BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2011-06-10 22:58:34

independent
Kochanka Marka
Serwis

Re: Mini miniaturki xD

Filipomanko, ostatnio nadrabiam hurtowo, a i Twój wątek znalazł się na liście zaległych, więc jestem wink
Przeczytałam obie miniatury i stwierdzam, że bardziej podobała mi się pierwsza. Ostatnie zdanie, absolutnie bije na głowę wszystko i pozwala, nabrać tym kilku słowom naprawdę ogromnego znaczenia, które w przypadku innych osób w ogóle nie miałyby takiego wydźwięku. Fajnie to wymyśliłaś smile Druga mini, też jest fajna, ale tak, jak wspomniałam podobała mi się mniej. Może dlatego, że przez połowę mini opisujesz dokładnie wydarzenia, które już wszyscy doskonale znają? No, nie wiem… Ale to oczywiście, tylko moje odczucia. Pisz dalej, czekam na coś nowego smile

- Czego się boisz? - zapytał.
W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym... Boję się życia... Ale najbardziej boję się, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, bo jest to dla mnie za trudne.
- Boję się pająków - odpowiedziała.

2011-06-10 22:58:34

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2011-06-11 16:24:27

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Re: Mini miniaturki xD

Filipomanka napisał:

Jednak, co się stało, to się nie odstanie. Nie ma wehikułu czasu...

Ależ jest! A serial Doctor Who to co? big_smile

Przepraszam, musiałam wink. Od dawna myślę o takim crossoverze i kto wie, co się z tego urodzi...

No ale. Khm, khm. Już przechodzę do rzeczy. Miniaturka podobała mi się średnio. Ładnie dobrana piosenka, ale cóż z tego, skoro połowę historii doskonale już znamy... Nudy. Mogłaś to trochę skrócić. W zasadzie bez pierwszej części doskonale by się obeszło tongue W drugiej części zaczęło się dziać coś więcej i naprawdę nieźle to wymyśliłaś smile. Bardzo smutne zakończenie, nawet się troszeczkę wzruszyłam. Tylko ten cedzak mi tam zgrzyta tongue. Nie da się tego zastąpić czymś innym?
Stylistycznie trochę leży, interpunkcja chyba w miarę dobrze. I, jako że jestem Wyrocznią (tongue), twierdzę, że zaimki z wielkiej litery mogą zostać w całym tekście wink.

Irka, Komentator Marudny

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2011-06-11 16:28:37)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

Stopka forum