BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2011-07-01 12:49:21

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Re: Czekoladowy miszmasz

aaaaaa, boska xD Podobają mi się te kolory, kolory <33333
Kolory są boskie, czcionka też ciekawa, chociaż nie jestem pewna, czy jestem w stanie się doczytać xD Trochę jest chaos w tej pracy, ale ja się nie będę wypowiadała na temat chaosu w pracach z wiadomych przyczyn tongue Nie no, bardzo mi się podoba. Przyciąga i można zawiesić na chwilkę oko, a nie tylko spojrzeć i powiedzieć: "Aha". Ogromny + .
A z tytułu opowiadania [przykro mi, że tylko z tytułu, nie z treści...] wnioskuję, że praca pasuje do niego. I to tło, mmm.
Córcia, teraz wakacje to będziesz grafikować, tak, to, hm, wielka prośba ode mnie. Ty się nie możesz, no way!
C.

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

2011-07-01 12:49:21

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2011-07-01 20:54:06

Chocolate
BrzydUloholik
Od: Zimowa stolica
Serwis

MEG napisał:

Choco kolejna praca którą już widziałam. Zdążyłam ją jeszcze zobaczyć na twoim blogu, na którym wyglądała świetnie. To naprawdę fajna praca smile

Oj tak, tam naprawdę fajnie to wyglądało, bo tutaj bez reszty nie jest już, niestety, takie fajne. Ale i tak mi się podoba i cieszę się, że Tobie również. wink

MEG napisał:

Swoją drogą blog to zniknął nagle i zastanawiałam się czy to twoja decyzja, przypadek czy też  ktoś obcy się do niego dobrał.

Gdybym miała to tłumaczyć, to zajęłoby dość dużo miejsca. Napiszę tylko tyle, że po części to moja decyzja, a po części robota mojej klasy... hmm No cóż, miałam dość niemiłych komentarzy moich wrednych koleżanek, więc postanowiłam częściowo zniknąć z sieci. Na szczęście jest jeszcze foróm. lol

MEG napisał:

A skoro wrzuciłaś pracę, która miała być ilustracją do Bezludnej wyspy to można oczekiwać na nowy rozdział?

Myślę, że tak, ale to może jeszcze trochę potrwać, ponieważ ostatnio cały czas nie ma mnie w domu, a jak jestem, to mam dużo zajęć, więc... nie wiem, ile to potrwa. Jednak na pewno postaram się coś napisać do końca lipca.

MEG napisał:

Pozdrawiam i życzę weny graficznej i pisarskiej kiss

Również pozdrawiam i dziękuję za komentarz kiss

Wkręętka! napisał:

aaaaaa, boska xD Podobają mi się te kolory, kolory <33333
Kolory są boskie, czcionka też ciekawa, chociaż nie jestem pewna, czy jestem w stanie się doczytać xD

Mnie też się właśnie spodobały te kolory. Były takie trochę nietypowe, jeśli chodzi o moje prace i dlatego postanowiłam je zostawić. wink Co do czcionki, to kliknij sobie PKM i wciśnij: pokaż obrazek. Wyświetli się większy i będzie więcej widać. Ja się tam doczytałam. smile

Wkręętka! napisał:

Trochę jest chaos w tej pracy, ale ja się nie będę wypowiadała na temat chaosu w pracach z wiadomych przyczyn tongue Nie no, bardzo mi się podoba. Przyciąga i można zawiesić na chwilkę oko, a nie tylko spojrzeć i powiedzieć: "Aha". Ogromny + .

Ale ja lubię chaos w swoich pracach, bo nie są takie proste, choć nie mogę powiedzieć, że takich też nie lubię robić. Jeśli coś mi wyjdzie, to wyjdzie, a jak nie, to poprawiam. smile Liczy się oryginalność, no nie? big_smile

Wkręętka! napisał:

A z tytułu opowiadania [przykro mi, że tylko z tytułu, nie z treści...] wnioskuję, że praca pasuje do niego. I to tło, mmm.

Może kiedyś uda Ci się przeczytać. Na razie są tylko trzy rozdziały, więc nie ma tego za dużo. wink Wierzę w Ciebie, choć wiem, jakie są przyczyny tego, że nie czytasz.

Wkręętka! napisał:

Córcia, teraz wakacje to będziesz grafikować, tak, to, hm, wielka prośba ode mnie. Ty się nie możesz, no way!

Mamuś, ja dużo grafikuję. big_smile Pod moim profilem jest serwis i tam jest link do mojego bloga graficznego, bo tak jakoś wyszło, że postanowiłam się troszkę sama pobawić. wink Zawsze mówię, że kiedyś może pokocham grafikę równie mocno, jak pisanie. smile

Buziole kiss

Moje nowe opowiadanie: Bezludna wyspa | Nareszcie są wakacje! lol

Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść,
nie nienawidź mocno, bo przyjdzie miłość...

#23 2011-07-02 15:51:49

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

uuał... ten blog to to o czym mi mówiłaś? Prace są naprawdę fajne, lubię taki styl... Musimy pogadać xD Jak będziesz na GG to pisz, ja jestem na niewidoku ostatnio często, także możliwe, że będę tongue

Hm, a jaka jest przyczyna tego, że nie czytam wg Ciebie? ;>

C.

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

#24 2011-07-02 16:32:45

Chocolate
BrzydUloholik
Od: Zimowa stolica
Serwis

Wkręętka! napisał:

uuał... ten blog to to o czym mi mówiłaś?

Nie, to nie to. Stamtąd odeszłam. Długo by tłumaczyć, dlaczego.

Wkręętka! napisał:

Prace są naprawdę fajne, lubię taki styl...

To się cieszę, że Ci się podobają. smile

Wkręętka! napisał:

Musimy pogadać xD Jak będziesz na GG to pisz, ja jestem na niewidoku ostatnio często, także możliwe, że będę tongue

Ja też jestem często na niewidoku, ale na razie nie mam za dużo czasu. hmm

Wkręętka! napisał:

Hm, a jaka jest przyczyna tego, że nie czytam wg Ciebie? ;>

Coś wspominałaś, że nie masz czasu, a poza tym wolisz inną tematykę. Czy to nie Ty? mysli

JA xD

Moje nowe opowiadanie: Bezludna wyspa | Nareszcie są wakacje! lol

Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść,
nie nienawidź mocno, bo przyjdzie miłość...

Stopka forum