że swojej prawdziwej natury nie da się oszukać. Można udawać, ale w skrajnych sytuacjach prawdziwe "ja" wyjdzie zawsze.

Wilson zabił mnie tekstem, że rozstanie Grzesia i Lisy było częściowo z powodu tego, że Grześ jest Grzesiem big_smile
Ogólnie kolejny ciekawy odcinek, ale nie wybijający się ponad resztę. Były o wiele lepsze.

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

Stopka forum