BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-09-21 08:01:31

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

PnŻ, s02e04

Jerzy ponownie zaprasza Ankę na kolację. Ignacy chce wyjść wcześniej z pracy pod pretekstem załatwienia spraw na uczelni. Zgłasza się z tą prośbą do Poli. Jerzy idzie na spotkanie z Małgorzatą. Przedstawicielka wydawnictwa próbuje komplementami przekonać kucharza do napisania książki. Na boisku szkolnym odbywa się próba tańca. Wszyscy oprócz Mańki są podekscytowani wyczynami Grochola. Dziewczyna dostrzega Daniela. Ten wręcza jej prezent. Andrzej przychodzi do Anki. Mężczyzna chce porozmawiać z nią o Beacie.

http://tvnplayer.pl/odcinek,przepis-na- … ,3671.html

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

2011-09-21 08:01:31

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2011-09-21 14:19:51

Beja
Kochanka Marka

Re: PnŻ, s02e04

Ja widziałam już wczoraj - genialny odcinek! big_smile
Nawet nie wiem, co było najlepsze - na pewno super rozmowy pomiędzy Manią i Andrzejem, ale podoba mi się też wątek nowego asystenta Poli - który nie dość że przystojny, to jeszcze podstępny! tongue No i Beatka nam się rozochociła tongue

Jedyne, co mnie trochę denerwuje i irytuje, to to, że już od finału pierwszego sezonu Anka i Jerzy nie mogą normalnie ze sobą pogadać i się spotkać, bo ciągle im ktoś lub coś przeszkadza... Może za tydzień tongue

#3 2011-09-21 14:39:13

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Jestem już po odcinku uśmiałam się nieźle big_smile Odcinek mam wrażenie, że trochę spokojniejszy niż szed tygodnia. Trochę mniej nowych wątków i nie było aż takiego chaosu big_smile
Mańka wie jak rozmawiać z ojcem pyskuje mu nieźle big_smile
Irenka raz po raz jest sprowadzana na ziemię ze swoimi uczuciami wobec Gniewka myślałam, że między nią, a Andrzejkiem to dojdzie wręcz do rękoczynów big_smile
Żona Jerzego pewnie jeszcze nie raz namąci. Świetna kreacja aktorska tej postaci.

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#4 2011-09-23 20:23:00

Iwona
Kochanka Marka

Hej, odcinek świetny, to w sumie już w przypadku PnaŻ norma big_smile

Pola kupująca bilety na mecz była świetna i oczywiście chowający się przed nią asystent - kłamczuszek też lol
Klemens pozwolił sobie na skok w bok? Na co on liczył? Że się nie wyda, czy że Pola mu puści to płazem?

Wejście Elżbiety było totalnym zaskoczeniem. Ciekawe co teraz zrobi Jerzy?

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

Stopka forum