BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-20 22:05:48

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

The best of Marek

1. Propozycje dajemy w formie:
    numer odcinka
    opis sceny
    uzasadnienie

2. Podać można kilka propozycji.
3. Dopuszczalne są tylko posty zawierające propozycję sceny. zanim dodasz swoją propozycję sprawdź czy ktoś już nie dał takiej.
4. Dobrze jest Upewnić się przed dodaniem swojej propozycji, czy na pewno pasuje do tematu big_smile Chyba, że autor propozycji dobrze uzasadni czemu Viola jedząca pomidory pasuje do tematu najromantyczniejsze sceny big_smile

Miłej zabawy big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2010-05-20 22:05:48

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-05-21 18:27:24

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Re: The best of Marek

Jeden z moich ulubionych scen z Markiem, która mnie rozśmieszyła, a zarazem sugerowała że Ulka to dla Marka nie tylko asystentka jest w odcinku 94. Najpierw do Ulki przychodzi Maciek. Potem Aleks przysyła Adama na przeszpiegi, a na końcu pojawia się Rafał, który przyszedł przeprosić pannę Cieplak i wręcza jej kwiaty. Tego ostatniego widzą stojący na korytarzu Marek i Seba. Mina Marka i ton głosu gdy wypowiada słowa Wiesz ilu facetów dziś się tu przewinęło bezcenne. A Jeszcze bardziej rozbawia mnie późniejsza rozmowa Dobrzańskiego z Ulą, w której próbuje ją podpytać czy któryś z tych mężczyzn to jej tajemnicza miłość. Jego mina gdy Ulka mówi mu, że to żaden z nich... lol3 No i słowa jakie w myślach Ulka do siebie wypowiada A on co zazdrosny? O samego siebie?
Uwielbiam te sceny.

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#3 2010-05-23 20:54:27

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Tak, tak, nie pomyliłam tematu big_smile Mam zamiar dodać coś z Markiem. big_smile

Ja proponuję rozmowę Sebastiana i Marka z odcinka nr 182, zaczyna się 4:21.
- Aleks wykonuje jakieś dziwne ruchy.
- Może ćwiczy tai-chi? - odpowiada Marek nie podnosząc nawet wzroku znad kalendarza.

Ten dialog niezmiennie mnie zabija. lol2 Głównie moje wyobrażenie Aleksa w obcisłym dresiku wykonującego powolne, niezrozumiałe ruchy. lol

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

#4 2010-05-25 21:53:05

mlawer
Prostuje spinacze

Ej nie zapominajcie o Marku hydraliku ze 111odcinka! Boooski był tongue Takie churcho a dał radę tongue

All the lonely people... Where do they all come from?
DORIS KTB Aleks_Strusiek mom matkom, cudna Kitty bliźniaczkom, jeszcze siestry mam dwie i tata Jasiu też koffa mnie! Maupka córcia ma heart Słoń ofiarny

#5 2011-01-16 20:05:08

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszków 4ever;)

Mnie zawsze dobija ten moment z odcinka 115, kiedy Dobrzański zaczął śpiewać kolędę lol3
jego rozmowy z Sebą to już pominę, bo znaczna większość jest absolutnie genialna big_smile na uwagę zasługują jeszcze te docinki z Aleksem big_smile

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie będzie Aleks pluł nam w twarz lol3

#6 2011-10-27 11:16:25

Grajka
Piesek Aleksa

Mnie bardzo podobała się jego mina i ton głosu , kiedy spotkał Ulę na schodach przy ewakuacji siedziby F&D, ona tłumaczy się,że nic innego nie przyszło jej do głowy, że nie ma żadnego pożaru - a on - CO?

Stopka forum