BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-20 22:05:48

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

The best of Marek

1. Propozycje dajemy w formie:
    numer odcinka
    opis sceny
    uzasadnienie

2. Poda? mo?na kilka propozycji.
3. Dopuszczalne s? tylko posty zawieraj?ce propozycj? sceny. zanim dodasz swoj? propozycj? sprawd? czy kto? ju? nie da? takiej.
4. Dobrze jest Upewni? si? przed dodaniem swojej propozycji, czy na pewno pasuje do tematu big_smile Chyba, ?e autor propozycji dobrze uzasadni czemu Viola jedz?ca pomidory pasuje do tematu najromantyczniejsze sceny big_smile

Mi?ej zabawy big_smile

"r?n?li si? jak dwie oszala?e siekiery" by s?oni big_smile
"Na ko?cu ?wiata, po?rd oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalaz?y si? nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2010-05-20 22:05:48

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-05-21 18:27:24

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Re: The best of Marek

Jeden z moich ulubionych scen z Markiem, ktra mnie roz?mieszy?a, a zarazem sugerowa?a ?e Ulka to dla Marka nie tylko asystentka jest w odcinku 94. Najpierw do Ulki przychodzi Maciek. Potem Aleks przysy?a Adama na przeszpiegi, a na ko?cu pojawia si? Rafa?, ktry przyszed? przeprosi? pann? Cieplak i wr?cza jej kwiaty. Tego ostatniego widz? stoj?cy na korytarzu Marek i Seba. Mina Marka i ton g?osu gdy wypowiada s?owa Wiesz ilu facetw dzi? si? tu przewin??o bezcenne. A Jeszcze bardziej rozbawia mnie p?niejsza rozmowa Dobrza?skiego z Ul?, w ktrej prbuje j? podpyta? czy ktry? z tych m??czyzn to jej tajemnicza mi?o??. Jego mina gdy Ulka mwi mu, ?e to ?aden z nich... lol3 No i s?owa jakie w my?lach Ulka do siebie wypowiada A on co zazdrosny? O samego siebie?
Uwielbiam te sceny.

Kiedy rodzi si? cz?owiek z nieba spada dusza i  rozpada si? na dwie cz??ci.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do m??czyzny.
?ycie polega na odnalezieniu tej drugiej po?owy, po?owy swojej duszy, po?owy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#3 2010-05-23 20:54:27

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Tak, tak, nie pomyli?am tematu big_smile Mam zamiar doda? co? z Markiem. big_smile

Ja proponuj? rozmow? Sebastiana i Marka z odcinka nr 182, zaczyna si? 4:21.
- Aleks wykonuje jakie? dziwne ruchy.
- Mo?e ?wiczy tai-chi? - odpowiada Marek nie podnosz?c nawet wzroku znad kalendarza.

Ten dialog niezmiennie mnie zabija. lol2 G?wnie moje wyobra?enie Aleksa w obcis?ym dresiku wykonuj?cego powolne, niezrozumia?e ruchy. lol

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win

#4 2010-05-25 21:53:05

mlawer
Prostuje spinacze

Ej nie zapominajcie o Marku hydraliku ze 111odcinka! Boooski by? tongue Takie churcho a da? rad? tongue

All the lonely people... Where do they all come from?
DORIS KTB Aleks_Strusiek mom matkom, cudna Kitty bli?niaczkom, jeszcze siestry mam dwie i tata Jasiu te? koffa mnie! Maupka crcia ma heart S?o? ofiarny

#5 2011-01-16 20:05:08

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszkw 4ever;)

Mnie zawsze dobija ten moment z odcinka 115, kiedy Dobrza?ski zacz?? ?piewa? kol?d? lol3
jego rozmowy z Seb? to ju? pomin?, bo znaczna wi?kszo?? jest absolutnie genialna big_smile na uwag? zas?uguj? jeszcze te docinki z Aleksem big_smile

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie b?dzie Aleks plu? nam w twarz lol3

#6 2011-10-27 11:16:25

Grajka
Piesek Aleksa

Mnie bardzo podoba?a si? jego mina i ton g?osu , kiedy spotka? Ul? na schodach przy ewakuacji siedziby F&D, ona t?umaczy si?,?e nic innego nie przysz?o jej do g?owy, ?e nie ma ?adnego po?aru - a on - CO?

Stopka forum