BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#121 2010-05-27 17:04:14

lady_garga
Cokolwiek Marka
Od: Pi?a

Re: j polski

nie jestgem pewna czy dobrze pami?tam bo mia?am to rok temu, ale to chyba by?o tak, ?e zacz??o si? od opisu obrazu... nie?
IMO to powinno by? tak, ?e najpierw w czasie tera?niejszym autor opowiada o obrazie, p?niej przechodzi do czasu przesz?ego i opowiada zdarzenia z czas drugiej wojny ?wiatowej. budowa jest przystosowana do tego, aby czytelnik automatycznie zacz?? porwnywa? Michasia do Ikara...
nie jestem pewna czy o to chodzi, ale... tongue

"Wszystkie kud?ate my?li kiedy? wy?ysiej?" heart   
Moja familia: mam? klaudusia_227, siestra Ind i siostrzyczka duchowa vivienn kiss
GNAJ; FSiJPH; SWSiOCJT; SZFGM; MDUC

2010-05-27 17:04:14

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#122 2010-05-27 17:12:54

Asiol
Truskaweczka Marka
Od: okolice Szczecina

lady_garga napisał:

nie jestgem pewna czy dobrze pami?tam bo mia?am to rok temu, ale to chyba by?o tak, ?e zacz??o si? od opisu obrazu... nie?
IMO to powinno by? tak, ?e najpierw w czasie tera?niejszym autor opowiada o obrazie, p?niej przechodzi do czasu przesz?ego i opowiada zdarzenia z czas drugiej wojny ?wiatowej. budowa jest przystosowana do tego, aby czytelnik automatycznie zacz?? porwnywa? Michasia do Ikara...
nie jestem pewna czy o to chodzi, ale... tongue

Raczej o to bo te? tak my?la?am smile
Dzi?kuj? bardzo kiss

MB heart
MDUC, DORIS, GARLZ, SWSiOCJT, H.U.M.O.R.

#123 2010-11-25 17:06:22

malvina2506
Linkożerca

Hej,
Widz?, ?e mia?a? taki sam temat z jakim ja teraz si? m?cze. Czy mog?abys powiedzie? mi jak odpowiedzia?a? na pytanie ; ,, Jak? role zdaniem Stefana ?eromskiego mia?a odegra? w odrodzonej Polsce rewolucja naukowo techniczna''?

#124 2011-02-23 10:22:48

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Je?ewo\Zawidz
Serwis

Witam! kiss
  Mam takowy problem Moi Drodzy: Mam napisa? na polski kronik? tygodniow? w sposb humorystyczny o swojej miejscowo?ci, a problem jest taki, ?e nie mam bladego poj?cia jak zacz?? i w ogle co dalej zrobi?. Mo?e wie kto? z Was jak to w ogle zacz?? i poprowadzi? dalej. Za wszelk? pomoc z gry dzi?kuj? kiss

Najpi?kniejsze s? lasy mieszane...
Czu?am si? bardzo samotna, a jednocze?nie zadowolona z samotno?ci...
Nigdy nie ufaj m??czy?nie. To cukierek moczony w truci?nie...
Najbardziej ci? kocham, kiedy jeste? w g?owie...

#125 2011-09-20 16:20:03

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Je?ewo\Zawidz
Serwis

Dobry! kiss
Ba?gam, kochane wy moje pom?cie my?l? nad tym czytaniem ze zrozumieniem ju? drugi dzie? i nic, czyta?am ten tekst z 6 razy i nadal zero, a jutro polonistka b?dzie to sprawdza?a ka?demu w zeszycie hmm
Linki do tekstu i pyta?:
http://img825.imageshack.us/img825/9205/poloiz.jpg
http://img825.imageshack.us/img825/8182/polo2i.jpg

B?agam, b?agam pom?cie. B?d? wdzi?czna do grobowej deski.

Z gry bardzo bardzo bardzo bardzo dzi?kuj?  kiss

Najpi?kniejsze s? lasy mieszane...
Czu?am si? bardzo samotna, a jednocze?nie zadowolona z samotno?ci...
Nigdy nie ufaj m??czy?nie. To cukierek moczony w truci?nie...
Najbardziej ci? kocham, kiedy jeste? w g?owie...

#126 2011-10-02 14:12:47

Wkr??tka!
Serce przepełnione Ulą

Dobra, zapytam si? was, bo ja kompletnie nie mam ?adnego pomys?u, a my?l? ju? od pi?tku.
Nie chodzi mi to o napisanie za mnie opowiadania, tylko o sam pomys?. Jakie? wskazwki, czy cokolwiek innego. Prosz? <3

Napisz opowiadanie z dialogiem, w ktrym ukarzesz zabawne lub niecodzienne perypetie spowodowane rozprzestrzenianiem si? nieprawdziwej informacji. Swoj? wypowied? zacznij od s?w Marka Twaina: "Dobre k?amstwo mo?e przew?drowa? p? ?wiata, zanim prawda wstanie z ??ka"

- Harry powiedzia? w ko?cu wiesz, ?e zawsze b?d? ci? wspiera?. Prze?kn??. Nawet je?li chcesz poderwa? Malfoya na d?em.
- Ron! - wykrzykn?? Harry z oburzeniem, a potem doda? zduszonym szeptem:
- My?lisz, ?e powinienem?

Stopka forum