BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#71 2016-01-13 04:13:18

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Re: Singielka - nowy serial z Filipem i Juli?

Bawi mnie jeden w?tek w Singielce... Ale happy endu to raczej nie b?dzie wink big_smile

Ostatnio edytowany przez dorocie03 (2016-01-13 04:14:08)

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe do?eczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobra?nia" ,"Co? ma?ego", "Inaczej"

2016-01-13 04:13:18

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#72 2016-01-15 09:20:12

aleks_strusiek
Owocuje miłością
Od: Wa-Wa

dorocie03 napisał:

Bawi mnie jeden w?tek w Singielce... Ale happy endu to raczej nie b?dzie wink big_smile

A ktry? Mnie te? tylko jeden potrafi momentami roz?mieszy?, ciekawa jestem, czy to ten sam, co Twj.

Klikam, wi?c jestem Rodzice: Strychnine i Bob, Siostry: Cyku?, Beja i Wkr??tka (bli?niaczka) i duchowe siostry Monsz Ja?k i curcie: misiol, Asiol, mlawer i Kitty smile | storczyk heart
strus

#73 2016-01-16 05:24:05

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek

Aleks_Strusiek napisał:

A ktry? Mnie te? tylko jeden potrafi momentami roz?mieszy?, ciekawa jestem, czy to ten sam, co Twj

Chodzi?o mi o to, ?e Elka i Miko?aj pisz? do siebie przez internet i Miko?aj nie ma poj?cia, ?e to ona jest Singielk?. Nie jest to specjalnie ?mieszne, mnie to bawi poniewa? co? podobnego kiedy? te? mi przysz?o do g?owy wink. A Ty z czego si? ?miejesz?

Ostatnio edytowany przez dorocie03 (2016-01-16 05:26:14)

"Markowe do?eczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"

#74 2016-01-16 12:52:52

aleks_strusiek
Owocuje miłością
Od: Wa-Wa

dorocie03 napisał:

Aleks_Strusiek napisał:

A ktry? Mnie te? tylko jeden potrafi momentami roz?mieszy?, ciekawa jestem, czy to ten sam, co Twj

Chodzi?o mi o to, ?e Elka i Miko?aj pisz? do siebie przez internet i Miko?aj nie ma poj?cia, ?e to ona jest Singielk?. Nie jest to specjalnie ?mieszne, mnie to bawi poniewa? co? podobnego kiedy? te? mi przysz?o do g?owy wink. A Ty z czego si? ?miejesz?

Bawi mnie Bajtek i jego teksty. Szczeglnie [i]mar?a[/] mnie kartka: "Zanim zapytasz, zresetuj". Jakie to prawdziwe... Co prawda, na pocz?tku wkurza?o mnie to, ?e robi? z niego tak? niezaradn? sierot?, ale zd??y?am to ju? przebole?.

Klikam, wi?c jestem Rodzice: Strychnine i Bob, Siostry: Cyku?, Beja i Wkr??tka (bli?niaczka) i duchowe siostry Monsz Ja?k i curcie: misiol, Asiol, mlawer i Kitty smile | storczyk heart
strus

#75 2016-01-19 02:29:34

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek

Aleks_Strusiek napisał:

Bawi mnie Bajtek i jego teksty. Szczeglnie [i]mar?a[/] mnie kartka: "Zanim zapytasz, zresetuj". Jakie to prawdziwe... Co prawda, na pocz?tku wkurza?o mnie to, ?e robi? z niego tak? niezaradn? sierot?, ale zd??y?am to ju? przebole?.

Bajtek jest zabawny i sympatyczny. Szczerze mwi?c mimo i? ten serial ambitny w swojej kategorii nie jest, to daje si? ogl?da?. W przeciwie?swie do wielu pobrzydulowych produkcji nie jest ani nad?ty, ani niedopracowany. No jak do tej pory...

Ostatnio edytowany przez dorocie03 (2016-01-19 02:31:11)

Stopka forum