BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#181 2011-05-07 14:32:56

vivienn
Wyznawca pomidoryzmu

Re: Młodym być

brzydulomaniaczka napisał:

Jakoś nie wyobrażam sobie panny Nietrudnej w innym kolorze włosów, wybaczcie xDD

To twoje opowiadanie, twoja koncepcja. smile Skoro nie wyobrażałaś sobie Wiktorii inaczej niż w kolorze blond, to dobrze. Ja też mam podobnie, ale choćby Wiki w PwS(cóż za zbieżność imion, ha xDD) nie jest blondynką, a mądrością nie grzeszy. tongue

Cieszę się, że polubiłaś Agatę smile Starałam się, żeby była bardziej pozytywna

Jeszcze nie powiedziałam, że ją polubiłam tongue Na razie przekonuję się do niej, tzn. zaczynam ją lubić. No, w każdym razie zobaczymy, co tam będzie w następnym rozdziale. big_smile

Ostatnio edytowany przez vivienn (2011-05-07 14:33:52)

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Rodzina forómowa love  PBWBT  FCI

2011-05-07 14:32:56

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#182 2011-05-26 17:01:39

Chocolate
BrzydUloholik
Od: Zimowa stolica
Serwis

No i jestem! Cieszysz się? lol

I co ja mam Ci napisać? Że rozdział jest beznadziejny i w ogóle nie nadaje się do publikacji? Nie, to byłoby kłamstwo, a ja w takich sprawach nie kłamię. No, chyba że byłabyś moją znienawidzoną koleżanką z klasy, ale nie jesteś... wink
Poza tym podejście Marka i Sebastiana do tego wszystkiego jest po prostu świetne. Jeden martwi się o to, że musi nie mieć dwój na świadectwie, a drugi musi zdobyć serce Agaty, choć właściwie panu D. też chodzi o dziewczynę. Ach, ci mężczyźni... big_smile Oczywiście czekoladki i esej z historii bardzo mi się podobały. Chciałabym, że w moim otoczeniu znalazł się jakieś normalny facet, taki romantyczny jak Sebastian. Dobra, wiem, przesadzam. big_smile Ale czasem dobrze jest przesadzać.
Poza tym końcówka była świetna. Myślę, że Agata dobrze zrobiła, oddając ten serek. Na jej miejscu zrobiłabym to samo.

Kończąc, pozdrawiam Cię i życzę weny! kiss

Moje nowe opowiadanie: Bezludna wyspa | Nareszcie są wakacje! lol

Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść,
nie nienawidź mocno, bo przyjdzie miłość...

#183 2011-05-28 18:59:05

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Choco, witam ponownie smile.
No pewnie, że się cieszę big_smile. Wszystkie komentarze i każdy z osobna są dla mnie ważne wink.
Zaczynam podejrzewać, że oddałam Sebastianowi trochę cech z mojego Faceta Idealnego lol. Romantyk, zdeterminowany do osiągnięcia celu, ale nie za wszelką cenę... Borze, w tym opowiadaniu naprawdę jest dużo mnie. Chyba najwięcej. Dałam mu moją szkołę, częściowo moich nauczycieli i mój serek xD Poza tym wyżej wspomniany Sebastian i Agata, która po troszę jest mną. Chyba nie dziwota, że każdy komentarz tak bardzo przeżywam big_smile.

Choco napisał:

Poza tym końcówka była świetna. Myślę, że Agata dobrze zrobiła, oddając ten serek. Na jej miejscu zrobiłabym to samo.

Myślę, że ja też. Chociaż była zaskoczona tą sytuacją, bo rzadko zapewne zwierzają się jej obcy ludzie, postąpiła słusznie. Ha, sama jestem zdziwiona tym, ile zdołałam zmieścić w takiej krótkiej scence big_smile.
Bardzo dziękuję za komentarz kiss

Irka

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#184 2011-05-29 11:03:31

Chocolate
BrzydUloholik
Od: Zimowa stolica
Serwis

No pewnie, że się cieszę big_smile. Wszystkie komentarze i każdy z osobna są dla mnie ważne wink.

To widzę, że nie tylko ja mam jakieś dziwne urojenia. wink

Zaczynam podejrzewać, że oddałam Sebastianowi trochę cech z mojego Faceta Idealnego lol. Romantyk, zdeterminowany do osiągnięcia celu, ale nie za wszelką cenę... Borze, w tym opowiadaniu naprawdę jest dużo mnie. Chyba najwięcej. Dałam mu moją szkołę, częściowo moich nauczycieli i mój serek xD Poza tym wyżej wspomniany Sebastian i Agata, która po troszę jest mną. Chyba nie dziwota, że każdy komentarz tak bardzo przeżywam big_smile.

No to faktycznie dużo w tym opowiadaniu Ciebie. I dobrze. big_smile Dzięki temu lepiej się to czyta i jest taki jakiś realizm w tym wszystkim. I muszę przyznać, że Sebastian jest naprawdę uroczy. love

Chociaż była zaskoczona tą sytuacją, bo rzadko zapewne zwierzają się jej obcy ludzie, postąpiła słusznie. Ha, sama jestem zdziwiona tym, ile zdołałam zmieścić w takiej krótkiej scence big_smile.

No, dość dużo zmieściłaś. Rozumiem, że to miało jakiś głębszy sens, którego na razie nie chce mi się odczytywać. tongue Ale kiedyś to zrobię. Na razie jestem zbyt zmęczona szkołą. Ba! Nawet myślą, że muszę napisać felieton.

Moje nowe opowiadanie: Bezludna wyspa | Nareszcie są wakacje! lol

Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść,
nie nienawidź mocno, bo przyjdzie miłość...

#185 2011-11-07 15:59:08

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Jak zwykle obiecuję, a potem nie dotrzymuję słowa sad Tak was strasznie przepraszam... Pocieszające jest to, że rozdział jest prawie napisany - w moim zeszycie, tylko nie chce mi się przepisywać wink Jak mnie ktoś kopnie w tyłek, to skończę ekspresowo big_smile Pozdrawiam wszystkich, którzy czekają smile

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

Stopka forum